en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
o.b. Tampons ProComfort Normal 32pcs
O.b.®
o.b. Tampons ProComfort Normal 32pcs
Code: 2603148
Code sup.: 920053
EAN: 3574661899992
 
4.77 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
o.b. ProComfort Normal are tampons for moderate menstruation with a smooth SilkTouch® surface that facilitates insertion and provides comfort along with reliable protection.
Discreet Normal Panty Liners, 20 pcs
Discreet
Discreet Normal Panty Liners, 20 pcs
Code: 47863
Code sup.: 918056
EAN: 4015400165804
 
1.23 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discreet Normal are thin discreet panty liners with a subtle fragrance and breathable surface for everyday use. They are suitable for days with light menstruation or just for a higher feeling of cleanliness.
Evita Normal, women's pads, 16 pcs
TZMO - Evita
Evita Normal, women's pads, 16 pcs
Code: 87138
Code sup.: 918333
EAN: 5900516302429
 
1.06 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Traditional hygiene pads without side wings covered with soft Softiplait fibers provide a feeling of comfort and softness.
SOFTdent Eco toothbrush, soft, 3 pcs
SOFTdent®
SOFTdent Eco toothbrush, soft, 3 pcs
Code: 2205160
Code sup.: 895196
EAN: 8594027314636
 
4.42 EUR
1.47EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They contain no chemicals or additives like regular petroleum-based plastics.
AKCE
Sanytol Disinfecting Cleaning Wipes, 72 pcs
Sanytol
Sanytol Disinfecting Cleaning Wipes, 72 pcs
Code: 2210289
Code sup.: 709622
EAN: 8411660005168
 
2.93 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They can destroy up to 99.9% of microbes. The wipes contain 94% plant-based ingredients and are dermatologically tested.
K2R Laundry Wipes White, 18 pcs
Henkel K2r®
K2R Laundry Wipes White, 18 pcs
Code: 2305834
Code sup.: 772052
EAN: 9000101548358
 
3.71 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The wipes have been specially designed and work on the principle of a strong magnet, which perfectly captures released color and dirt in the water during the washing cycle.
viGO! Ice Cube Bags, 192 pcs
viGO!
viGO! Ice Cube Bags, 192 pcs
Code: 2501835
Code sup.: 956036
EAN: 5902841452121
 
0.53 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Self-sealing bags for making ice cubes.
AKCE
Durgol Cleaning Tablets, 10 pcs
Durgol
Durgol Cleaning Tablets, 10 pcs
Code: 2506688
Code sup.: 712272
EAN: 7640170984781
 
5.76 EUR
0.58EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleaning tablets suitable for all types of coffee machines, vacuum jugs, and coffee pots.
Loxiran bait box for ants, 1 pc
Neudorff®
Loxiran bait box for ants, 1 pc
Code: 2601253
Code sup.: 675129
EAN: 4005240172506
 
4.13 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Loxiran bait box for ants effectively reduces the occurrence of ants in the home and on the terrace. The bait attracts ants, which carry it back to the nest.
Durex Classic condoms, 3 pcs
Durex®
Durex Classic condoms, 3 pcs
Code: 21290
Code sup.: 926060
EAN: 5010232967861
 
2.86 EUR
0.95EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Durex traditionally offers high quality transparent condoms. Thanks to the Easy-On design, the condom is easy to put on and is more comfortable to use.
Jordan toothbrush Ultralite Sensitive Soft, soft 1 pc
Jordan
Jordan toothbrush Ultralite Sensitive Soft, soft 1 pc
Code: 2507666
Code sup.: 895243
EAN: 7046110058848
 
1.94 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ultralight toothbrush for gentle and comfortable teeth cleaning. Jordan Ultralite Sensitive Soft is the ideal choice for those who want a gentle yet effective care for their teeth and gums in a modern and lightweight design.
PATTEX MESH 13X100 MM - 5 PCS
Henkel Pattex®
PATTEX MESH 13X100 MM - 5 PCS
Code: 2506869
Code sup.: 519981
EAN: 4006863861273
 
4.21 EUR
0.84EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
PATTEX Mesh 13×100 mm is a plastic basket designed for chemical anchoring in products with a hollow structure, such as aerated concrete blocks, perforated bricks, or hollow blocks.
Jordan Toothbrush Individual Reach Soft, Soft 1 pc
Jordan
Jordan Toothbrush Individual Reach Soft, Soft 1 pc
Code: 2507662
Code sup.: 895240
EAN: 7038516550361
 
1.94 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Stylish toothbrush that combines gentle care and thorough cleaning. Jordan Individual Reach Soft is designed to easily reach difficult areas while being gentle on teeth and gums.
Spokar stainless steel scrubber, 2 pcs
Spokar®
Spokar stainless steel scrubber, 2 pcs
Code: 2504730
Code sup.: 591557
EAN: 8593534442542
 
0.77 EUR
0.39EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality stainless steel scrubber from the Czech manufacturer SPOKAR. Packaged in two pieces.
Raid Mosquito Insecticide Spiral, 10 pcs
Raid®
Raid Mosquito Insecticide Spiral, 10 pcs
Code: 2507162
Code sup.: 675013
EAN: 5000204402988
 
2.82 EUR
0.28EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective protection against mosquitoes with Raid spirals – ideal for outdoor use. Each spiral provides long-lasting protection against troublesome insects.
O.B. ProComfort Super Tampons, 8 pcs
O.b.®
O.B. ProComfort Super Tampons, 8 pcs
Code: 2505248
Code sup.: 920118
EAN: 3574661331140
 
1.41 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
New o.b. ProComfort tampons for maximum comfort and reliable protection.
Vileda Actifibre Soft universal cloth, 1 pc
Vileda®
Vileda Actifibre Soft universal cloth, 1 pc
Code: 2502169
Code sup.: 588701
EAN: 4023103240865
 
1.52 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality microfibre cloths 2 in 1.
AKCE
Eveready AA zinc-chloride batteries, 4 pcs
Eveready
Eveready AA zinc-chloride batteries, 4 pcs
Code: 2506124
Code sup.: 961008
EAN: 7638900370812
 
0.81 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
AA zinc-chloride batteries designed for everyday use.
Wunder-Baum air freshener, Summer Cotton, 1 pc
Wunderbaum
Wunder-Baum air freshener, Summer Cotton, 1 pc
Code: 2506725
Code sup.: 732020
EAN: 7612720201723
 
1.34 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The WunderBaum air freshener hanging tree will fragrance the interior of your vehicle, apartment, or office.
AKCE
Varta Energy AA batteries, 4 pcs
Varta
Varta Energy AA batteries, 4 pcs
Code: 2505597
Code sup.: 961096
EAN: 4008496626410
 
1.48 EUR
0.37EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
VARTA Alkaline energy are ideal batteries for use in devices with constant consumption.
Swiffer set with handle + duster, 1 pc
Swiffer
Swiffer set with handle + duster, 1 pc
Code: 2600357
Code sup.: 588414
EAN: 8006540317082
 
2.47 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Say goodbye to dust, hair, fur, and dirt. It captures dust, hair, allergens from dust mites, and also fur from cats and dogs.
Jar All-in-1 dishwasher tablets, 41 pcs
Jar
Jar All-in-1 dishwasher tablets, 41 pcs
Code: 2601054
Code sup.: 750262
EAN: 8006530122054
 
8.84 EUR
0.22EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar All-in-1 dishwasher tablets help remove common dirt from dishes during the washing cycle. The practical tablets with pre-measured doses make using the dishwasher easier.
Parex Trend sponge for dishes, 10 pcs
Parex
Parex Trend sponge for dishes, 10 pcs
Code: 2602224
Code sup.: 591710
EAN: 8699971791677
 
1.16 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex Trend sponges for dishes are suitable for everyday dishwashing and regular household cleaning.
Matopat Transparent Bandages with Cushion, 20 pcs
TZMO - Matopat
Matopat Transparent Bandages with Cushion, 20 pcs
Code: 2602410
Code sup.: 905222
EAN: 5900516894061
 
1.33 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Transparent bandages for discreet treatment of minor injuries, ideal for protecting wounds on hands and face, 20 pcs in five variants. For all-day use.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.