en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
DKNY Donna Karan 24/7 Eau de Parfum for Women 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan 24/7 Eau de Parfum for Women 30 ml
Code: 2404954
Code sup.: 14141
EAN: 085715950468
 
42.60 EUR
1 420EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral woody fragrance for women was launched in 2024 DKNY 24/7 is a new fragrance introduced by DKN
truckFree
Versace Eros Energy perfumed water for men 200 ml
Versace
Versace Eros Energy perfumed water for men 200 ml
Code: 2405066
Code sup.: 14248
EAN: 8011003890811
100%
113.45 EUR
567.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Citrus aromatic fragrance for men was introduced in 2024 Eros Energy is inspired by the breathtakin
Dalli deodorant Woman Sensitive 5v1 200ml
Dalli
Dalli deodorant Woman Sensitive 5v1 200ml
Code: 2501496
Code sup.: 837163
EAN: 4012400502646
 
1.59 EUR
7.95EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
A gentle women's deodorant in spray form that offers five key effects in one package.
AKCE
Sunsilk Shampoo with Green Tea and Lemon for Oily Hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo with Green Tea and Lemon for Oily Hair, 250 ml
Code: 2501590
Code sup.: 794638
EAN: 8720182541239
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% organic green tea has antioxidant and strengthening properties, lemon is known for its refreshing and cleansing properties.
AKCE
Waschkonig Bleach and Stain Remover Bleichmittel Oxy Kraft Liquid, 1500 ml
Der WaschKönig C.G.
Waschkonig Bleach and Stain Remover Bleichmittel Oxy Kraft Liquid, 1500 ml
Code: 2501644
Code sup.: 761301
EAN: 4260418930702
 
3.22 EUR
2.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Suitable for white laundry. Oxy Kraft liquid bleach and stain remover contains active oxygen that perfectly whitens gray laundry.
Dalli antiperspirant Men Sport 5v1 200ml
Dalli
Dalli antiperspirant Men Sport 5v1 200ml
Code: 2501650
Code sup.: 837161
EAN: 4012400502561
 
1.59 EUR
7.95EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Experience the power of 5 in 1 with Dalli Men Sport 5in1. Reliably protects against odor for up to 48 hours, is skin-friendly, alcohol-free, and leaves no marks on clothing.
Waschkönig Stain Remover for White Laundry Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Stain Remover for White Laundry Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Code: 2501645
Code sup.: 761298
EAN: 4260418930207
 
3.53 EUR
4.71EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Stain remover whitens gray laundry. It is also very effective at removing stains from coffee, tea, juice, wine, grass, mud, fruit, vegetables, cola, ink, etc.
WaschKönig laundry capsules Color 32pcs 608g
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig laundry capsules Color 32pcs 608g
Code: 2501742
Code sup.: 761315
EAN: 4260418935615
 
7.42 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laundry capsules. Innovative Active Proteine technology ensures comprehensive care for colored laundry in a single capsule.
Dalli deodorant Women Invisible 5v1 200ml
Dalli
Dalli deodorant Women Invisible 5v1 200ml
Code: 2501753
Code sup.: 837162
EAN: 4012400502608
 
1.59 EUR
7.95EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Experience the power of 5 in 1 with Dalli Women Invisible 5in1. It reliably protects against odor for up to 48 hours, is skin-friendly, alcohol-free, and leaves no marks on clothing.
Končící produkty
Essence Foundation makeup stick 340 10 g
Essence
Essence Foundation makeup stick 340 10 g
Code: 2500430
 
EAN: 4059729517838
 
1.03 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Get ready for a flawless base with the Foundation makeup from essence. The makeup comes in a stick f
Alufix strong waste bags, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 pcs
Alufix
Alufix strong waste bags, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 pcs
Code: 2504208
Code sup.: 954521
EAN: 4823071655148
 
8.48 EUR
0.85EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alufix strong waste bags with a volume of 240 l, packaging of 10 pcs, thickness 35 µ, dimensions 100 × 125 cm, HDPE, black.
Quickpack yellow retractable waste bags, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 pcs
Quickpack
Quickpack yellow retractable waste bags, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 pcs
Code: 2600954
Code sup.: 954642
EAN: 5902335759279
 
3.71 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Yellow LDPE waste bags with retractable tape suitable for waste sorting.
Končící produkty
Abella Eyelash Curler Lux 11 cm 1 piece
AbellA®
Abella Eyelash Curler Lux 11 cm 1 piece
Code: 31657
Code sup.: 0100261
EAN: 8590786102613
73%
0.29 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eyelash curler for curling and shaping lashes. With these curlers, you can curl your lashes into a p
BALTECH kerosene P6404, 400 ml
BALtech
BALTECH kerosene P6404, 400 ml
Code: 2501634
Code sup.: 460223
EAN: 8595073017809
 
2.68 EUR
6.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical liquid intended for lighting in kerosene lamps.
AKCE
Swirl retractable bags with elastic hem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl retractable bags with elastic hem, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 pcs
Code: 2505583
Code sup.: 954440
EAN: 4008871215963
 
2.55 EUR
0.26EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
You can quickly pull the bag over the rim of the bin and close it, all thanks to the elastic hem. The bag won't slip, keeping the bin clean.
Fino trash bags with handles, 10 L
Fino
Fino trash bags with handles, 10 L
Code: 2508039
Code sup.: 954516
EAN: 5201314198017
 
1.41 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical trash bags with a volume of 10 liters.
Ajax for floors and surfaces Floral Fiesta Spring Flowers universal cleaner, lily of the valley, 1 l
Ajax
Ajax for floors and surfaces Floral Fiesta Spring Flowers universal cleaner, lily of the valley, 1 l
Code: 07261
Code sup.: 700311
EAN: 5900273472939
100%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Leaves a scent in your home for up to several hours. Perfect cleanliness and radiant shine, along with a pleasant fresh scent of lily of the valley, will last even the next day after cleaning.
AKCE
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lagoon Flowers Universal Cleaner, Flowers, 1 l
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lagoon Flowers Universal Cleaner, Flowers, 1 l
Code: 47888
Code sup.: 700313
EAN: 5900273472908
90%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
It will leave a scent in your home for several hours. Perfect cleanliness and radiant shine, as well as a pleasant fresh floral fragrance, will last even the next day after cleaning.
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 16 rolls
Linteo®
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 16 rolls
Code: 2603012
Code sup.: 928021
EAN: 8594158373823
 
2.12 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Chamomile toilet paper Linteo in a convenient package.
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini nail polish 03 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini nail polish 03 5 ml
Code: 2500455
 
EAN: 4059729518958
 
0.95 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Mini nail polish Glossy Jelly from essence will bring great shine and a vibrant orange shade to your
AKCE
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 5 l
Balanim
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 5 l
Code: 2500854
Code sup.: 976064
EAN: 8591235068092
 
1.59 EUR
0.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The lightest clumping mineral litter. A natural, environmentally friendly, and completely safe product that can absorb and trap not only liquids but also undesirable accompanying odors.
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Veet
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Code: 2103233
Code sup.: 883045
EAN: 5900627095883
 
6.22 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wax strips for face ideal for small and sensitive areas such as the upper lip, cheeks, and chin.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Natalie pickling cucumbers 1.5 g
Holman
Holman F1 Natalie pickling cucumbers 1.5 g
Code: 2300278
 
EAN: 8594039280318
 
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very suitable for cooler areas, we grow it in the field and in greenhouses. Resistance to mildew is
AKCE
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
Code: 2506573
Code sup.: 954617
EAN: 4006508146284
 
3.04 EUR
0.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Swirl® large waste bags are strong, durable, and can withstand almost any kind of waste.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.