en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 pcs
Fino
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 pcs
Code: 2402069
Code sup.: 954515
EAN: 5201314172468
 
2.47 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragranced trash bags Fino with retractable tape. The bags are made from 100% recycled material (excluding the tape).
Končící produkty
Essence Skin Tint Moisturizing Makeup 150 30 ml
Essence
Essence Skin Tint Moisturizing Makeup 150 30 ml
Code: 2500435
 
EAN: 4059729466167
 
1.03 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The moisturizing Skin Tint makeup from essence enhances your skin and provides SPF protection. This
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris Eau de Parfum for Women 50 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris Eau de Parfum for Women 50 ml
Code: 2500562
Code sup.: KL008A61
EAN: 3386460161572
 
28.32 EUR
566.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral amber fragrance for women was launched in 2025 Discover the exceptional floral amber fragran
AKCE
Sunsilk Shampoo Liscio Perfetto for Smooth Hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo Liscio Perfetto for Smooth Hair, 250 ml
Code: 2501588
Code sup.: 794630
EAN: 8720182541314
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active Fusion formulation enriched with a magical trio of ingredients: Argan oil, known for providing softness, nourishment, and combating frizz.
AKCE
Sunsilk Shampoo with Argan and Almond Oil, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo with Argan and Almond Oil, 250 ml
Code: 2501583
Code sup.: 794637
EAN: 8720182541260
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shampoo for brittle hair with 95% natural origin ingredients! 0% silicones, dyes, mineral oils.
Vaseline Deo Spray Men Active Dry, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo Spray Men Active Dry, 250 ml
Code: 2501594
Code sup.: 834952
EAN: 8886467000805
 
3.53 EUR
14.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Stay fresh all day with Vaseline.
WaschKönig washing capsules Universal – 32 pcs
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig washing capsules Universal – 32 pcs
Code: 2501646
Code sup.: 761316
EAN: 4260418935622
100%
7.42 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Washing capsules. Innovative Active Proteine technology ensures comprehensive care for colored and white laundry in a single capsule.
Artdeco Hydra Care Lipstick moisturizing caring lipstick 30 Apricot Oasis 3.5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick moisturizing caring lipstick 30 Apricot Oasis 3.5 g
Code: 1803828
Code sup.: 183.30
EAN: 4052136083415
 
13.51 EUR
3 377.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The caring lipstick Hydra Care Lipstick provides a triple nourishing effect for soft and smooth lips
AKCE
Waschkönig laundry gel Sensitive 110 washes, 3.305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig laundry gel Sensitive 110 washes, 3.305 l
Code: 2304021
Code sup.: 761297
EAN: 4260418932782
100%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal laundry gel suitable primarily for washing children's clothes and for people with sensitive skin.
truckFree
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime Eau de Parfum for Women 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime Eau de Parfum for Women 35 ml
Code: 2306572
Code sup.: GIVP069380
EAN: 3274872456327
 
75.31 EUR
2 151.71EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral-woody fragrance with spicy accords launched in 2023 The success of the Eau de Parfum GIVENCHY
AKCE
Waschkönig Universal Washing Gel 110 washes, 3.305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Universal Washing Gel 110 washes, 3.305 l
Code: 2300280
Code sup.: 761304
EAN: 4260418930436
100%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Universal is a washing gel for white and colorfast laundry with a formula for removing dirt and stains from 20 °C while preserving colors.
Wilkinson Sword Xtreme3 Black disposable razor, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Black disposable razor, 4 pcs
Code: 88938
Code sup.: 882349
EAN: 4027800383900
100%
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Three sharp blades and two moisturizing strips with aloe vera ensure perfectly smooth skin.
Wilkinson Sword Pronto Disposable Razors, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Pronto Disposable Razors, 5 pcs
Code: 30795
Code sup.: 882365
EAN: 4027800080137
100%
1.06 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They feature a single blade with a three-layer coating that keeps the razor sharp.
Alpa Violet Cologne Water, 50 ml
ALPA®
Alpa Violet Cologne Water, 50 ml
Code: 10862
Code sup.: 843140
EAN: 85911161
86%
0.95 EUR
19EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Traditional floral cologne with the scent of violet flowers.
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty Disposable Razors Sensitive, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty Disposable Razors Sensitive, 5 pcs
Code: 30803
Code sup.: 882344
EAN: 5010189105095
100%
3 EUR
0.6EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razors Sensitive with a cleaning mechanism, ergonomic handle with anti-slip treatment, moisturizing strip with Aloe Vera.
BALTECH Acetone P6401, 700 ml
BALtech
BALTECH Acetone P6401, 700 ml
Code: 2500035
Code sup.: 460663
EAN: 8595073026917
 
3.28 EUR
4.69EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Acetone is intended for degreasing and cleaning metal surfaces before applying coatings, for cleaning tools and equipment, and also as a special solvent, e.g., for nitrocellulose adhesives.
BALTECH thinner S6006, 400 ml
BALtech
BALTECH thinner S6006, 400 ml
Code: 2500046
Code sup.: 451623
EAN: 8595073017748
 
2.29 EUR
5.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used for thinning oil and synthetic coatings that dry in the air, intended for application with a brush. Added in portions while continuously stirring.
BALTECH thinner S6006, plastic 700 ml
BALtech
BALTECH thinner S6006, plastic 700 ml
Code: 2500047
Code sup.: 451630
EAN: 8591235071177
 
2.79 EUR
3.99EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Thinner for oil and synthetic coatings designed for thinning oil and synthetic coatings that dry in air, e.g. S2000, S2013, S2014.
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Code: 2500083
Code sup.: 761308
EAN: 4260418935585
100%
3.89 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vibrant colors, perfect cleanliness, and gentle care in every drop!
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Dark & Black 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Dark & Black 3L
Code: 2500082
Code sup.: 761309
EAN: 4260418935592
100%
3.89 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Keep deep black and dark shades without fading.
BALTECH thinner S6006, 700 ml
BALtech
BALTECH thinner S6006, 700 ml
Code: 2501039
Code sup.: 451629
EAN: 8595073027006
 
2.93 EUR
4.19EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used for thinning oil and synthetic coatings that dry in air, intended for application by brush. Added gradually while stirring continuously.
Gallus Washing Gel White, 57 doses, 2 l
Gallus
Gallus Washing Gel White, 57 doses, 2 l
Code: 2501519
Code sup.: 759277
EAN: 4251415301343
 
4.24 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing gel at a good price. Reliably removes stains while maintaining the intensity of your laundry's white colors, as well as their softness.
Gallus Laundry Gel Sport, 57 doses, 2 l
Gallus
Gallus Laundry Gel Sport, 57 doses, 2 l
Code: 2501518
Code sup.: 759282
EAN: 4251415301602
 
4.24 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality laundry gel at a good price. It is specially designed for sweaty sportswear, capable of washing clothes more intensively and eliminating odors in a shorter time.
Gallus Color Washing Gel, 100 doses, 4 l
Gallus
Gallus Color Washing Gel, 100 doses, 4 l
Code: 2501507
Code sup.: 759275
EAN: 4251415300186
 
6.01 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality washing gel at a good price. Reliably removes stains while maintaining the vibrant colors of your laundry, as well as their softness.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.