en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Str8 Icy Cool 3 in 1 shower gel for men 400 ml

Code: 1906179
dnů:2
Date and method of delivery
Pánský sprchový gel Str8 Icy Cool 3v1 nabízí jednoduchý a komplexní způsob péče o mužskou pokožku. VRead more
Choose a discounted package
Quantity discounts
3.10 EUR
3.10 EUR VAT excluded
ks
envelope
Query
bell
Watch
PARAMETERS
Producer:
Code:
1906179
ean:
5201314093855
Status:
Manufacturer:
Gr.Sarantis s.a. France
Packaging:
1
Product type:
Citrus scents
Determination:
Pro ženy
Description Str8 Icy Cool 3 in 1 shower gel for men 400 ml

Pánský sprchový gel Str8 Icy Cool 3v1 nabízí jednoduchý a komplexní způsob péče o mužskou pokožku. Vhodný je pro očistu pokožky celého těla, obličeje i pro mytí vlasů. Díky obsažené technologii, která účinně ničí bakterie, a neutralizuje tak pach potu, nabízí sprchový gel mužům více než 12 hodin svěžesti a příjemné, mentolové mužné vůně. Totéž platí pro jeho osvěžující a ochlazující účinky.

  • Menthol  - chladivá, krystalická látka, která se přirozeně nachází v mátě peprné, extrahuje se z éterického oleje máty peprné, používá se v léčivé kosmetice a mastích pro jeho protizánětlivé, antibakteriální a anestetické účinky
  • Glycerol (glycerín) - hygroskopická bezbarvá viskózní kapalina bez zápachu, sladké chuti, používá se v kosmetických výrobcích, zejména jako přísada v hydratačních krémech a mýdlech

Použití
Přiměřené množství sprchového gelu naneste na vlhkou pokožku, krouživými pohyby vytvořte nadýchanou, jemnou pěnu, kterou umyjte pokožku celého těla, případně i vlasy. Po umytí všechnu pěnu důkladně opláchněte teplou vodou.

Product type:Citrus scents
Determination:Pro ženy
'

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum, Sodium Chloride, 2-Methyl 5-Cyclohexylpentanol, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Magnesium Chloride, Magnesium Nitrate, Menthol, Menthyl Lactate, PEG-4 Rapeseedamide, Polysorbate 20, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Laureth-11 Carboxylate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Suflate, Tetrasodium EDTA, Benzoic Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Limonene, CI 42090.

chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.
Tracking product
Please fill in all conditions which has to be reached and an email address where you want to get a notification
EUR