Homepage  >  Super Stock Car large compact pyrotechnics CE3 16 rounds 1 piece III. Danger classes for sale from 21 years!

Super Stock Car large compact pyrotechnics CE3 16 rounds 1 piece III. Danger classes for sale from 21 years!

Super Stock Car large compact pyrotechnics CE3 16 rounds 1 piece III. Danger classes for sale from 21 years!
Code:
47311
EAN:
8592209000957
Weight:
2.310
Manufacturer:
Pyrotechnika
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Jedná se o kompakt ve tvaru krychle, uvnitř kterého jsou uloženy jednotlivé rány. Kompakt umístěte na rovnou a pevnou podložku. Následně během tří až šesti sekund po zapálení záPalnice kompaktu, začnou vystřelovat do výšky cca 15 až 50 metrů (dle ráže) efekty – červená kometa do červené palmy s práskajícíma květinama, žlutá kometa do žluté palmy s craclingem, zelená kometa do zelené palmy s praskajícíma květinama, bílá kometa do stříbrné palmy s craclingem, střídají se. Zakončené finálem, poslední 4 rány rychle za sebou.

Efekt: červená kometa do červené palmy s práskajícíma květinama, žlutá kometa do žluté palmy s craclingem, zelená kometa do zelené palmy s praskajícíma květinama, bílá kometa do stříbrné palmy s craclingem, střídají se. Zakončené finálem, poslední 4 rány rychle za sebou.

- počet ran: 16 ran
- průměr moždíře: 30 mm
- doba trvání efektu: 35 s
- třída nebezpečí III. - prodejné od 21 let

Bezpečnostní pokyny: kompakt musí stát na rovné, pevné a nehořlavé podložce. Je vhodné kompakt ukotvit. Při zapalování se nikdy nenaklánějte nad výmetnou část kompaktu. Po zapálení odstupte alespoň o 10-20 metrů.

is free
ProducerLIU YANG Fireworks Limited, Liuang PCR
Packaging6


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ