en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Gillette Satin Care Sensitive shaving gel for women 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care Sensitive shaving gel for women 200 ml
Code: 2003718
Code sup.: 881172
EAN: 3014260223007
80%
4.57 EUR
22.85EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zvlhčující gel na holení pro ženy zvláční pokožku, usnadní skluz strojku a zajistí dokonale hladké oholení.
Swiffer replacement for mop, 18 pcs
Swiffer
Swiffer replacement for mop, 18 pcs
Code: 2104472
Code sup.: 588410
EAN: 8006540307908
 
3.87 EUR
0.22EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement dusters for Swiffer mop. The dusters capture 3× more dirt, dust, hair, and pet fur than traditional brooms - they have an electrostatic effect and a specific pattern that allows for the capture of all dust.
AKCE
Wella Wellaflex Sensual Rose Dry Hair Shampoo 180 ml
Wella®
Wella Wellaflex Sensual Rose Dry Hair Shampoo 180 ml
Code: 2203334
Code sup.: 856900
EAN: 4064666235059
 
3.98 EUR
49.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Suchý šampon Wellaflex Sensual Rose obohacený o přírodní tapiokový škrob vám okamžitě osvěží vlasy a zanechá pocit čistých vlasů.
Lacoste pour Femme Eau de Parfum for Women 50 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme Eau de Parfum for Women 50 ml
Code: 2403005
Code sup.: LC014A02
EAN: 3386460149365
 
32.55 EUR
651EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral - powdery fragrance launched in 2003. The charm of pure naturalness, a pleasant, soft fragra
Bonux Washing Powder White Polar Ice Fresh, 1.17 kg, 18 doses
Bonux
Bonux Washing Powder White Polar Ice Fresh, 1.17 kg, 18 doses
Code: 2404498
Code sup.: 755088
EAN: 4061746508119
 
2.81 EUR
0.16EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bonux 3in1 with a unique fresh scent, designed for white laundry.
Old Spice White Water deodorant, 150 ml
Old Spice
Old Spice White Water deodorant, 150 ml
Code: 15636
Code sup.: 837365
EAN: 4084500479821
 
3.87 EUR
25.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The proven brand Old Spice with a distinctive masculine fragrance that invigorates and refreshes. It applies very easily and dries quickly; just one spray per day is enough.
AKCE
Naturella Women's Ultra Normal Pads, 10 pcs
Naturella
Naturella Women's Ultra Normal Pads, 10 pcs
Code: 46562
Code sup.: 916214
EAN: 4015400125037
 
1.30 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Naturella pads with a pleasant chamomile scent and absorbent pearls. Their surface layer offers cotton softness.
Wellaflex Hair Mousse Fullness (5), 200 ml
Wella®
Wellaflex Hair Mousse Fullness (5), 200 ml
Code: 13672
Code sup.: 860562
EAN: 4056800114757
90%
3.16 EUR
15.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Foam mousse for fine hair provides ultra-strong hold lasting up to 24 hours while keeping the hairstyle naturally flexible.
AKCE
Naturella Women's Pads Classic Normal, 10 pcs
Naturella
Naturella Women's Pads Classic Normal, 10 pcs
Code: 46564
Code sup.: 916136
EAN: 4015400317876
97%
1.05 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Women's hygiene pads with chamomile providing comfortable and reliable protection.
AKCE
Naturella women's pads Classic Maxi, 8 pcs
Naturella
Naturella women's pads Classic Maxi, 8 pcs
Code: 46565
Code sup.: 916134
EAN: 4015400317999
90%
1.05 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Women's hygienic pads with chamomile providing comfortable and reliable protection.
Gillette Venus Smooth Women's Razor + 2 Replacement Heads
Gillette®
Gillette Venus Smooth Women's Razor + 2 Replacement Heads
Code: 20041
Code sup.: 882080
EAN: 3014260262693
95%
7.03 EUR
3.52EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Women's razor with 3 blades and protective cushions adapts to all body contours and removes every hair.
Lacoste Red Eau de Toilette for Men 75 ml
Lacoste
Lacoste Red Eau de Toilette for Men 75 ml
Code: 2502008
Code sup.: LC012A02
EAN: 3386460149327
 
30.58 EUR
407.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic fougere fragrance for men was launched in 2004 The Eau de Toilette Lacoste Red is an aroma
Laura Biagiotti Laura Eau de Toilette for Women 50 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Laura Eau de Toilette for Women 50 ml
Code: 37780
 
EAN: 8011530001131
 
31.63 EUR
632.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Květinově - ovocná vůně uvedena na trh v roce 1990 Třpytivá a jasná vůně čistého jezera. Pro ženu j
Old Spice Whitewater solid deodorant, 50 ml
Old Spice
Old Spice Whitewater solid deodorant, 50 ml
Code: 15611
Code sup.: 840160
EAN: 8700216162180
100%
3.87 EUR
77.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragrance for up to 7 hours. The distinctive scent invigorates and refreshes. It guarantees to keep everyone comfortable and feeling fresh.
Wellaflex Hair Spray Extra Extra Strong (4), 250 ml
Wella®
Wellaflex Hair Spray Extra Extra Strong (4), 250 ml
Code: 13154
Code sup.: 860536
EAN: 4056800114061
 
3.16 EUR
12.64EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wellaflex Extra Strong hair spray strengthens your hair for up to 24 hours, maintains its softness, does not dry it out, and can be very easily brushed out.
Wellaflex Hair Spray Ultra Strong (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex Hair Spray Ultra Strong (5), 250 ml
Code: 13172
Code sup.: 860533
EAN: 4056800114047
 
3.16 EUR
12.64EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Wella Wellaflex Flexible Ultra Strong hairspray will fix your hairstyle for a long time and ensure maximum control over your hair.
Wellaflex Hair Spray Volume Extra Strong (4), 200 ml
Wella®
Wellaflex Hair Spray Volume Extra Strong (4), 200 ml
Code: 45124
Code sup.: 860560
EAN: 4056800674107
 
3.16 EUR
15.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Would you like to give your hair proper volume and long-lasting hold? Then choose Wella hair spray.
Head & Shoulders Classic Clean Anti-Dandruff Shampoo, 400ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Classic Clean Anti-Dandruff Shampoo, 400ml
Code: 51448
Code sup.: 845320
EAN: 5011321336049
100%
4.57 EUR
11.43EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Head & Shoulders Classic Clean Anti-Dandruff Shampoo for normal hair. It leaves your hair clean, manageable, and dandruff-free. The Actizinc formula fights dandruff and nourishes the scalp.
Gillette After Shave Series Arctic Ice, 100 ml
Gillette®
Gillette After Shave Series Arctic Ice, 100 ml
Code: 09605
Code sup.: 843184
EAN: 7702018620180
 
8.44 EUR
84.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gillette Series Arctic Ice after shave with vitamin E has regenerative and hydrating effects. Its unique composition creates an invisible protective layer that provides all-day protection for the skin.
AKCE
Naturella Ladies' Classic Standard Pads, 10 pcs
Naturella
Naturella Ladies' Classic Standard Pads, 10 pcs
Code: 1901139
Code sup.: 916213
EAN: 4015400763260
 
1.05 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Naturella pads with a pleasant chamomile scent and absorbent pearls. Their surface layer offers cotton softness.
Lacoste Original Parfum 60 ml + shower gel 100 ml, gift set for men
Lacoste
Lacoste Original Parfum 60 ml + shower gel 100 ml, gift set for men
Code: 2502111
Code sup.: LC020C01
EAN: 3386460166928
 
45.92 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Woody aromatic fragrance for men was launched in 2025 Eau De Lacoste L.12.12 Blanc is a citrus-wood
Lacoste L.12.12 Silver Grey M edp 50ml    5891
Lacoste
Lacoste L.12.12 Silver Grey M edp 50ml 5891
Code: 2502161
Code sup.: LC018A02
EAN: 3386460165891
 
43.25 EUR
865EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic fougère fragrance for men was launched in 2025 The new men’s fragrance Lacoste L.12.12 Silv
truckFree
Hugo Boss Alive Eau de Parfum for Women 50 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Alive Eau de Parfum for Women 50 ml
Code: 2003807
 
EAN: 3614228830515
 
63.16 EUR
1 263.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Woody aromatic fragrance launched in February 2020. Power, determination, and passion hidden within
Swiffer Replacement Mop Pads, 36 pcs
Swiffer
Swiffer Replacement Mop Pads, 36 pcs
Code: 2104473
Code sup.: 588411
EAN: 8006540307939
100%
6.33 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement dusters for Swiffer mop. The dusters capture 3× more dirt, dust, hair, and pet fur than traditional brooms - they have an electrostatic effect and a specific pattern that allows for the capture of all dust.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.