en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Glade Maxi Frosted Candy Cane with the scent of vanilla cream and peppermint scented candle in a glass, burning time up to 52 hours 224 g

Code: 2006895
dnů:2
Date and method of delivery
Glade vonná svíčka Maxi Frosted Candy Cane se sváteční vůní vanilkového krému a peprmintu nesmí chybRead more
Choose a discounted package
Quantity discounts
5.30 EUR
5.30 EUR VAT excluded
ks
envelope
Query
bell
Watch
PARAMETERS
Code:
2006895
ean:
5000204169805
Status:
Packaging:
4
Candle:
Follow the pictograms indicated on the candles.
Product type:
Fresh scent
Manufacturer:
S.C.Johnson
Description Glade Maxi Frosted Candy Cane with the scent of vanilla cream and peppermint scented candle in a glass, burning time up to 52 hours 224 g

Glade vonná svíčka Maxi Frosted Candy Cane se sváteční vůní vanilkového krému a peprmintu nesmí chybět v žádné domácnosti, kde se upřednostňuje krásná dekorační výzdoba a příjemná atmosféra. Zároveň vytvoří příjemnou relaxační atmosféru po dlouhém, náročném dni.

  • Doba hoření cca 52 hodin.
  • Parfémovaná.
  • Vůně vanilkového krému a peprmintu.
  • Pro uvolnění smyslů po těžkém dni a provonění prostoru.
Candle:Follow the pictograms indicated on the candles.
Product type:Fresh scent

Skladujte v suchu a mimo dosah dětí.

Nikdy nenechávejte hořet svíčku bez dozoru. Hořící svíčku nikdy nehaste tekutinou. Svíčka smí hořet jen ve vhodné, nehořlavé nádobě či na podložce (z kovu nebo skla).

Svíčku postavte kolmo, chraňte před průvanem. Je-li potřeba, zkraťte knot. Svíčku nechávejte hořet s minimálním odstupem 10 cm.

Nikdy nenechávejte hořící svíčky bez dozoru! Nenechávejte hořící svíčku v dosahu dětí a domácích zvířat o samotě. Ujistěte se prosím, že vždy svíčky hoří ve vzdálenosti 10 cm od sebe a že nad svíčkami je dostatek prostoru na teplo, které vydává plamen. Ujistěte se prosím, že svíce jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů.

Používáte-li ozdobné doplňky svící, odstraňte je. Chraňte zapálené svíce před průvanem. Svíce je potřeba zapalovat v dostatečné vzdálenosti od ostatních zdrojů tepla, například televizorů. Při hoření je chraňte před přímými slunečními paprsky. Hřbitovní svíce nebo náplně jsou určeny k dlouhodobému vyhoření. Proto je používejte výhradně venku, nebo ve vhodné náhrobní lampě. Svíčky k venkovnímu použití zapalujte na nehořlavé podložce. Ujistěte se, zda je svíčka ve vzpřímeném stavu.

Seznamte se vždy s instrukcemi danými návodem a dodržujte je. Před použitím odstraňte z výrobku všechny obaly. Votivní, čajové nebo ostatní svíčky stavějte zásadně na nehořlavou podložku. Nestavějte na televizor nebo jiné teplé plochy. Figurální svíčky jsou určeny k dekoračním účelům. Stavte je prosím na širokou podložku, protože svíčky s nepravidelným tvarem mohou kapat. Dohlédněte prosím, aby lampy dobře a samostatně stály. Nad plamenem musí být minimálně 6 cm místa.

Používejte pouze čajové svíčky v hliníkových obalech. Zkraťte knot před zapálením nebo opětovným zapálením svíčky na cca 1 cm. Kouří-li svíčky, zhaste ji a zkraťte knot. Plovoucí svíčky používejte pouze ve vhodných vodou naplněných nádobách. Dohlédněte, aby do rozehřátého vosku nevpadly žádné cizí předměty. Nenechávejte vyhořet svíčku úplně až k podložce.

chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.
Tracking product
Please fill in all conditions which has to be reached and an email address where you want to get a notification
EUR