en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Gillette Fusion, replacement blades, package of 4 pieces
Gillette®
Gillette Fusion, replacement blades, package of 4 pieces
Code: 47902
Code sup.: 882002
EAN: 7702018866984
100%
13.08 EUR
3.27EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement blades for the Gillette Fusion men’s razor give a new dimension to what you expect from shaving. It is designed to provide optimal performance from both sides of its unique blades.
Gillette Mach3 Replacement Cartridges, 5 pcs
Gillette®
Gillette Mach3 Replacement Cartridges, 5 pcs
Code: 2105562
Code sup.: 882010
EAN: 7702018552313
 
10.60 EUR
2.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement cartridges for Gillette Mach3 razor.
AKCE
Tesori d´Oriente Body Cream Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Body Cream Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Code: 2210199
Code sup.: 795385
EAN: 8008970003603
 
2.47 EUR
8.23EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Velvety body cream Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus with extracts of blue lily and papyrus milk. Rich and silky texture that absorbs quickly, leaves no greasy film, and brightens the skin.
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 700 ml
BALtech
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 700 ml
Code: 2500039
Code sup.: 460538
EAN: 8591235071115
 
2.79 EUR
3.99EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical alcohol for diluting alcohol coatings, for cleaning, and in alcohol stoves. Composition: mixture - denatured ethanol, petroleum, and low-boiling hydrogenated benzene.
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 400 ml
BALtech
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 400 ml
Code: 2501761
Code sup.: 460541
EAN: 8591235071108
 
2.08 EUR
5.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical alcohol for diluting alcoholic coatings, for cleaning, and for use in alcohol stoves. Composition: mixture - denatured ethanol, kerosene, and low-boiling hydrogenated benzene.
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lilac Breeze Universal Cleaning Agent, Lilac, 1 L
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lilac Breeze Universal Cleaning Agent, Lilac, 1 L
Code: 33392
Code sup.: 700312
EAN: 5900273462213
85%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Leaves a scent in your home for several hours. Perfect cleanliness and dazzling shine with a pleasantly fresh lilac scent will even last until the second day after cleaning.
Končící produkty
Catrice Gel Affair Nail Polish 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10.5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair Nail Polish 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10.5 ml
Code: 2500117
 
EAN: 4059729516213
 
0.90 EUR
81.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your nails a perfect finish with Catrice gel nail polish Gel Affair, which offers long-lasting
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini nail polish 06 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini nail polish 06 5 ml
Code: 2500456
 
EAN: 4059729518989
 
0.95 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The mini nail polish Glossy Jelly from essence will give your nails a great shine and a bright yello
viGO trash bags, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 2501832
Code sup.: 954473
EAN: 5902841470927
 
1.16 EUR
0.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack viGO trash bags, strong 28 µ, bag size 70 × 105 cm, volume 120 l, packed in 10 pieces.
viGO strawberry-scented trash bags, 8 µ, 50 × 56 cm, 35 l, 26 pcs
viGO!
viGO strawberry-scented trash bags, 8 µ, 50 × 56 cm, 35 l, 26 pcs
Code: 2501833
Code sup.: 954503
EAN: 5902841472266
 
0.88 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack trash bags with strawberry fragrance, fragrant and strong 8 µ, bag size 50 × 56 cm, capacity 35 l, packed 26 pieces.
viGO trash bags, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 pcs
viGO!
viGO trash bags, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 pcs
Code: 2501834
Code sup.: 954506
EAN: 5902841470316
100%
0.81 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
HDPE blue trash bags with a capacity of 60 liters and a packaging size of 28 pieces. Each piece has dimensions of 58 × 67 cm.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Bohdana pickling cucumbers 2 g
Holman
Holman F1 Bohdana pickling cucumbers 2 g
Code: 2300277
 
EAN: 8594039280158
100%
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Its fruit quality and disease resistance are similar to the Fatima F1 variety, but it is even more r
viGO scented trash bags with handles, lavender, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 pcs
viGO!
viGO scented trash bags with handles, lavender, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 pcs
Code: 2501925
Code sup.: 954598
EAN: 5902841470651
 
1.30 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickpack scented bags for bins with handles, scented with lavender, strong 10 µ, bag size 60 × 72 cm, bag volume 60 l, packaging 18 pcs.
FINO Economy Trash Bags 35 l / 30 pcs
Fino
FINO Economy Trash Bags 35 l / 30 pcs
Code: 2501927
Code sup.: 954509
EAN: 5201314931102
 
0.92 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Economy 35 l – cost-effective bags for lighter waste in the household.
AKCE
Swirl Profi Heavy Duty Trash Bags 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl Profi Heavy Duty Trash Bags 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 pcs
Code: 2506574
Code sup.: 954618
EAN: 4008871216014
 
4.17 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Durable and strong bags for debris, e.g., for renovating apartments, houses, and other buildings.
Ajax for floors and surfaces Floral Fiesta Spring Flowers universal cleaner, lily of the valley, 1 l
Ajax
Ajax for floors and surfaces Floral Fiesta Spring Flowers universal cleaner, lily of the valley, 1 l
Code: 07261
Code sup.: 700311
EAN: 5900273472939
100%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Leaves a scent in your home for up to several hours. Perfect cleanliness and radiant shine, along with a pleasant fresh scent of lily of the valley, will last even the next day after cleaning.
AKCE
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lagoon Flowers Universal Cleaner, Flowers, 1 l
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lagoon Flowers Universal Cleaner, Flowers, 1 l
Code: 47888
Code sup.: 700313
EAN: 5900273472908
90%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
It will leave a scent in your home for several hours. Perfect cleanliness and radiant shine, as well as a pleasant fresh floral fragrance, will last even the next day after cleaning.
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Veet
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Code: 2103233
Code sup.: 883045
EAN: 5900627095883
 
6.22 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wax strips for face ideal for small and sensitive areas such as the upper lip, cheeks, and chin.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Natalie pickling cucumbers 1.5 g
Holman
Holman F1 Natalie pickling cucumbers 1.5 g
Code: 2300278
 
EAN: 8594039280318
 
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very suitable for cooler areas, we grow it in the field and in greenhouses. Resistance to mildew is
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini nail polish 03 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini nail polish 03 5 ml
Code: 2500455
 
EAN: 4059729518958
 
0.95 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Mini nail polish Glossy Jelly from essence will bring great shine and a vibrant orange shade to your
AKCE
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 5 l
Balanim
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 5 l
Code: 2500854
Code sup.: 976064
EAN: 8591235068092
 
1.59 EUR
0.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The lightest clumping mineral litter. A natural, environmentally friendly, and completely safe product that can absorb and trap not only liquids but also undesirable accompanying odors.
Fino trash bags with handles, 60 L
Fino
Fino trash bags with handles, 60 L
Code: 2508044
Code sup.: 954519
EAN: 5201314198086
 
1.94 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical garbage bags with a capacity of 60 liters
Fino trash bags, 240 l, 45µm, 8 pcs
Fino
Fino trash bags, 240 l, 45µm, 8 pcs
Code: 2506504
Code sup.: 954693
EAN: 5900536263915
 
6.54 EUR
0.82EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality and sturdy bags for larger waste.
AKCE
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
Code: 2506573
Code sup.: 954617
EAN: 4006508146284
 
3.04 EUR
0.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Swirl® large waste bags are strong, durable, and can withstand almost any kind of waste.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.