en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Linteo wet toilet paper with oak bark, 60 pcs
Linteo®
Linteo wet toilet paper with oak bark, 60 pcs
Code: 63867
Code sup.: 933019
EAN: 8594158370891
97%
1.59 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wet toilet paper with oak bark extract is used after use or instead of toilet paper for a feeling of cleanliness and freshness and for better hygiene.
Wilkinson Sword Xtreme3 Black disposable razor, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Black disposable razor, 4 pcs
Code: 88938
Code sup.: 882349
EAN: 4027800383900
100%
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Three sharp blades and two moisturizing strips with aloe vera ensure perfectly smooth skin.
Evita Fit Classic Slip panty liners, 20 pcs
TZMO - Evita
Evita Fit Classic Slip panty liners, 20 pcs
Code: 96512
Code sup.: BE-021-RN20-109
EAN: 5900516311698
100%
0.70 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Panty liners Evita Classic Fit are covered with soft fibers providing a daily feeling of comfort and softness.
Linteo Premium 3-ply Paper Tissues, Box of 60 pcs
Linteo®
Linteo Premium 3-ply Paper Tissues, Box of 60 pcs
Code: 1700408
Code sup.: 910015
EAN: 8594158370556
100%
1.23 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very soft 3-ply Linteo Premium white paper tissues guarantee you softness, gentleness, and strength. Made from higher quality 100% cellulose. There are 60 pieces in a box.
Orion Moth Balls Fresh Laundry, 20 pcs in package
Orion®
Orion Moth Balls Fresh Laundry, 20 pcs in package
Code: 1707100
Code sup.: 675131
EAN: 8411660035295
100%
2.65 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Orion moth balls protect your clothes throughout the season without soiling your clothes or hands.
AKCE
Varta Superlife, 9 V battery, 1 pcs
Varta
Varta Superlife, 9 V battery, 1 pcs
Code: 2504418
Code sup.: 961071
EAN: 4008496556427
 
1.02 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zinc-Carbon battery is a basic type of battery. The lower capacity of the battery determines its use in less demanding devices such as clocks, alarms, flashlights, etc.
Hansaplast Paw Patrol Children's Plasters with Paw Patrol Motifs, 20 pcs
Hansaplast
Hansaplast Paw Patrol Children's Plasters with Paw Patrol Motifs, 20 pcs
Code: 2507766
Code sup.: 905180
EAN: 4005800348594
 
2.29 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Children's plasters with Paw Patrol motifs.
Sparmal pointed skewers, 15 cm, 50 pcs in a package
Sparmal
Sparmal pointed skewers, 15 cm, 50 pcs in a package
Code: 2504198
Code sup.: 959505
EAN: 8588001905064
 
0.39 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linden skewers with a pointed end are kitchen utensils for cooking and baking.
Hansaplast Second Skin protection hydrocolloid plaster, 6 pcs
Hansaplast
Hansaplast Second Skin protection hydrocolloid plaster, 6 pcs
Code: 2507406
Code sup.: 905179
EAN: 9005800387284
 
4.58 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hansaplast Second Skin Protection is a hydrocolloid plaster designed to protect minor wounds, blisters, and abrasions.
AKCE
Varta Superlife, AAA batteries, zinc carbon, 4 pcs
Varta
Varta Superlife, AAA batteries, zinc carbon, 4 pcs
Code: 2504415
Code sup.: 961062
EAN: 4008496676187
 
0.70 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zinc-chloride pencil batteries type AA from the well-known manufacturer Varta belong to the Superlife range. This range is characterized by low energy consumption, thus providing long-lasting performance and low energy consumption. The batteries are suitable for wall clocks, flashl
Colgate Zig Zag Charcoal Toothbrush, medium, 3 pcs
Colgate®
Colgate Zig Zag Charcoal Toothbrush, medium, 3 pcs
Code: 2600578
Code sup.: 895029
EAN: 8718951305212
 
2.47 EUR
0.82EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effectively removes dental plaque and helps in the prevention of tooth decay.
AKCE
Linteo 3-ply paper handkerchiefs, 10 × 10 pcs
Linteo®
Linteo 3-ply paper handkerchiefs, 10 × 10 pcs
Code: 43615
Code sup.: 909003
EAN: 8594008879178
96%
0.99 EUR
0.1EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white three-ply paper handkerchiefs Linteo will provide you with gentleness, softness, and strength. These paper tissues are made from 100% cellulose.
Coccolino scented sachets Fresh Sky, 3 pcs
Coccolino
Coccolino scented sachets Fresh Sky, 3 pcs
Code: 89479
Code sup.: 775425
EAN: 8000660310282
93%
2.65 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
There is nothing more pleasant than the feeling of freshly washed laundry. Coccolino scented sachets contain beads that gradually release fragrance.
AKCE
Naturella Ladies' Classic Standard Pads, 10 pcs
Naturella
Naturella Ladies' Classic Standard Pads, 10 pcs
Code: 1901139
Code sup.: 916213
EAN: 4015400763260
 
1.06 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Naturella pads with a pleasant chamomile scent and absorbent pearls. Their surface layer offers cotton softness.
AKCE
Linteo Cleansing Pads, 120 + 20 pcs
Linteo®
Linteo Cleansing Pads, 120 + 20 pcs
Code: 2002248
Code sup.: 903065
EAN: 8594158375940
100%
0.88 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linteo cosmetic cotton pads made of 100% cotton are used for cosmetic purposes.
AKCE
Linteo 2-ply paper handkerchiefs, box of 100 pcs
Linteo®
Linteo 2-ply paper handkerchiefs, box of 100 pcs
Code: 42788
Code sup.: 910001
EAN: 8594008876337
92%
1.06 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white 2-ply paper handkerchiefs Linteo guarantee you high softness, gentleness, and strength. Made from 100% cellulose. The box contains 100 pcs.
AKCE
Naturella Women's Ultra Maxi Pads, 8 pcs
Naturella
Naturella Women's Ultra Maxi Pads, 8 pcs
Code: 46563
Code sup.: 916201
EAN: 4015400125099
 
1.30 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Naturella pads with a pleasant chamomile scent and absorbent beads. Their surface layer offers cotton softness.
Koh-i-noor contour pencil, black, package of 12 pcs
Koh-i-Noor
Koh-i-noor contour pencil, black, package of 12 pcs
Code: 14512
Code sup.: 830004
EAN: 8593539004301
84%
0.53 EUR
530EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Classic contour pencil Kohinoor from the days of our grandmothers.
Somat Excellence 5in1 dishwasher tablets, 80 pcs
Henkel Somat
Somat Excellence 5in1 dishwasher tablets, 80 pcs
Code: 2601133
Code sup.: 750333
EAN: 9000101831658
 
21.56 EUR
0.27EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 5in1 dishwasher tablets are designed for washing dishes in automatic dishwashers. Practical tablets with a pre-measured dose make it easier to use the dishwasher.
Persil 4in1 Color Laundry Capsules, 28 pcs
Henkel Persil
Persil 4in1 Color Laundry Capsules, 28 pcs
Code: 2601220
Code sup.: 765252
EAN: 9000101845501
 
12.72 EUR
0.32EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful four-chamber gel capsule deeply cleans laundry and leaves the washing machine hygienically fresh. Saves energy by washing at low temperatures from 20 °C.
o.b. ExtraProtect super plus tampons, 16 pcs
O.b.®
o.b. ExtraProtect super plus tampons, 16 pcs
Code: 2603152
Code sup.: 920061
EAN: 3574661900490
 
3.53 EUR
0.22EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
o.b. ExtraProtect Super Plus are tampons for very heavy menstruation with protective wings and Dynamic Fit™ and Groove Lock™ technologies that provide enhanced protection against leakage during the day and night.
Somat Dishwasher Tablets Excellence 5in1, 110 pcs
Henkel Somat
Somat Dishwasher Tablets Excellence 5in1, 110 pcs
Code: 2603209
Code sup.: 750369
EAN: 9000101852677
 
38.39 EUR
0.38EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 5in1 are premium dishwasher capsules that combine effective removal of stubborn dirt with care for dishware and a radiant shine in one wash cycle.
BALsoft Block 2-ply paper towels, 200 pcs
BALsoft
BALsoft Block 2-ply paper towels, 200 pcs
Code: 2500306
Code sup.: 908050
EAN: 8591235063677
 
2.26 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Folded paper towels Balsoft are especially suitable for touchless dispensers for hand drying in restrooms, but they can also be useful in the regular household or workshop.
Bony Bedronka candle without lid, 4 pcs
Bony
Bony Bedronka candle without lid, 4 pcs
Code: 2501909
Code sup.: 962203
EAN: 8595177800147
 
1.23 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The BEDRONKA candle is intended for cemeteries in a plastic red casing. Packed in sets of 4 in foil.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.