en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 20 l
Balanim
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 20 l
Code: 2501639
Code sup.: 976065
EAN: 8591235093469
 
5.65 EUR
0.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The lightest clumping mineral litter. A natural, eco-friendly and completely safe product that can absorb and enclose not only liquids but also unwanted accompanying odors.
Fino trash bags with handles, 35 L
Fino
Fino trash bags with handles, 35 L
Code: 2508042
Code sup.: 954518
EAN: 5201314198055
 
1.94 EUR
0.1EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical trash bags with a capacity of 35 liters
AKCE
Swirl Profi Heavy Duty Waste Bags 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 pcs
Melitta®
Swirl Profi Heavy Duty Waste Bags 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 pcs
Code: 2505550
Code sup.: 954619
EAN: 4008871216199
 
4.17 EUR
0.83EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Heavy duty waste bags for renovations of apartments, houses, and other buildings.
viGO trash bags, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 pcs
Code: 2505102
Code sup.: 954484
EAN: 5902841471061
 
1.59 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Highly durable opaque trash bags, the bags can be used for any trash can when the size of the bag is chosen correctly, width 90 cm, height 110 cm, thickness 28 microns.
Končící produkty
Artdeco Eye Shadow Pearl pearlescent eye shadows 66 Pearly Silver Grey 0.8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl pearlescent eye shadows 66 Pearly Silver Grey 0.8 g
Code: 2306751
Code sup.: 30.66
EAN: 4052136232028
 
4.56 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eye shadows of professional quality for incredible results! Each shadow is individually packaged in
Abercrombie + Fitch 100% Passion Eau de Parfum for Women 50 ml
Abercrombie & Fitch
Abercrombie + Fitch 100% Passion Eau de Parfum for Women 50 ml
Code: 2500270
Code sup.: ANF16674
EAN: 085715166746
 
32.77 EUR
655.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral fragrance for women was introduced to the market in 2025 The women's fragrance Abercrombie &
Abercrombie + Fitch 100% Passion Eau de Parfum for Women 30 ml
Abercrombie & Fitch
Abercrombie + Fitch 100% Passion Eau de Parfum for Women 30 ml
Code: 2500269
Code sup.: ANF16675
EAN: 085715166753
 
25.14 EUR
838EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral fragrance for women was launched in 2025 The women’s fragrance Abercrombie & Fitch captivates
Končící produkty
Essence Foundation stick make-up 280 10 g
Essence
Essence Foundation stick make-up 280 10 g
Code: 2500429
 
EAN: 4059729517715
 
1.03 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Get ready for a flawless base with the Foundation make-up from essence. The make-up comes in a stick
Končící produkty
Essence Foundation make-up in a stick 240 10 g
Essence
Essence Foundation make-up in a stick 240 10 g
Code: 2500428
 
EAN: 4059729517630
 
1.03 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Get ready for a flawless base with the Foundation by essence. The foundation comes in a stick for ea
Končící produkty
Essence Skin tint moisturizing foundation 140 30 ml
Essence
Essence Skin tint moisturizing foundation 140 30 ml
Code: 2500434
 
EAN: 4059729466143
 
1.03 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The moisturizing foundation Skin tint by essence perfects your skin and provides a protective factor
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris Eau de Parfum for Women 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris Eau de Parfum for Women 100 ml
Code: 2500561
Code sup.: KL008A11
EAN: 3386460161565
 
38.61 EUR
386.1EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral Amber fragrance for women was launched in 2025 Discover the exceptional floral amber fragranc
AKCE
Sunsilk shampoo 2in1 Liscio Perfetto for straight hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk shampoo 2in1 Liscio Perfetto for straight hair, 250 ml
Code: 2501581
Code sup.: 794639
EAN: 8720182541321
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active Fusion formula enriched with a magical trio of ingredients: Argan oil, known for providing softness, nourishment, and combating frizz.
AKCE
Sunsilk Shampoo Ricci Da Sogno for Curly Hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo Ricci Da Sogno for Curly Hair, 250 ml
Code: 2501587
Code sup.: 794631
EAN: 8720182541291
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active Fusion formula enriched with a magical trio of ingredients: macadamia oil, known for providing nourishment and fighting frizz.
AKCE
Sunsilk Shampoo 2in1 Capelli Sciolti E Fluenti, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo 2in1 Capelli Sciolti E Fluenti, 250 ml
Code: 2501580
Code sup.: 794640
EAN: 8720182541338
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active-Fusion formula enriched with a magical trio of ingredients. For all hair types!
Waschkönig Stain Remover Fleckentferner Oxy Kraft Color, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Stain Remover Fleckentferner Oxy Kraft Color, 750 g
Code: 2501768
Code sup.: 761299
EAN: 4260418930214
 
3.53 EUR
4.71EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Oxy Kraft Fleckentferner is an ideal assistant for removing dried and stubborn stains. It contains active oxygen, which works intensively and removes even tough stains from laundry.
AKCE
Tesori d'Oriente fabric conditioner Japanese Rituals, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente fabric conditioner Japanese Rituals, 38 washes, 760 ml
Code: 2300034
Code sup.: 795407
EAN: 8008970055220
97%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated fabric conditioner with an intoxicating and intense floral scent of peony and Japanese camellia. Enriched with rare perfume microcapsules. Facilitates ironing.
AKCE
Tesori d'Oriente fabric conditioner Ayurveda, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente fabric conditioner Ayurveda, 38 washes, 760 ml
Code: 2300083
Code sup.: 795411
EAN: 8008970055244
100%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated fabric conditioner with an intoxicating and intense fragrance of citrus fruits, amla oil, and patchouli essence. Enriched with precious microcapsules of perfume. Facilitates ironing.
AKCE
Waschkönig Washing Gel Color 110 Loads, 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Washing Gel Color 110 Loads, 3.305 L
Code: 2300279
Code sup.: 761302
EAN: 4260418930429
97%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Color is a washing gel for colored laundry with a formula that removes dirt and stains starting at 20 °C while preserving colors.
AKCE
Waschkönig Laundry Gel for Black Clothes Black, 110 Washes, 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Laundry Gel for Black Clothes Black, 110 Washes, 3.305 L
Code: 2304020
Code sup.: 761303
EAN: 4260418930412
 
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Black is a laundry gel for black and dark laundry with a formula for removing dirt and stains from 20 °C.
Barbus Classic Aftershave, 60 ml
Barbus
Barbus Classic Aftershave, 60 ml
Code: 77106
Code sup.: 842095
EAN: 8586000081796
100%
1.59 EUR
26.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Barbus aftershave is a traditional product for post-shaving treatment for all skin types.
BALTECH Toluene mixture P6407, 400 ml
BALtech
BALTECH Toluene mixture P6407, 400 ml
Code: 2500051
Code sup.: 460380
EAN: 8595073025439
 
2.29 EUR
5.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toluene mixture is intended for special purposes, e.g. for cleaning and degreasing surfaces before using adhesives.
AKCE
Waschkönig Laundry Powder Color, 48 Washes, 2.88 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Laundry Powder Color, 48 Washes, 2.88 kg
Code: 2500054
Code sup.: 759213
EAN: 4260418934465
90%
6.36 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
It beautifully scents your laundry even without fabric softener.
BALTECH Toluene mixture P6407, 700 ml
BALtech
BALTECH Toluene mixture P6407, 700 ml
Code: 2500052
Code sup.: 460382
EAN: 8595073026948
 
3.14 EUR
4.49EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toluene mixture is intended for special purposes, e.g. for cleaning and degreasing surfaces before the use of adhesives.
viGO garbage bags, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 pcs
viGO!
viGO garbage bags, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 pcs
Code: 2502083
Code sup.: 954505
EAN: 5902841470217
100%
0.77 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Blue garbage bags with a capacity of 35 liters and a pack size of 36 pieces. Each piece has a dimension of 48 × 57 cm.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.