en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Colgate Children's Toothbrush Harry Potter Extra Soft 2 pcs
Colgate®
Colgate Children's Toothbrush Harry Potter Extra Soft 2 pcs
Code: 2602061
Code sup.: 897050
EAN: 8718951613911
 
2.82 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Children's toothbrushes Colgate Harry Potter with extra soft bristles help gently care for children's teeth, and thanks to the beloved wizarding design, they make daily brushing more enjoyable.
BIC 3 HYBRID MEN'S RAZOR + 6 PCS NH 4014
BIC 3 HYBRID MEN'S RAZOR + 6 PCS NH 4014
Code: 2603468
Code sup.: 882117
EAN: 3086123194014
 
4.24 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bel Beauty nail polish remover wipes with aloe vera 60 pcs
Hartmann Bel®
Bel Beauty nail polish remover wipes with aloe vera 60 pcs
Code: 2508907
Code sup.: 902998
EAN: 4046871011932
 
3.36 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your nails gentle and effective care with Bel Beauty nail polish remover wipes with aloe vera.
Spokar sandpaper type 637, 23 × 28 cm, grit 100, package of 25 pcs
Spokar®
Spokar sandpaper type 637, 23 × 28 cm, grit 100, package of 25 pcs
Code: 18255
Code sup.: 555562
EAN: 8593534870246
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grit 100. Grit - artificial corundum, for hand sanding wood and metal. High-quality sandpaper for hand sanding both dry and wet.
Spokar sandpaper type 637, 23 × 28 cm, grit 150, packaging 25 pcs
Spokar®
Spokar sandpaper type 637, 23 × 28 cm, grit 150, packaging 25 pcs
Code: 18259
Code sup.: 555566
EAN: 8593534870260
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grit 150. Grain - artificial corundum, for hand sanding of wood and metals. High-quality sandpaper for hand sanding dry or wet.
viGO trash bags, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 pcs
Code: 2505102
Code sup.: 954484
EAN: 5902841471061
 
1.59 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Highly durable opaque trash bags, the bags can be used for any trash can when the size of the bag is chosen correctly, width 90 cm, height 110 cm, thickness 28 microns.
Spokar wet sanding paper 23 × 28 cm, grit 600, pack of 25 pcs
Spokar®
Spokar wet sanding paper 23 × 28 cm, grit 600, pack of 25 pcs
Code: 2503658
Code sup.: 558312
EAN: 8593534870475
 
0.49 EUR
0.49EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wet sanding paper, grain - silicon carbide, for manual and machine sanding of lacquers, fillers, non-ferrous metals, plastics, glass wet and underwater.
Philips Power Alkaline Batteries 2 pcs AAA LR03 Micro 1.5V
Philips
Philips Power Alkaline Batteries 2 pcs AAA LR03 Micro 1.5V
Code: 2506126
Code sup.: 960958
EAN: 8712581549824
 
1.34 EUR
0.34EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality batteries from Philips offer good quality and long lifespan.
Philips Longlife Power AA Batteries 4 pcs LR6 Mignon 1.5V
Philips
Philips Longlife Power AA Batteries 4 pcs LR6 Mignon 1.5V
Code: 2506125
Code sup.: 960960
EAN: 8712581549909
 
1.56 EUR
0.39EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality batteries from Philips provide good quality and long life.
Fino microplastic snack bags, 25 x 35 cm, 7 µm, 50 pcs
Fino
Fino microplastic snack bags, 25 x 35 cm, 7 µm, 50 pcs
Code: 2404761
Code sup.: 956110
EAN: 5201314991526
 
1.06 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
FINO snack bags, size 25 × 35 cm, 50 pcs per pack. Very practical and easy to use. They take up minimal space inside the drawer.
Niteola Snack Bags, HDPE, 25 × 35 cm, thickness 12 µ, clear, 50 pcs
Niteola®
Niteola Snack Bags, HDPE, 25 × 35 cm, thickness 12 µ, clear, 50 pcs
Code: 2500081
Code sup.: 956123
EAN: 8594158378712
 
0.70 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Modern solution for packaging food, vegetables, fruits, and meat products. The bags are made from high-quality HDPE films, environmentally friendly, and fully recyclable.
Black LD Trash Bags 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 pcs
viGO!
Black LD Trash Bags 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 pcs
Code: 2501843
Code sup.: 954636
EAN: 5902335754090
 
2.93 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Black trash bags extra resistant to tearing.
Spokar sanding paper type 637, 23 × 28 cm, grit 180, pack of 25 pcs
Spokar®
Spokar sanding paper type 637, 23 × 28 cm, grit 180, pack of 25 pcs
Code: 2502984
Code sup.: 555568
EAN: 8593534870277
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grit 180. Grain - artificial alumina, for hand sanding of wood and metals. Quality sanding paper for hand sanding both dry and wet.
Fino Power garbage bags, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 pcs
Fino
Fino Power garbage bags, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 2505024
Code sup.: 954420
EAN: 5201314932024
 
3.53 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Garbage bags with a volume of 120 l in a pack of 10, the dimensions of each bag are 77 × 110 cm, HDPE, bag thickness 40 microns.
Alufix garbage bags, retractable, 28µ, 53 x 60 cm, 35 l, 15 pcs
Alufix
Alufix garbage bags, retractable, 28µ, 53 x 60 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 2306079
Code sup.: 954601
EAN: 4823071657890
100%
2.47 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Retractable garbage bags 35 l, 15 pcs, 28 µm, 53x60 cm, silver-black.
Alufix zip lock bags mix 1 l + 3 l + 6 l, 15 pcs
Alufix
Alufix zip lock bags mix 1 l + 3 l + 6 l, 15 pcs
Code: 2500955
Code sup.: 956087
EAN: 4823071655759
 
2.29 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The practical Alufix zip lock bags are an ideal helper for home and travel. They are used for hygienic storage of food, small items, or cosmetics.
Spokar waterproof sandpaper 23 × 28 cm, grit 2000, package of 25 pcs
Spokar®
Spokar waterproof sandpaper 23 × 28 cm, grit 2000, package of 25 pcs
Code: 2503663
Code sup.: 558317
EAN: 8593534860049
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waterproof sandpaper, grain - silicon carbide, for manual and machine sanding of paints, fillers, non-ferrous metals, plastics, glass wet and underwater.
Philips Alkaline AAA Batteries 10 pcs LR03 Micro 1.5V
Philips
Philips Alkaline AAA Batteries 10 pcs LR03 Micro 1.5V
Code: 2507444
Code sup.: 960962
EAN: 4895229113497
 
3.29 EUR
0.33EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality batteries from Philips provide good quality and long life.
Bella Happy Mimi 2 Disposable Baby Diapers 3-6 kg 38 pcs
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Mimi 2 Disposable Baby Diapers 3-6 kg 38 pcs
Code: 2308337
Code sup.: 911394
EAN: 5900516605353
 
8.30 EUR
0.22EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Happy Mini diapers are designed for babies in the first months of life. They are recommended for children weighing 3 to 6 kg.
Alufix bags for waste, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 pcs
Alufix
Alufix bags for waste, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 pcs
Code: 55806
Code sup.: 954359
EAN: 4823071655384
100%
2.65 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waste bags suitable for regular waste. For containers with a volume of 60 l. The size of the bag is 64 x 71 cm.
Spokar sandpaper type 145, 23 × 28 cm, grit 180, packaging 25 pcs
Spokar®
Spokar sandpaper type 145, 23 × 28 cm, grit 180, packaging 25 pcs
Code: 18289
Code sup.: 555390
EAN: 8593534870178
 
0.28 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grit 180. Grain - artificial aluminum oxide, for hand sanding of wood and metals. Quality sandpaper for hand sanding dry or wet.
viGO trash bags, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 2501832
Code sup.: 954473
EAN: 5902841470927
 
1.16 EUR
0.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack viGO trash bags, strong 28 µ, bag size 70 × 105 cm, volume 120 l, packed in 10 pieces.
viGO trash bags, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 pcs
viGO!
viGO trash bags, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 pcs
Code: 2501834
Code sup.: 954506
EAN: 5902841470316
100%
0.81 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
HDPE blue trash bags with a capacity of 60 liters and a packaging size of 28 pieces. Each piece has dimensions of 58 × 67 cm.
viGO garbage bags, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 pcs
viGO!
viGO garbage bags, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 pcs
Code: 2502083
Code sup.: 954505
EAN: 5902841470217
100%
0.77 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Blue garbage bags with a capacity of 35 liters and a pack size of 36 pieces. Each piece has a dimension of 48 × 57 cm.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.