en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Carin Super women's tampons, 16 pcs
Fide, Carin
Carin Super women's tampons, 16 pcs
Code: 2501404
Code sup.: 920141
EAN: 8594004301147
 
1.41 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hygienic tampons for medium-heavy menstruation.
Ria Slip Normal slip pads, 50 pcs
Hartmann Ria
Ria Slip Normal slip pads, 50 pcs
Code: 2008761
Code sup.: 918015
EAN: 4052199545615
90%
2.12 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Slip pads with a fine cloud embossing that protects underwear during everyday use.
Hansaplast Universal waterproof plaster, 20 pcs
Hansaplast
Hansaplast Universal waterproof plaster, 20 pcs
Code: 2202260
Code sup.: 905209
EAN: 4005800239434
 
1.91 EUR
0.1EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hansaplast Universal is a waterproof plaster for protecting minor wounds and abrasions. It is reliable and perfectly adherent. It does not prevent the skin from breathing actively.
Vektex Urinal Screen, mix of colors, 1 pc
vektex - posedlost čistotou
Vektex Urinal Screen, mix of colors, 1 pc
Code: 2301425
Code sup.: 707155
EAN: 8595640207367
100%
1.76 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragranced urinal screen suitable for use in sinks, basins, and bathtubs. The use of the screen prevents the accumulation of water and urine scale and eliminates odor. Effectiveness lasts up to 30 days.
AKCE
Eveready AA zinc-chloride batteries, 4 pcs
Eveready
Eveready AA zinc-chloride batteries, 4 pcs
Code: 2506124
Code sup.: 961008
EAN: 7638900370812
 
0.81 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
AA zinc-chloride batteries designed for everyday use.
Wunder-Baum air freshener, Summer Cotton, 1 pc
Wunderbaum
Wunder-Baum air freshener, Summer Cotton, 1 pc
Code: 2506725
Code sup.: 732020
EAN: 7612720201723
 
1.34 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The WunderBaum air freshener hanging tree will fragrance the interior of your vehicle, apartment, or office.
Spokar stainless steel scrubber, 2 pcs
Spokar®
Spokar stainless steel scrubber, 2 pcs
Code: 2504730
Code sup.: 591557
EAN: 8593534442542
 
0.77 EUR
0.39EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality stainless steel scrubber from the Czech manufacturer SPOKAR. Packaged in two pieces.
Raid Mosquito Insecticide Spiral, 10 pcs
Raid®
Raid Mosquito Insecticide Spiral, 10 pcs
Code: 2507162
Code sup.: 675013
EAN: 5000204402988
 
2.82 EUR
0.28EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective protection against mosquitoes with Raid spirals – ideal for outdoor use. Each spiral provides long-lasting protection against troublesome insects.
AKCE
Varta Energy AA batteries, 4 pcs
Varta
Varta Energy AA batteries, 4 pcs
Code: 2505597
Code sup.: 961096
EAN: 4008496626410
 
1.48 EUR
0.37EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
VARTA Alkaline energy are ideal batteries for use in devices with constant consumption.
Swiffer set with handle + duster, 1 pc
Swiffer
Swiffer set with handle + duster, 1 pc
Code: 2600357
Code sup.: 588414
EAN: 8006540317082
 
2.47 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Say goodbye to dust, hair, fur, and dirt. It captures dust, hair, allergens from dust mites, and also fur from cats and dogs.
Jar All-in-1 dishwasher tablets, 41 pcs
Jar
Jar All-in-1 dishwasher tablets, 41 pcs
Code: 2601054
Code sup.: 750262
EAN: 8006530122054
 
8.84 EUR
0.22EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar All-in-1 dishwasher tablets help remove common dirt from dishes during the washing cycle. The practical tablets with pre-measured doses make using the dishwasher easier.
Parex Trend sponge for dishes, 10 pcs
Parex
Parex Trend sponge for dishes, 10 pcs
Code: 2602224
Code sup.: 591710
EAN: 8699971791677
 
1.16 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex Trend sponges for dishes are suitable for everyday dishwashing and regular household cleaning.
Matopat Transparent Bandages with Cushion, 20 pcs
TZMO - Matopat
Matopat Transparent Bandages with Cushion, 20 pcs
Code: 2602410
Code sup.: 905222
EAN: 5900516894061
 
1.33 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Transparent bandages for discreet treatment of minor injuries, ideal for protecting wounds on hands and face, 20 pcs in five variants. For all-day use.
Spokar wooden clothespins, 20 pcs in package
Spokar®
Spokar wooden clothespins, 20 pcs in package
Code: 2602695
Code sup.: 958006
EAN: 8593534831216
 
1.66 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Spokar classic wooden quality clothespins for hanging laundry, the package contains 20 pieces.
o.b. Original tampons normal, 16 pcs
O.b.®
o.b. Original tampons normal, 16 pcs
Code: 2603145
Code sup.: 920040
EAN: 3574661900476
 
2.65 EUR
0.17EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
o.b. Original Normal tampons are designed for moderate menstruation, providing comfortable and reliable protection during daily activities thanks to Dynamic Fit technology and Groove Lock grooves.
o.b. ProComfort Normal Tampons 8 pcs
O.b.®
o.b. ProComfort Normal Tampons 8 pcs
Code: 2603147
Code sup.: 920046
EAN: 3574661900230
 
1.41 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
o.b. ProComfort Normal tampons are for medium flow with a smooth SilkTouch® surface that makes insertion easier and provides comfort along with reliable protection.
Jordan toothbrush Ultralite Sensitive Soft, soft 1 pc
Jordan
Jordan toothbrush Ultralite Sensitive Soft, soft 1 pc
Code: 2507666
Code sup.: 895243
EAN: 7046110058848
 
1.94 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ultralight toothbrush for gentle and comfortable teeth cleaning. Jordan Ultralite Sensitive Soft is the ideal choice for those who want a gentle yet effective care for their teeth and gums in a modern and lightweight design.
PATTEX MESH 13X100 MM - 5 PCS
Henkel Pattex®
PATTEX MESH 13X100 MM - 5 PCS
Code: 2506869
Code sup.: 519981
EAN: 4006863861273
 
4.21 EUR
0.84EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
PATTEX Mesh 13×100 mm is a plastic basket designed for chemical anchoring in products with a hollow structure, such as aerated concrete blocks, perforated bricks, or hollow blocks.
Jordan Toothbrush Individual Reach Soft, Soft 1 pc
Jordan
Jordan Toothbrush Individual Reach Soft, Soft 1 pc
Code: 2507662
Code sup.: 895240
EAN: 7038516550361
 
1.94 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Stylish toothbrush that combines gentle care and thorough cleaning. Jordan Individual Reach Soft is designed to easily reach difficult areas while being gentle on teeth and gums.
Carin Antiseptic Ultra Wings Thin Intimate Pads, 9 pcs
Fide, Carin
Carin Antiseptic Ultra Wings Thin Intimate Pads, 9 pcs
Code: 82918
Code sup.: 00573
EAN: 8594004301451
100%
1.23 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Carin Antiseptic Ultra Wings pads are ultra-thin menstrual pads containing active oxygen. This gently disinfects the pad and reduces unpleasant odors.
Nivea Micellar Cleansing Facial Wipes 3 in 1, 25 pcs
Nivea®
Nivea Micellar Cleansing Facial Wipes 3 in 1, 25 pcs
Code: 99407
Code sup.: 89252
EAN: 9005800340180
 
5.12 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickly and gently say goodbye to impurities and makeup residue. Enjoy cleanliness and freshness: NIVEA Micellar Cleansing Facial Wipes 3 in 1.
Peha-Soft nitrile gloves without latex, size L, 10 pcs
Hartmann
Peha-Soft nitrile gloves without latex, size L, 10 pcs
Code: 2501479
 
EAN: 4052199305073
 
1.52 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable Peha-soft nitrile fino gloves are made from very soft nitrile rubber.
Spokar XML Interdental Brushes, Size 0.6 mm, 6 pcs
Spokar®
Spokar XML Interdental Brushes, Size 0.6 mm, 6 pcs
Code: 2210331
Code sup.: 896474
EAN: 8593534342347
 
4.56 EUR
0.76EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The SPOKAR XML brushes are designed for thorough interdental cleaning and prevention against periodontitis. They were designed by the prominent Czech designer Petr Novague.
Spokar XML interdental brushes, size 0.4 mm, 6 pcs
Spokar®
Spokar XML interdental brushes, size 0.4 mm, 6 pcs
Code: 2210329
Code sup.: 896470
EAN: 8593534342323
 
4.56 EUR
0.76EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
SPOKAR XML brushes are designed for thorough interdental cleaning and prevention against periodontitis. They were designed by leading Czech designer Petr Novague.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.