en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
CILLIT BANG descaler for bathrooms, 750 ml
Cillit
CILLIT BANG descaler for bathrooms, 750 ml
Code: 39362
Code sup.: 712242
EAN: 5997321740690
100%
3.16 EUR
4.21EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cillit Bang is a multi-functional product for removing fine dirt and limescale.
CILLIT BANG Degreaser Spray for Kitchen, 750 ml
Cillit
CILLIT BANG Degreaser Spray for Kitchen, 750 ml
Code: 40095
Code sup.: 706560
EAN: 5900627024210
100%
3.16 EUR
4.21EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cillit Bang for removing grease and for greater shine works in just a few seconds. The product effectively removes food stains, grease, and baked-on food. Bang! And the dirt disappears.
Vanish Carpet Cleaning Machine 3-in-1, 500 ml
Vanish
Vanish Carpet Cleaning Machine 3-in-1, 500 ml
Code: 07887
Code sup.: 714500
EAN: 8594002688615
98%
3.34 EUR
6.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vanish carpet cleaning shampoo - Cleanliness and freshness – large areas - 5x stronger in removing dirt for longer-lasting freshness compared to vacuuming alone.
Finish Shine & Dry Regular, rinse aid for dishwashers, 400 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Regular, rinse aid for dishwashers, 400 ml
Code: 61657
Code sup.: 747003
EAN: 8592326010389
100%
2.81 EUR
7.03EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Finish for glass and dishes without stains, which shines with a diamond-like gloss. Removes both detergent and food residues from dishes.
Lovela white laundry powder for babies, 41 washes, 4.1 kg
Lovela
Lovela white laundry powder for babies, 41 washes, 4.1 kg
Code: 2004409
Code sup.: 764013
EAN: 5900627092899
 
15.13 EUR
0.37EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lovela laundry powder for babies is suitable for washing all types of laundry, in the washing machine and by hand, at all temperatures. Specially developed hypoallergenic composition for extra sensitive and baby skin, for individuals suffering from allergies and irritation.
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Veet
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Code: 2103233
Code sup.: 883045
EAN: 5900627095883
 
6.19 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wax strips for face ideal for small and sensitive areas such as the upper lip, cheeks, and chin.
Dettol Forest Fruits Liquid Soap Refill, 250 ml
Dettol
Dettol Forest Fruits Liquid Soap Refill, 250 ml
Code: 2404841
Code sup.: 789244
EAN: 5900627117783
 
3.16 EUR
12.64EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dettol Touchless Soap Dispenser automatically detects your hands and releases the necessary amount of soap that removes bacteria and leaves your skin soft.
CILLIT BANG Universal Cleaner Ultra, 750 ml
Cillit
CILLIT BANG Universal Cleaner Ultra, 750 ml
Code: 2501113
Code sup.: 712254
EAN: 5999109510846
 
3.16 EUR
4.21EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cillit Bang Universal Cleaner Ultra is ideal mainly for bathroom tiles, joints, sinks, faucets, taps, shower cabins, kitchen countertops, ceramic surfaces, stoves, refrigerator doors, door handles.
Dettol Soft on Skin Liquid Soap Refill, 250 ml
Dettol
Dettol Soft on Skin Liquid Soap Refill, 250 ml
Code: 70651
Code sup.: 789243
EAN: 5997321780344
97%
3.16 EUR
12.64EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dettol Touchless Soap Dispenser automatically detects your hands and releases the required dose of soap, which removes bacteria and leaves your skin soft.
Dettol General Cleaning Liquid Antibacterial Surface Cleaner Spray, 500 ml
Dettol
Dettol General Cleaning Liquid Antibacterial Surface Cleaner Spray, 500 ml
Code: 89328
Code sup.: 724140
EAN: 5011417561928
100%
2.99 EUR
5.98EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dettol antibacterial surface spray kills 99.9% of bacteria and viruses including E. coli, Enterococcus hirae, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, and the flu virus.
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eucalyptus and Cedarwood Electric Air Freshener Refill 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eucalyptus and Cedarwood Electric Air Freshener Refill 19 ml
Code: 2502276
Code sup.: 731899
EAN: 5999109545916
 
3.16 EUR
166.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Breathe in freshness and a calming fragrance into your home with the Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood refill.
Air Wick Essential Mist Refill Lavender Meadow & Bluebells - Lavender Meadow and Bluebells air freshener refill 20 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Mist Refill Lavender Meadow & Bluebells - Lavender Meadow and Bluebells air freshener refill 20 ml
Code: 2502370
Code sup.: 731905
EAN: 5999109546029
 
3.16 EUR
158EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Air Wick Essential Mist refill with the scent of lavender meadow and bluebells brings a fresh and soothing atmosphere to your home.
Air Wick Essential Oils Cherry Blossom & Raspberry - Cherry Blossom and Raspberry, electric air freshener refill 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Cherry Blossom & Raspberry - Cherry Blossom and Raspberry, electric air freshener refill 19 ml
Code: 2502380
Code sup.: 731901
EAN: 5999109545893
 
3.16 EUR
166.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy the delicate and joyful scent of spring with the Air Wick Essential Oils Cherry Blossom & Raspberry refill. The combination of sweet raspberries and gentle cherry blossoms creates a refreshing, slightly fruity, and romantic experience that beautifully scents your home.
Air Wick Essential Oils Laundry and White Orchid Refill for Electric Air Fresheners 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Laundry and White Orchid Refill for Electric Air Fresheners 19 ml
Code: 2502379
Code sup.: 731890
EAN: 5999109545961
 
3.16 EUR
166.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Air Wick Essential Oils Laundry and White Orchid refill (19 ml) is designed for electric air fresheners and brings a fresh and subtly floral scent into your home.
Air Wick Active Fresh Replacement Refill Cherry Blossom & Raspberry, 228 ml
Air Wick®
Air Wick Active Fresh Replacement Refill Cherry Blossom & Raspberry, 228 ml
Code: 2508609
Code sup.: 731912
EAN: 5999109545794
 
5.27 EUR
23.11EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Air Wick Active Fresh replacement refill scents the interior with the fragrance of cherry blossom and raspberries. It is designed for the Air Wick Active Fresh diffuser.
Air Wick Electric Air Freshener Device + Refill Passion Fruit and Tropical Mango, 1+19 ml
Air Wick®
Air Wick Electric Air Freshener Device + Refill Passion Fruit and Tropical Mango, 1+19 ml
Code: 2601235
Code sup.: 731756
EAN: 5999109546821
 
3.69 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Air Wick Electric air freshener scents the interior with the exotic fragrance of passion fruit and tropical mango. The package includes both the device and the refill ready for use.
Air Wick Aroma Diffuser Refill Cherry Blossom & Raspberry, 20 ml
Air Wick®
Air Wick Aroma Diffuser Refill Cherry Blossom & Raspberry, 20 ml
Code: 2601236
Code sup.: 731762
EAN: 5999109546883
 
3.16 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Air Wick Aroma Diffuser Refill Cherry Blossom & Raspberry scents the interior with a pleasant fruity-floral fragrance. It is designed for use in Air Wick aroma diffusers.
Air Wick Electric Replacement Refill for Electric Air Freshener Passion Fruit & Tropical Mango, 19 ml
Air Wick®
Air Wick Electric Replacement Refill for Electric Air Freshener Passion Fruit & Tropical Mango, 19 ml
Code: 2601234
Code sup.: 731751
EAN: 5999109546814
 
3.16 EUR
12.64EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Air Wick Electric replacement refill is designed for the Air Wick electric air freshener. It helps to scent the interior with the exotic fragrance of passion fruit and tropical mango.
Calgon Gel washing machine protection agent 750 ml
Calgon
Calgon Gel washing machine protection agent 750 ml
Code: 51385
Code sup.: 716225
EAN: 5997321700267
95%
5.63 EUR
7.51EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Calgon gel 4v1 je tekutý změkčovač vody s dvojím účinkem. Díky svému složení chrání všechny části pračky, zabraňuje tvorbě a usazování vodního kamene a nečistot. Calgon stačí přidat do každého praní k pracímu prostředku.
Lovela Baby Color Washing Gel, 50 Washes, 4.5 L
Lovela
Lovela Baby Color Washing Gel, 50 Washes, 4.5 L
Code: 2003887
Code sup.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
13.54 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The washing products of the Lovela brand have been specifically developed for children from the very first day of their lives.
Vanish Bleaching Agent for Curtains, 500 ml
Vanish
Vanish Bleaching Agent for Curtains, 500 ml
Code: 04583
Code sup.: 762520
EAN: 5900627012644
100%
2.64 EUR
5.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vanish bleaching agent for curtains is suitable for all your curtains, laces, and tulles. Vanish not only cleans but also protects fabrics from further dirt accumulation.
Air Wick FreshMatic Magnolia and Cherry Blossom refill for air freshener 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Magnolia and Cherry Blossom refill for air freshener 250 ml
Code: 54546
Code sup.: 731793
EAN: 5011417541807
98%
3.52 EUR
14.08EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Captures the freshness of cherry blossom and magnolia in combination with sharp apple water notes and jasmine. Enhance the fragrance story of your home with the automatic spray from Air Wick Freshmatic.
Calgon 3in1 water softener against limescale, 10 washes, 500 g
Calgon
Calgon 3in1 water softener against limescale, 10 washes, 500 g
Code: 06815
Code sup.: 716221
EAN: 8594002683023
100%
4.92 EUR
9.84EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Protect your laundry and your washing machine from limescale. Calgon added to every wash softens the water and prevents the accumulation of limescale.
Woolite Keratin Therapy laundry gel for colored laundry 15 doses, 0.9L
Woolite
Woolite Keratin Therapy laundry gel for colored laundry 15 doses, 0.9L
Code: 2603317
Code sup.: 761363
EAN: 5900627090406
 
2.99 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Woolite Keratin Therapy is a keratin laundry gel for colored laundry that gently washes while helping to protect the intensity of colors from fading.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.