en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Tesori d´Oriente Laundry Perfume Hammam, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Laundry Perfume Hammam, 250 ml
Code: 2210196
Code sup.: 795393
EAN: 8008970051956
100%
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Oriental floral fragrance adorned with warm notes of argan oil. The perfume penetrates deeply into the fibers, keeping the laundry fresh and fragrant for a very long time.
Tesori d´Oriente laundry perfume Byzantium, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente laundry perfume Byzantium, 250 ml
Code: 2210195
Code sup.: 795391
EAN: 8008970051963
 
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Italian novelty! The concentrated laundry perfume Tesori d´Oriente Byzantium gives your laundry a unique, intense and long-lasting fragrance.
AKCE
Ajax for Floors and Surfaces Boost Baking Soda Lemon Universal Cleaner, 1 l
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Boost Baking Soda Lemon Universal Cleaner, 1 l
Code: 1801545
Code sup.: 700307
EAN: 8718951190160
 
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleans deeply, perfectly, and gently without effort and rinsing, surfaces are shiny and streak-free.
AKCE
Balhome Baking Soda Technical 1 kg
BALhome
Balhome Baking Soda Technical 1 kg
Code: 2501759
Code sup.: 935073
EAN: 8591235100723
 
2.82 EUR
2.82EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Balhome Baking Soda is a versatile natural helper suitable for various uses in the household and kitchen.
Solvina Solmix washing paste with natural extract 375 g
Zenit Solvina
Solvina Solmix washing paste with natural extract 375 g
Code: 07840
Code sup.: 791004
EAN: 85923898
 
1.23 EUR
3.28EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Tradiční pilinová mycí pasta na ruce s vysokým mycím účinkem. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů. Obsahuje látky, které příznivě působí na pokožku, zanechávají ji hebkou a svěží. Fantazijní parfemace.
BALTECH distilled water, 5 l
BALtech
BALTECH distilled water, 5 l
Code: 2500038
Code sup.: 483117
EAN: 8591235066746
100%
1.94 EUR
0.39EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Distilled water is intended for technical purposes, e.g. in car radiators and batteries, in steam irons and humidifiers, and in photography practice.
Duck WC Block Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Duck™
Duck WC Block Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Code: 2508107
Code sup.: 721025
EAN: 5000204369700
 
2.65 EUR
73.61EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet block for hygienic cleanliness and freshness of the toilet.
AKCE
Raid refill for electric liquid evaporator 2-in-1, lavender, 21 ml
Raid®
Raid refill for electric liquid evaporator 2-in-1, lavender, 21 ml
Code: 2404112
Code sup.: 675031
EAN: 5000204243819
 
7.35 EUR
350EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Raid against mosquitoes is a refill for an electric evaporator with liquid rose and lavender refill, the insecticide provides effective protection against mosquitoes for up to 30 nights/8 hours/night.
Tesori d'Oriente White Musk Cream Shower Gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente White Musk Cream Shower Gel, 250 ml
Code: 25614
Code sup.: 795319
EAN: 8008970011158
 
2.12 EUR
8.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cream shower gel with an oriental fragrance of white musk for women.
AKCE
Tesori d'Oriente Ayurveda Cream Shower Gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda Cream Shower Gel, 250 ml
Code: 1806492
Code sup.: 795316
EAN: 8008970043647
100%
2.12 EUR
8.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cream shower gel with an oriental scent for women.
BALhome chemical toilet fluid 1 l
BALhome
BALhome chemical toilet fluid 1 l
Code: 2501631
Code sup.: 627555
EAN: 8591235100372
100%
6.33 EUR
6.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome chemical toilet fluid is a concentrated liquid preparation designed for use in the upper and lower tanks of chemical toilets.
Dalli Core Laundry Soap, 3x 100 g
Dalli
Dalli Core Laundry Soap, 3x 100 g
Code: 2500984
Code sup.: 762015
EAN: 4012400532612
 
1.94 EUR
6.47EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover a practical and effective solution for your everyday laundry with Dalli laundry soap!
Končící produkty
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 5in1 Travel Sunscreen Lotion for Kids 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 5in1 Travel Sunscreen Lotion for Kids 50 ml
Code: 2202255
Code sup.: 815162
EAN: 42449485
 
7.42 EUR
148.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC balls, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC balls, 3 × 50 g
Code: 70234
Code sup.: 720181
EAN: 9000100753401
94%
2.82 EUR
0.94EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC block Bref Power Aktiv Ocean - an innovative way to maintain your toilet. The WC block is equipped with four balls, each with a specific formulation for perfect results. With every flush, your toilet will be fresh and hygienically clean.
AKCE
Bref WC Power Activ Lavender, WC balls, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Activ Lavender, WC balls, 3 × 50 g
Code: 86223
Code sup.: 720179
EAN: 9000100956192
100%
2.82 EUR
0.94EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Activ WC block Lavender 3 × 50 g - perfect protection against limescale, amazing freshness, effective cleaning foam.
Palmolive soap Naturals Chamomille, 90 g
Palmolive
Palmolive soap Naturals Chamomille, 90 g
Code: 05760
Code sup.: 785147
EAN: 8693495033770
100%
0.53 EUR
5.89EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals solid soap Balanced & Mild with chamomile extract and vitamin E. Gentle care for your skin.
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC block in balls, lemon, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC block in balls, lemon, 50 g
Code: 60390
Code sup.: 720131
EAN: 9000100625104
96%
1.41 EUR
28.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
BREF Power Activ is the first WC block with four active balls, which combines attractive design with excellent properties to achieve a hygienically clean and fresh toilet.
BALTECH Technical Gasoline Cleaner P6411, Plastic 700 ml
BALtech
BALTECH Technical Gasoline Cleaner P6411, Plastic 700 ml
Code: 2500089
Code sup.: 460099
EAN: 8591235071092
 
2.93 EUR
4.19EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical gasoline cleaner P6411 is primarily designed for cleaning and degreasing metal objects. Technical low-boiling hydrogenated gasoline.
BALTECH technical gasoline cleaner P6411, plastic 400 ml
BALtech
BALTECH technical gasoline cleaner P6411, plastic 400 ml
Code: 2501037
Code sup.: 460112
EAN: 8591235071085
 
2.19 EUR
5.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The technical gasoline cleaner P6411 is primarily intended for cleaning and degreasing metal objects. Technical low-boiling hydrogenated gasoline.
AKCE
Palmolive Sparkling Bloom Shower Gel Orchid&Vanilla, 250 ml
Palmolive
Palmolive Sparkling Bloom Shower Gel Orchid&Vanilla, 250 ml
Code: 2407468
Code sup.: 795355
EAN: 8718951614208
100%
1.48 EUR
5.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Limited edition shower gel that combines exotic orchid with warm vanilla and brings a feeling of relaxation and gentle care during your daily shower.
Končící produkty
Koh-i-Noor Crepe Paper 50 x 200 cm, Olive Green
Koh-i-Noor
Koh-i-Noor Crepe Paper 50 x 200 cm, Olive Green
Code: 1807584
Code sup.: 992067
EAN: 8593539083597
 
0.17 EUR
0.09EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Crepe decorative paper for creative use. A proven decorative material used not only in kindergartens
Končící produkty
Fre Pro Remind Air Curve holder holder for scented ellipse white
Fre Pro
Fre Pro Remind Air Curve holder holder for scented ellipse white
Code: 2000202
 
EAN: 02000202
 
0.17 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Accessories for scented hangers Remind Air Curve and Hang Tag. It replaces the not always reliable s
AKCE
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony shower gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony shower gel 250 ml
Code: 2407467
Code sup.: 795356
EAN: 8718951614819
 
1.48 EUR
5.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony is more than a shower gel – it is a small ritual full of fragrance, comfort, and fresh cleanliness.
Biolit spray for fighting bedbugs and crawling insects, 400 ml
Biolit
Biolit spray for fighting bedbugs and crawling insects, 400 ml
Code: 2500497
Code sup.: 675105
EAN: 5000204401677
 
5.48 EUR
13.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Biolit spray effectively kills bedbugs and other crawling insects. Provides immediate effect and long-lasting protection for up to 4 weeks.​
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.