en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
viGO trash bags, drawstring, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, drawstring, 13 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 pcs
Code: 1806467
Code sup.: 954489
EAN: 5902841470415
100%
0.77 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack viGO trash bags, strong 13 µ, bag size 60 × 70 cm, capacity 60 l, packed 10 pieces. Quality trash bags for storing waste from the home or garden.
Spokar wet sanding paper 23 × 28 cm, grit 80, pack of 25 pcs
Spokar®
Spokar wet sanding paper 23 × 28 cm, grit 80, pack of 25 pcs
Code: 2503650
Code sup.: 558283
EAN: 8593534870352
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wet sanding paper, grain - silicon carbide, for hand and machine sanding of paints, fillers, non-ferrous metals, plastics, glass when wet and underwater.
viGO garbage bags, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 pcs
viGO!
viGO garbage bags, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 pcs
Code: 2502083
Code sup.: 954505
EAN: 5902841470217
100%
0.77 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Blue garbage bags with a capacity of 35 liters and a pack size of 36 pieces. Each piece has a dimension of 48 × 57 cm.
Alufix bags for waste, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 pcs
Alufix
Alufix bags for waste, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 pcs
Code: 55806
Code sup.: 954359
EAN: 4823071655384
100%
2.65 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waste bags suitable for regular waste. For containers with a volume of 60 l. The size of the bag is 64 x 71 cm.
Spokar sandpaper type 145, 23 × 28 cm, grit 180, packaging 25 pcs
Spokar®
Spokar sandpaper type 145, 23 × 28 cm, grit 180, packaging 25 pcs
Code: 18289
Code sup.: 555390
EAN: 8593534870178
 
0.28 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grit 180. Grain - artificial aluminum oxide, for hand sanding of wood and metals. Quality sandpaper for hand sanding dry or wet.
viGO trash bags, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 2501832
Code sup.: 954473
EAN: 5902841470927
 
1.16 EUR
0.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack viGO trash bags, strong 28 µ, bag size 70 × 105 cm, volume 120 l, packed in 10 pieces.
viGO trash bags, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 pcs
viGO!
viGO trash bags, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 pcs
Code: 2501834
Code sup.: 954506
EAN: 5902841470316
100%
0.81 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
HDPE blue trash bags with a capacity of 60 liters and a packaging size of 28 pieces. Each piece has dimensions of 58 × 67 cm.
Fino Zeus Flex Garbage Bags, Retractable, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 pcs
Fino
Fino Zeus Flex Garbage Bags, Retractable, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 pcs
Code: 2201186
Code sup.: 8571045089
EAN: 5201314160786
 
2.12 EUR
0.27EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ultra flexible retractable garbage bags with a capacity of 70 liters. They are leak-proof and tear-resistant.
Velvet Sunshine edition fine white toilet paper with floral print and fragrance 3 ply 8 pcs
Velvet
Velvet Sunshine edition fine white toilet paper with floral print and fragrance 3 ply 8 pcs
Code: 2205378
Code sup.: 928933
EAN: 8594042234551.
 
2.82 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toaletní papír Velvet je díky materiálu zárukou komfortu a čistoty. Papír vyniká svou měkkostí a heb
Spokar sanding mesh, silicon carbide grain, 93 × 280, no. 80, pack of 10 pcs
Spokar®
Spokar sanding mesh, silicon carbide grain, 93 × 280, no. 80, pack of 10 pcs
Code: 2503345
Code sup.: 558320
EAN: 8593534871236
 
0.42 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Spokar sanding mesh 93 × 280 mm, grain - silicon carbide, for manual sanding of drywall, fine plasters and renders, wood, and metals.
AKCE
Swirl Eco Drawstring Trash Bags 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 pcs
Melitta®
Swirl Eco Drawstring Trash Bags 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 pcs
Code: 2201773
Code sup.: 954609
EAN: 4008871217424
 
1.91 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They are made from 95% recycled materials and are guaranteed to be tear-resistant and waterproof! Just pull the string, tie it up, and easily carry it out.
Philips Alkaline AA Battery 10 pcs LR6 Mignon 1.5V
Philips
Philips Alkaline AA Battery 10 pcs LR6 Mignon 1.5V
Code: 2507442
Code sup.: 960965
EAN: 4895229113503
 
3.89 EUR
0.39EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality batteries from Philips provide good quality and long lifespan.
Spokar wet sanding paper 23 × 28 cm, grit 280, pack of 25 pcs
Spokar®
Spokar wet sanding paper 23 × 28 cm, grit 280, pack of 25 pcs
Code: 2503655
Code sup.: 558299
EAN: 8593534870420
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wet sanding paper, grain - silicon carbide, for hand and machine sanding of paints, fillers, non-ferrous metals, plastics, glass wet and underwater.
PATTEX Fix double-sided adhesive strips, 20×40 mm, load capacity up to 2 kg, 10 pcs
Henkel Pattex®
PATTEX Fix double-sided adhesive strips, 20×40 mm, load capacity up to 2 kg, 10 pcs
Code: 2507568
Code sup.: 502015
EAN: 9000100224918
 
2.61 EUR
0.26EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Double-sided adhesive strips with a load capacity of up to 2 kg with easy application.
Spokar wet sanding paper 23 × 28 cm, grit 320, packaging 25 pcs
Spokar®
Spokar wet sanding paper 23 × 28 cm, grit 320, packaging 25 pcs
Code: 2503656
Code sup.: 558301
EAN: 8593534870437
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wet sanding paper, grain - silicon carbide, for manual and machine sanding of paints, fillers, colored metals, plastics, glass wet and underwater.
viGO trash bags, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 pcs
Code: 1808950
Code sup.: 954478
EAN: 5902841471122
100%
4.49 EUR
0.45EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong 48 µ, bag size 116 × 150 cm, volume 240 l, pack of 10 pieces. High-quality trash bags for storing waste from the home or garden.
viGO trash bags, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 pcs
viGO!
viGO trash bags, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 1902405
Code sup.: 954475
EAN: 5902841470675
100%
0.60 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
viGO trash bags, strong 22 µ, bag size 50 × 60 cm, capacity 35 liters, package of 15 pieces.
Spokar sanding paper type 637, 23 × 28 cm, grit 60, package of 25 pcs
Spokar®
Spokar sanding paper type 637, 23 × 28 cm, grit 60, package of 25 pcs
Code: 18251
Code sup.: 555558
EAN: 8593534870222
 
0.63 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grit 60. Grain - synthetic corundum, for manual sanding of wood and metals. Quality sanding paper for manual sanding both dry and wet.
Spokar sanding paper type 145, 23 × 28 cm, grit 50, package of 25 pcs
Spokar®
Spokar sanding paper type 145, 23 × 28 cm, grit 50, package of 25 pcs
Code: 18275
Code sup.: 555376
EAN: 8593534870116
 
0.35 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grit 50. Grain - artificial aluminum oxide, for hand sanding wood and metals. High quality sanding paper for hand sanding both dry and wet.
viGO waste bags black, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 pcs
viGO!
viGO waste bags black, 6 µ, 35 l, 48 × 57 cm, 50 pcs
Code: 1808335
Code sup.: 954451
EAN: 5902841470231
100%
0.88 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Perfect for small bins of any shape. The product is made of low-density polyethylene, it is recyclable.
Niteola Snack Bags, HDPE, 20 × 30 cm, thickness 12 µ, yellow, 50 pcs
Niteola®
Niteola Snack Bags, HDPE, 20 × 30 cm, thickness 12 µ, yellow, 50 pcs
Code: 2500080
Code sup.: 956125
EAN: 8594158378811
 
0.53 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Modern solution for packaging food, vegetables, fruits and meat products. The bags are made from high-quality HDPE films, environmentally friendly and fully recyclable.
Niteola snack bags, HDPE, 20 × 30 cm, thickness 12 µ, red, 50 pcs
Niteola®
Niteola snack bags, HDPE, 20 × 30 cm, thickness 12 µ, red, 50 pcs
Code: 2500078
Code sup.: 956126
EAN: 8594158378774
 
0.53 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Modern solution for packaging food, vegetables, fruits, and meat products. The bags are made from high-quality HDPE films, environmentally friendly, and fully recyclable.
Niteola snack bags, HDPE, 20 × 30 cm, thickness 12 µ, clear, 50 pcs
Niteola®
Niteola snack bags, HDPE, 20 × 30 cm, thickness 12 µ, clear, 50 pcs
Code: 2500077
Code sup.: 956122
EAN: 8594158378699
 
0.53 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Modern solution for packaging food, vegetables, fruits, and meat products. The bags are made from high-quality HDPE films, environmentally friendly, and fully recyclable.
Black LD Waste Bags 50 µ 120 l, 70 × 110 cm, 25 pcs
Quickpack
Black LD Waste Bags 50 µ 120 l, 70 × 110 cm, 25 pcs
Code: 2505277
Code sup.: 954635
EAN: 5903829081371
 
3.64 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Black waste bags resistant to tearing.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.