en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Red Flowers universal cleaning agent, corn poppy, 1 l
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Red Flowers universal cleaning agent, corn poppy, 1 l
Code: 07257
Code sup.: 258910
EAN: 5900273472984
100%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Leaves a scent in your home for several hours. Perfect cleanliness and radiant shine along with a pleasantly fresh scent of corn poppies will even last the next day after cleaning.
Veet Silk & Fresh Depilatory Cream 100 ml
Veet
Veet Silk & Fresh Depilatory Cream 100 ml
Code: 16594
Code sup.: 883025
EAN: 4053700288205
80%
3.53 EUR
35.3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The depilatory cream contains vitamin E and aloe vera. The depilatory cream for sensitive skin will help you achieve desired smooth, pleasantly scented, and hydrated skin. The depilatory cream works from the roots.
AKCE
BALsoft 2-ply toilet paper, 30 rolls, 19 m roll
BALsoft
BALsoft 2-ply toilet paper, 30 rolls, 19 m roll
Code: 2500373
Code sup.: 928116
EAN: 8591235090413
 
6.36 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white 2-ply toilet paper made from 100% cellulose suitable for everyday use.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Aurea pickling cucumbers fine 2 g
Holman
Holman F1 Aurea pickling cucumbers fine 2 g
Code: 93287
 
EAN: 8594039280431
100%
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The plant is relatively vigorous. The leaf is smaller, lighter green, very pointed. The plant is
Fino trash bags Easy Pack 120L 15 pcs
Fino
Fino trash bags Easy Pack 120L 15 pcs
Code: 2507684
Code sup.: 954417
EAN: 5201314931133
 
2.65 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality trash bags from the Fino brand; size 120L.
AKCE
Swirl extra strong drawstring garbage bags 120 l, 70 × 100 cm, 33 µ, 8 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl extra strong drawstring garbage bags 120 l, 70 × 100 cm, 33 µ, 8 pcs
Code: 2505547
Code sup.: 954614
EAN: 4006508162109
 
3.04 EUR
0.38EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
You will especially appreciate the extra strong drawstring bags with a capacity of 120 l when disposing of heavy household waste.
Alufix garbage bags, 34 µ, 78 × 105 cm, 150 l, 10 pcs
Alufix
Alufix garbage bags, 34 µ, 78 × 105 cm, 150 l, 10 pcs
Code: 2503785
Code sup.: 954358
EAN: 4823071655063
 
3.36 EUR
0.34EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Super strong garbage bags with a capacity of 150 l, pack of 10 pieces, black and strong 34 µ (microns). You can use these bags for waste not only in your home but also in businesses, stores, etc.
Black LD Waste Bags 50 µ 120 l, 70 × 110 cm, 25 pcs
Quickpack
Black LD Waste Bags 50 µ 120 l, 70 × 110 cm, 25 pcs
Code: 2505277
Code sup.: 954635
EAN: 5903829081371
 
3.64 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Black waste bags resistant to tearing.
Wilkinson Sword Intuition Complete replacement heads, 3 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Intuition Complete replacement heads, 3 pcs
Code: 2600508
Code sup.: 882337
EAN: 4027800006304
 
13.43 EUR
4.48EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement heads with 5 blades and hyaluronic acid for gentle and smooth shaving.
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 8 rolls
Linteo®
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 8 rolls
Code: 2603418
Code sup.: 928024
EAN: 8594008872605
 
1.06 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Chamomile toilet paper Linteo in a convenient package.
Ajax for floors and surfaces Floral Fiesta Spring Flowers universal cleaner, lily of the valley, 1 l
Ajax
Ajax for floors and surfaces Floral Fiesta Spring Flowers universal cleaner, lily of the valley, 1 l
Code: 07261
Code sup.: 700311
EAN: 5900273472939
100%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Leaves a scent in your home for up to several hours. Perfect cleanliness and radiant shine, along with a pleasant fresh scent of lily of the valley, will last even the next day after cleaning.
AKCE
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lagoon Flowers Universal Cleaner, Flowers, 1 l
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lagoon Flowers Universal Cleaner, Flowers, 1 l
Code: 47888
Code sup.: 700313
EAN: 5900273472908
90%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
It will leave a scent in your home for several hours. Perfect cleanliness and radiant shine, as well as a pleasant fresh floral fragrance, will last even the next day after cleaning.
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Veet
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Code: 2103233
Code sup.: 883045
EAN: 5900627095883
 
6.22 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wax strips for face ideal for small and sensitive areas such as the upper lip, cheeks, and chin.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Natalie pickling cucumbers 1.5 g
Holman
Holman F1 Natalie pickling cucumbers 1.5 g
Code: 2300278
 
EAN: 8594039280318
 
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very suitable for cooler areas, we grow it in the field and in greenhouses. Resistance to mildew is
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini nail polish 03 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini nail polish 03 5 ml
Code: 2500455
 
EAN: 4059729518958
 
0.95 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Mini nail polish Glossy Jelly from essence will bring great shine and a vibrant orange shade to your
AKCE
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 5 l
Balanim
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 5 l
Code: 2500854
Code sup.: 976064
EAN: 8591235068092
 
1.59 EUR
0.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The lightest clumping mineral litter. A natural, environmentally friendly, and completely safe product that can absorb and trap not only liquids but also undesirable accompanying odors.
AKCE
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
Code: 2506573
Code sup.: 954617
EAN: 4006508146284
 
3.04 EUR
0.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Swirl® large waste bags are strong, durable, and can withstand almost any kind of waste.
Fino Power garbage bags, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 pcs
Fino
Fino Power garbage bags, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 2505024
Code sup.: 954420
EAN: 5201314932024
 
3.53 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Garbage bags with a volume of 120 l in a pack of 10, the dimensions of each bag are 77 × 110 cm, HDPE, bag thickness 40 microns.
Fino trash bags with handles, 60 L
Fino
Fino trash bags with handles, 60 L
Code: 2508044
Code sup.: 954519
EAN: 5201314198086
 
1.94 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical garbage bags with a capacity of 60 liters
Fino trash bags with handles, 10 L
Fino
Fino trash bags with handles, 10 L
Code: 2508039
Code sup.: 954516
EAN: 5201314198017
 
1.41 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical trash bags with a volume of 10 liters.
Fino trash bags, 240 l, 45µm, 8 pcs
Fino
Fino trash bags, 240 l, 45µm, 8 pcs
Code: 2506504
Code sup.: 954693
EAN: 5900536263915
 
6.54 EUR
0.82EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality and sturdy bags for larger waste.
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 16 rolls
Linteo®
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 16 rolls
Code: 2603012
Code sup.: 928021
EAN: 8594158373823
 
2.12 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Chamomile toilet paper Linteo in a convenient package.
Tesori d´Oriente scented candle White Musk, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente scented candle White Musk, 200 g
Code: 2210324
Code sup.: 795395
EAN: 8008970043708
 
7.77 EUR
38.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aromatic scented candle TESORI is made from high-quality waxes and essential oils and spreads an intense fragrance.
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size XL
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size XL
Code: 2500983
Code sup.: 598668
EAN: 8591235093223
100%
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome latex cleaning gloves made from natural latex, very easy to put on and powder-free inside.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.