Homepage  >  Hurricane 2 compact pyrotechnics CE3 16 rounds 1 piece III. Danger classes for sale from 21 years!

Hurricane 2 compact pyrotechnics CE3 16 rounds 1 piece III. Danger classes for sale from 21 years!

Product can no longer be purchased
Hurricane 2 compact pyrotechnics CE3 16 rounds 1 piece III. Danger classes for sale from 21 years!
Code:
76777
EAN:
8590884416384
Weight:
1.100
Manufacturer:
Pyrotechnika
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Uragán 2 je III. třídy nebezpečí. CE3 prodejné od 21 let!

Kompakt ve tvaru kvádru, uvnitř kterého jsou uloženy jednotlivé rány, pokládáme na pevnou podložku. Během tří až šesti vteřin po zapálení kompaktu začnou vystřelovat do výšky 30 až 50 metrů světelné efekty. Bezpečnost: kompakt musí stát na pevné a nehořlavé podložce. Po zapálení odstupte alespoň o 10 metrů.

Efekt: počet ran 16, brokátova koruna do červena, brokátová koruna do zelena, brokátová koruna do modra, brokátová koruna do fialové, brokátová koruna do práskotu
Průměr moždíře: 30 mm
Doba trvání efektu: 40 s
Velikost: 230 x 150 x 150 mm

Návod k použití: Tento výrobek obsahuje dvě záPalnice. Pouze pro venkovní použití. Vyvarujte se překážkám ve směru výmetu. Neodpalujte v blízkosti budov, stromů, nebo jiných překážek, nebo snadno vznětlivých materiálů - po celou dobu manipulace dbejte zvýšené opatrnosti (žádná část těla nesmí být nad výrobkem, nebo ve směru výmetu). Identifikujte první zápalnici a odstraňte její oranžovou krytku (červená - main fuse).

Postavte se bokem výrobku, zapalte konec záPalnice a okamžitě se vzdalte nejméně 15 m. V případě, že nastala selhávka funkce výrobku, počkejte 15 minut, vraťte se k výrobku, ujistěte se, že žádnou část těla nemáte nad výrobkem, lokalizujte druhou zápalnici a okamžitě se vzdalte 15 m. Diváci musí být ve vzdálenosti nejméně 25 m.

Umístění: položte výrobek na rovnou zem a zabezpečte proti převrácení. Dbejte zvýšenou opatrnost! Nepoužívat pod vlivem alkoholu, nebo omamných látek!!

is free
ProducerLIU YANG Fireworks Limited, Liuang PCR
Packaging1


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ