en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Waschkönig Laundry Powder Color, 48 Washes, 2.88 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Laundry Powder Color, 48 Washes, 2.88 kg
Code: 2500054
Code sup.: 759213
EAN: 4260418934465
90%
6.36 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
It beautifully scents your laundry even without fabric softener.
BALTECH Toluene mixture P6407, 700 ml
BALtech
BALTECH Toluene mixture P6407, 700 ml
Code: 2500052
Code sup.: 460382
EAN: 8595073026948
 
3.14 EUR
4.49EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toluene mixture is intended for special purposes, e.g. for cleaning and degreasing surfaces before the use of adhesives.
AKCE
WaschKönig Laundry Gel Universal Orange Spain - 110 doses 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Laundry Gel Universal Orange Spain - 110 doses 3.305 L
Code: 2501473
Code sup.: 761313
EAN: 4260418936018
93%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful universal laundry gel with a refreshing orange scent.
AKCE
WaschKönig Laundry Gel Universal Lavender Croatia - 110 doses 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Laundry Gel Universal Lavender Croatia - 110 doses 3.305 L
Code: 2501472
Code sup.: 761312
EAN: 4260418936025
85%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective laundry gel with a gentle lavender scent, suitable for all types of laundry.
Gallus Universal Washing Powder, 50 Loads, 3.25 kg
Gallus
Gallus Universal Washing Powder, 50 Loads, 3.25 kg
Code: 2501520
Code sup.: 759295
EAN: 4251415303255
 
6.71 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gallus Universal is a highly effective washing powder designed for comprehensive care of your laundry. Thanks to its active formula, it penetrates deep into the fabric fibers, effectively removing even stubborn stains and leaving your laundry fresh and clean.
Felce Azzurra Laundry Gel Original 32 Washes, 1.595 L
Felce Azzurra
Felce Azzurra Laundry Gel Original 32 Washes, 1.595 L
Code: 2501505
Code sup.: 775269
EAN: 8001280030802
 
6.36 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal laundry gel by Felce Azzurra, characterized by its traditional, unmistakable and inimitable fragrance. By using Felce Azzurra laundry gel, you will achieve a feeling of long-lasting natural freshness and maximum softness.
Gallus Washing Powder Color Box, 55 doses, 3.05 kg
Gallus
Gallus Washing Powder Color Box, 55 doses, 3.05 kg
Code: 2501525
Code sup.: 759269
EAN: 4251415302159
 
7.95 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing powder at a good price. Reliably removes stains while maintaining the vibrant colors of your laundry, as well as their softness.
Dalli Activ Universal Laundry Gel 100 washes, 5 l
Dalli
Dalli Activ Universal Laundry Gel 100 washes, 5 l
Code: 2501654
Code sup.: 759300
EAN: 4012400502844
 
14.49 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover a practical and effective solution for your everyday laundry with Dalli laundry gel!
AKCE
Waschkönig laundry gel Color, 166 washes, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig laundry gel Color, 166 washes, 5 l
Code: 2501642
Code sup.: 761229
EAN: 4260418934618
 
7.07 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Color is a laundry gel for colored laundry with a formula for removing dirt and stains from 20 °C while preserving colors. It effectively removes stubborn stains from fabrics at low temperatures, protects them from damage, and leaves a pleasant scent.
Lovran concentrated fabric softener Amla and Patchouli, 1L
Lovran
Lovran concentrated fabric softener Amla and Patchouli, 1L
Code: 2501630
Code sup.: 759347
EAN: 5902670081523
100%
3 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Are you looking for a fabric softener that will leave your laundry irresistibly fragrant, soft, and fresh? Try LOVRAN Fabric Softener Amla & Patchouli
Gallus Washing Powder Universal, 100 doses, 6.5 kg
Gallus
Gallus Washing Powder Universal, 100 doses, 6.5 kg
Code: 2501688
Code sup.: 759264
EAN: 4251415302968
 
10.43 EUR
0.1EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing powder at a good price. Reliably removes stains while maintaining the vibrant colors of your laundry, as well as their softness.
Lovran Universal Detergent Gel Muschio Bianco, 1L
Lovran
Lovran Universal Detergent Gel Muschio Bianco, 1L
Code: 2501762
Code sup.: 759346
EAN: 5902670081936
80%
3 EUR
0.12EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lovran Universal Detergent Gel Muschio Bianco 1L – concentrated gel with exotic scent of amla and patchouli, effectively washes and protects your laundry for up to 25 washes.
Lovran concentrated fabric softener Muschio Bianco, 1L
Lovran
Lovran concentrated fabric softener Muschio Bianco, 1L
Code: 2501764
Code sup.: 759349
EAN: 5902670081554
80%
3 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your laundry the luxury care with LOVRAN Concentrated Fabric Softener Muschio Bianco. This fabric softener with the scent of white musk will provide your clothing with long-lasting freshness and incredible softness. With a volume of 1 liter, it offers effective care for up to 50 washes.
Alpa Windsor Fresh Aftershave with Propolis, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor Fresh Aftershave with Propolis, 100 ml
Code: 2600147
Code sup.: 843133
EAN: 8594001779659
 
2.82 EUR
28.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alpa Windsor Fresh aftershave with propolis helps refresh the skin after shaving.
AKCE
Waschkönig Universal Washing Gel 110 washes, 3.305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Universal Washing Gel 110 washes, 3.305 l
Code: 2300280
Code sup.: 761304
EAN: 4260418930436
100%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Universal is a washing gel for white and colorfast laundry with a formula for removing dirt and stains from 20 °C while preserving colors.
Wilkinson Sword Xtreme3 Black disposable razor, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Black disposable razor, 4 pcs
Code: 88938
Code sup.: 882349
EAN: 4027800383900
100%
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Three sharp blades and two moisturizing strips with aloe vera ensure perfectly smooth skin.
Wilkinson Sword Pronto Disposable Razors, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Pronto Disposable Razors, 5 pcs
Code: 30795
Code sup.: 882365
EAN: 4027800080137
100%
1.06 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They feature a single blade with a three-layer coating that keeps the razor sharp.
Alpa Violet Cologne Water, 50 ml
ALPA®
Alpa Violet Cologne Water, 50 ml
Code: 10862
Code sup.: 00070
EAN: 85911161
86%
0.95 EUR
19EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Traditional floral cologne with the scent of violet flowers.
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty Disposable Razors Sensitive, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty Disposable Razors Sensitive, 5 pcs
Code: 30803
Code sup.: 882344
EAN: 5010189105095
100%
3 EUR
0.6EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razors Sensitive with a cleaning mechanism, ergonomic handle with anti-slip treatment, moisturizing strip with Aloe Vera.
BALTECH Acetone P6401, 700 ml
BALtech
BALTECH Acetone P6401, 700 ml
Code: 2500035
Code sup.: 460663
EAN: 8595073026917
 
3.28 EUR
4.69EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Acetone is intended for degreasing and cleaning metal surfaces before applying coatings, for cleaning tools and equipment, and also as a special solvent, e.g., for nitrocellulose adhesives.
BALTECH thinner S6006, 400 ml
BALtech
BALTECH thinner S6006, 400 ml
Code: 2500046
Code sup.: 451623
EAN: 8595073017748
 
2.29 EUR
5.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used for thinning oil and synthetic coatings that dry in the air, intended for application with a brush. Added in portions while continuously stirring.
BALTECH thinner S6006, plastic 700 ml
BALtech
BALTECH thinner S6006, plastic 700 ml
Code: 2500047
Code sup.: 451630
EAN: 8591235071177
 
2.79 EUR
3.99EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Thinner for oil and synthetic coatings designed for thinning oil and synthetic coatings that dry in air, e.g. S2000, S2013, S2014.
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Code: 2500083
Code sup.: 761308
EAN: 4260418935585
100%
3.89 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vibrant colors, perfect cleanliness, and gentle care in every drop!
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Dark & Black 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Dark & Black 3L
Code: 2500082
Code sup.: 761309
EAN: 4260418935592
100%
3.89 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Keep deep black and dark shades without fading.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.