en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Carin Free Style ultra wings women's pads 9 pcs
Fide, Carin
Carin Free Style ultra wings women's pads 9 pcs
Code: 2200115
Code sup.: 916108
EAN: 8594004302038
100%
0.88 EUR
0.1EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Multifunctional ultra-thin menstrual pads with excellent absorbent properties. Every woman is unique and deserves perfect comfort, no matter what lifestyle you prefer.
Bispol scented tea lights apple & cinnamon 30 pcs
Bispol®
Bispol scented tea lights apple & cinnamon 30 pcs
Code: 2502058
Code sup.: 962531
EAN: 5906927030661
 
3.18 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Tea lights in light brown, orange, and brown-orange colors with the scent of apple and cinnamon in an aluminum cup. Burning time 3 to 4 h.
Fino microplastic snack bags, 25 x 35 cm, 7 µm, 50 pcs
Fino
Fino microplastic snack bags, 25 x 35 cm, 7 µm, 50 pcs
Code: 2404761
Code sup.: 956110
EAN: 5201314991526
 
1.06 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
FINO snack bags, size 25 × 35 cm, 50 pcs per pack. Very practical and easy to use. They take up minimal space inside the drawer.
Spokar XML Interdental Brushes, size set 0.4 – 0.8 mm, 5 pcs
Spokar®
Spokar XML Interdental Brushes, size set 0.4 – 0.8 mm, 5 pcs
Code: 2210334
Code sup.: 896480
EAN: 8593534342309
 
3.71 EUR
0.74EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The SPOKAR XML brushes are designed for thorough interdental cleaning and prevention against periodontal disease. They were designed by the leading Czech designer Petr Novague.
viGO trash bags, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 pcs
Code: 2505102
Code sup.: 954484
EAN: 5902841471061
 
1.59 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Highly durable opaque trash bags, the bags can be used for any trash can when the size of the bag is chosen correctly, width 90 cm, height 110 cm, thickness 28 microns.
Spokar wet sanding paper 23 × 28 cm, grit 600, pack of 25 pcs
Spokar®
Spokar wet sanding paper 23 × 28 cm, grit 600, pack of 25 pcs
Code: 2503658
Code sup.: 558312
EAN: 8593534870475
 
0.49 EUR
0.49EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wet sanding paper, grain - silicon carbide, for manual and machine sanding of lacquers, fillers, non-ferrous metals, plastics, glass wet and underwater.
Spokar sandpaper type 637, 23 × 28 cm, grit 100, package of 25 pcs
Spokar®
Spokar sandpaper type 637, 23 × 28 cm, grit 100, package of 25 pcs
Code: 18255
Code sup.: 555562
EAN: 8593534870246
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grit 100. Grit - artificial corundum, for hand sanding wood and metal. High-quality sandpaper for hand sanding both dry and wet.
Spokar sandpaper type 637, 23 × 28 cm, grit 150, packaging 25 pcs
Spokar®
Spokar sandpaper type 637, 23 × 28 cm, grit 150, packaging 25 pcs
Code: 18259
Code sup.: 555566
EAN: 8593534870260
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grit 150. Grain - artificial corundum, for hand sanding of wood and metals. High-quality sandpaper for hand sanding dry or wet.
AKCE
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
Code: 2506573
Code sup.: 954617
EAN: 4006508146284
 
3.04 EUR
0.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Swirl® large waste bags are strong, durable, and can withstand almost any kind of waste.
Miléne Moist Toilet Paper with Oak Bark Extract 60 pcs
de Miclén - Miléne
Miléne Moist Toilet Paper with Oak Bark Extract 60 pcs
Code: 2602652
Code sup.: 928958
EAN: 8594069815658
100%
1.16 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Miléne moist toilet paper with oak bark extract ensures gentle intimate hygiene, a feeling of freshness, and gentle care for sensitive skin with each use.
Somat dishwasher tablets 3 in 1 Extra Lemon 120 pcs
Henkel Somat
Somat dishwasher tablets 3 in 1 Extra Lemon 120 pcs
Code: 2603207
Code sup.: 750367
EAN: 9000101852738
 
38.39 EUR
0.32EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Family Tabs Lemon 3 in 1 Extra are tablets for automatic dishwashers with a lemon scent that help remove dirt and leave dishes clean and shiny.
Swiffer XXL Duster Kit telescopic handle + duster 2 pcs
Swiffer
Swiffer XXL Duster Kit telescopic handle + duster 2 pcs
Code: 2104467
Code sup.: 588412
EAN: 8006540316603
70%
5.30 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Say goodbye to dust, hair, fur, and dirt. It traps dust, hair, allergens from dust mites, and also fur from cats and dogs. Includes a 90 cm telescopic handle.
AKCE
Glanz Meister dishwasher tablets All in 1 – 90 pcs
Glanz Meister
Glanz Meister dishwasher tablets All in 1 – 90 pcs
Code: 2501529
Code sup.: 761317
EAN: 4260418935554
 
7.77 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful All in 1 tablets for brilliantly clean dishes and dishwasher protection.
Baby Charm Disposable Diapers Super Dry Flex Maxi 7-14 kg, 37 pcs
Baby Charm
Baby Charm Disposable Diapers Super Dry Flex Maxi 7-14 kg, 37 pcs
Code: 2600802
Code sup.: 911173
EAN: 8594001937387
 
8.84 EUR
0.24EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Baby Charm Super Dry Flex disposable diapers in size Maxi are designed for larger children weighing 7–14 kg.
Wilkinson Sword Xtreme3 Women's Razors Comfort Coconut Delight, 3 Blades, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Women's Razors Comfort Coconut Delight, 3 Blades, 4 pcs
Code: 2500284
Code sup.: 882346
EAN: 4027800319626
 
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razors with 3 flexible blades provide you with a precise and comfortable shave, while the gel strip enriched with caring ingredients takes care of your sensitive skin.
AKCE
Ceys Montack Express double-sided mounting tape, 48 × 18 mm, 10 pcs
Ceys®
Ceys Montack Express double-sided mounting tape, 48 × 18 mm, 10 pcs
Code: 2504973
Code sup.: 503025
EAN: 8411519709933
 
2.30 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Double-sided tape with extreme initial strength and high final durability. It adheres all types of porous and non-porous materials to smooth and slightly uneven surfaces. Simply, cleanly, and instantly. For indoor and outdoor use.
Bel Beauty Nail Polish Remover Wipes Without Odor 30 pcs
Hartmann Bel®
Bel Beauty Nail Polish Remover Wipes Without Odor 30 pcs
Code: 2508312
Code sup.: 902997
EAN: 4046871011901
 
2.65 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Practical and effective Bel Beauty nail polish remover wipes allow for easy and gentle removal of nail polish without unpleasant odor.
Philips Longlife Battery 2 pcs CR14 mono 1.5V
Philips
Philips Longlife Battery 2 pcs CR14 mono 1.5V
Code: 2507452
Code sup.: 960948
EAN: 8712581549497
 
1.24 EUR
0.62EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality batteries from Philips provide good quality and long lifespan.
STAINLESS STEEL SCOURING PADS TIDY HOME 50 G    2  PCS
Tidy Home
STAINLESS STEEL SCOURING PADS TIDY HOME 50 G 2 PCS
Code: 2508947
Code sup.: 588262
EAN: 0710497223201
 
1.06 EUR
0.53EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
A practical set of scouring pads for effective household cleaning, which should not be missing in an
Bel Beauty nail polish remover wipes with aloe vera 60 pcs
Hartmann Bel®
Bel Beauty nail polish remover wipes with aloe vera 60 pcs
Code: 2508907
Code sup.: 902998
EAN: 4046871011932
 
3.36 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your nails gentle and effective care with Bel Beauty nail polish remover wipes with aloe vera.
BIC 3 HYBRID MEN'S RAZOR + 6 PCS NH 4014
BIC 3 HYBRID MEN'S RAZOR + 6 PCS NH 4014
Code: 2603468
Code sup.: 882117
EAN: 3086123194014
 
4.24 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Spokar waterproof sandpaper 23 × 28 cm, grit 1500, package 25 pcs
Spokar®
Spokar waterproof sandpaper 23 × 28 cm, grit 1500, package 25 pcs
Code: 2503662
Code sup.: 558316
EAN: 8593534872646
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waterproof sandpaper, grain - silicon carbide, for manual and machine sanding of paints, putties, non-ferrous metals, plastics, glass wet and underwater.
Spokar Wet Sandpaper 23 × 28 cm, grit 150, package of 25 pcs
Spokar®
Spokar Wet Sandpaper 23 × 28 cm, grit 150, package of 25 pcs
Code: 2503652
Code sup.: 558289
EAN: 8593534870383
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wet sandpaper, grain - silicon carbide, for manual and mechanical sanding of paints, fillers, non-ferrous metals, plastics, glass wet and underwater.
Spokar Waterproof Sandpaper 23 × 28 cm, grit 400, pack of 25 pcs
Spokar®
Spokar Waterproof Sandpaper 23 × 28 cm, grit 400, pack of 25 pcs
Code: 2503657
Code sup.: 558305
EAN: 8593534872233
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waterproof sandpaper, grain - silicon carbide, for manual and machine sanding of paints, fillers, non-ferrous metals, plastics, glass in wet and underwater conditions.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.