en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Vaseline Deo Spray Men Active Dry, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo Spray Men Active Dry, 250 ml
Code: 2501594
Code sup.: 834952
EAN: 8886467000805
 
3.53 EUR
14.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Stay fresh all day with Vaseline.
WaschKönig washing capsules Universal – 32 pcs
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig washing capsules Universal – 32 pcs
Code: 2501646
Code sup.: 761316
EAN: 4260418935622
100%
7.42 EUR
0.23EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Washing capsules. Innovative Active Proteine technology ensures comprehensive care for colored and white laundry in a single capsule.
Artdeco Hydra Care Lipstick moisturizing caring lipstick 30 Apricot Oasis 3.5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick moisturizing caring lipstick 30 Apricot Oasis 3.5 g
Code: 1803828
Code sup.: 183.30
EAN: 4052136083415
 
13.51 EUR
3 377.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The caring lipstick Hydra Care Lipstick provides a triple nourishing effect for soft and smooth lips
AKCE
Waschkönig laundry gel Sensitive 110 washes, 3.305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig laundry gel Sensitive 110 washes, 3.305 l
Code: 2304021
Code sup.: 761297
EAN: 4260418932782
100%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal laundry gel suitable primarily for washing children's clothes and for people with sensitive skin.
truckFree
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime Eau de Parfum for Women 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime Eau de Parfum for Women 35 ml
Code: 2306572
Code sup.: GIVP069380
EAN: 3274872456327
 
75.31 EUR
2 151.71EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral-woody fragrance with spicy accords launched in 2023 The success of the Eau de Parfum GIVENCHY
Ajax for floors and surfaces Floral Fiesta Spring Flowers universal cleaner, lily of the valley, 1 l
Ajax
Ajax for floors and surfaces Floral Fiesta Spring Flowers universal cleaner, lily of the valley, 1 l
Code: 07261
Code sup.: 700311
EAN: 5900273472939
100%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Leaves a scent in your home for up to several hours. Perfect cleanliness and radiant shine, along with a pleasant fresh scent of lily of the valley, will last even the next day after cleaning.
AKCE
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lagoon Flowers Universal Cleaner, Flowers, 1 l
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lagoon Flowers Universal Cleaner, Flowers, 1 l
Code: 47888
Code sup.: 700313
EAN: 5900273472908
90%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
It will leave a scent in your home for several hours. Perfect cleanliness and radiant shine, as well as a pleasant fresh floral fragrance, will last even the next day after cleaning.
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Veet
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Code: 2103233
Code sup.: 883045
EAN: 5900627095883
 
6.22 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wax strips for face ideal for small and sensitive areas such as the upper lip, cheeks, and chin.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Natalie pickling cucumbers 1.5 g
Holman
Holman F1 Natalie pickling cucumbers 1.5 g
Code: 2300278
 
EAN: 8594039280318
 
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very suitable for cooler areas, we grow it in the field and in greenhouses. Resistance to mildew is
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini nail polish 03 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini nail polish 03 5 ml
Code: 2500455
 
EAN: 4059729518958
 
0.95 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Mini nail polish Glossy Jelly from essence will bring great shine and a vibrant orange shade to your
AKCE
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 5 l
Balanim
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 5 l
Code: 2500854
Code sup.: 976064
EAN: 8591235068092
 
1.59 EUR
0.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The lightest clumping mineral litter. A natural, environmentally friendly, and completely safe product that can absorb and trap not only liquids but also undesirable accompanying odors.
AKCE
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
Code: 2506573
Code sup.: 954617
EAN: 4006508146284
 
3.04 EUR
0.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Swirl® large waste bags are strong, durable, and can withstand almost any kind of waste.
Fino Power garbage bags, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 pcs
Fino
Fino Power garbage bags, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 2505024
Code sup.: 954420
EAN: 5201314932024
 
3.53 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Garbage bags with a volume of 120 l in a pack of 10, the dimensions of each bag are 77 × 110 cm, HDPE, bag thickness 40 microns.
Fino trash bags with handles, 60 L
Fino
Fino trash bags with handles, 60 L
Code: 2508044
Code sup.: 954519
EAN: 5201314198086
 
1.94 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical garbage bags with a capacity of 60 liters
Fino trash bags, 240 l, 45µm, 8 pcs
Fino
Fino trash bags, 240 l, 45µm, 8 pcs
Code: 2506504
Code sup.: 954693
EAN: 5900536263915
 
6.54 EUR
0.82EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality and sturdy bags for larger waste.
Fino trash bags with handles, 10 L
Fino
Fino trash bags with handles, 10 L
Code: 2508039
Code sup.: 954516
EAN: 5201314198017
 
1.41 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical trash bags with a volume of 10 liters.
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 16 rolls
Linteo®
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 16 rolls
Code: 2603012
Code sup.: 928021
EAN: 8594158373823
 
2.12 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Chamomile toilet paper Linteo in a convenient package.
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lilac Breeze Universal Cleaning Agent, Lilac, 1 L
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lilac Breeze Universal Cleaning Agent, Lilac, 1 L
Code: 33392
Code sup.: 700312
EAN: 5900273462213
85%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Leaves a scent in your home for several hours. Perfect cleanliness and dazzling shine with a pleasantly fresh lilac scent will even last until the second day after cleaning.
Končící produkty
Catrice Gel Affair Nail Polish 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10.5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair Nail Polish 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10.5 ml
Code: 2500117
 
EAN: 4059729516213
 
0.90 EUR
81.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your nails a perfect finish with Catrice gel nail polish Gel Affair, which offers long-lasting
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini nail polish 06 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini nail polish 06 5 ml
Code: 2500456
 
EAN: 4059729518989
 
0.95 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The mini nail polish Glossy Jelly from essence will give your nails a great shine and a bright yello
viGO trash bags, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 2501832
Code sup.: 954473
EAN: 5902841470927
 
1.16 EUR
0.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack viGO trash bags, strong 28 µ, bag size 70 × 105 cm, volume 120 l, packed in 10 pieces.
viGO strawberry-scented trash bags, 8 µ, 50 × 56 cm, 35 l, 26 pcs
viGO!
viGO strawberry-scented trash bags, 8 µ, 50 × 56 cm, 35 l, 26 pcs
Code: 2501833
Code sup.: 954503
EAN: 5902841472266
 
0.88 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack trash bags with strawberry fragrance, fragrant and strong 8 µ, bag size 50 × 56 cm, capacity 35 l, packed 26 pieces.
viGO trash bags, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 pcs
viGO!
viGO trash bags, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 pcs
Code: 2501834
Code sup.: 954506
EAN: 5902841470316
100%
0.81 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
HDPE blue trash bags with a capacity of 60 liters and a packaging size of 28 pieces. Each piece has dimensions of 58 × 67 cm.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Bohdana pickling cucumbers 2 g
Holman
Holman F1 Bohdana pickling cucumbers 2 g
Code: 2300277
 
EAN: 8594039280158
100%
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Its fruit quality and disease resistance are similar to the Fatima F1 variety, but it is even more r
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.