Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40
Homepage  >  Versace Yellow Diamond EdT 90 ml men's eau de toilette

Versace Yellow Diamond EdT 90 ml men's eau de toilette

Versace Yellow Diamond EdT 90 ml men's eau de toilette
Code:
71604
EAN:
8011003806140
Weight:
0.390
Manufacturer:
Versace
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

KVĚTINOVĚ - OVOCNÁ vůně uvedena na trh v roce 2011
Versace Yellow Diamond je nová luxusní vůně slavného módního domu.
Čistá jako sluneční paprsky, nádherně jasný odstín žluté, zářící silou plamene, blyštící se tak, jak může zářit jen diamant. Čistá smyslnost, čistá průzračnost, čisté světlo – další opravdový, drahocenný a vzácný šperk v podobě svěžího, živého parfému. Nová, úchvatná, smyslná vůně zosobňující pravou ženskost, sebevědomý šarm v harmonii s nezaměnitelným kouzlem Versace.
Vůně: Parfém se odhaluje jako záblesk světla, třpytivý a zářící.

Složení vůně:
HLAVA: bergamot, Broskevcitron, Neroli 
Subtropický strom s aromatickými plody. Bergamot je základem chutě a vůně Earl Grey.Bergamot (latinsky Citrus Bergamia) je stálezelený subtropický strom dorůstající výšky v rozmezí 4 - 5 metrů a nachází se hlavně ve Středomoří. Pěstuje se kvůli jeho velice aromatickým plodům. Ty mají hruškovitý tvar světle žluté barvy (jsou hodně podobné Citrónu), ze kterých se získává aromatická silice pro výrobu různých olejů, kosmetických přípravků, parfémů atd. Broskev je druh ovoce ze skupiny peckovice, který roste na stromu Broskvoň obecná. Jedná se o měkký plod tvořený peckou, která je uprostřed. Okolo ní se nachází sladká dužnina přibližně oranžové barvy obsahující vysoký podíl vody. Ohraničena je jedlou slupkou, která má narůžovělou až načervenalou barvu, pokud je plod zralý. Citron je plod Citronovníku (CItrus limon). Plody citronů jsou tzv. hesperidia a jsou vejcovitého tvaru, velikosti slepičího vejce či menší. Je nepatrně větší než Limetka. Mohou být od tmavě, přes světle zelené až do žluta. Neroli-(citroník Pomerančový hořký, Citrus aurantium ssp. amara) Silice z Pomerančových květů má svěží květinovou vůni s hořkým nádechem. Patří k nejúčinnějším uklidňujícím a antidepresivním olejům (stavy Úzkosti, nespavosti, šoku, paniky, deprese). Napomáhá koncentraci, je to antispazmatickum, uklidňuje bušení SRDCE, povzbuzuje trávení, prospívá při chronickém průjmu a plynatosti. 


SRDCE: MimózaFrézie, leknín, pomerančové kvítky Zelený květinový výtažek získávaný z květů a stonků stromkovité mimózy. Voní hladce a sladce. Frézie se pěstují především kvůli řezu. V domácích podmínkách však rostlina našla své uplatnění spíše ve skleníku či zimní zahradě nežli na záhonech. Leknín (Nymphaea) je rod rostlin podobných Lotosu. Své listy rozprostírá po vodní hladině. Nejčastěji se nachází uprostřed rybníků, potoků a stojatých vod. Má nejčastěji bílou nebo narůžovělou barvu květů a zelené listy. Plazivým oddenkem je pevně zakotvena v bahnitém dně (v půdě těžké a chudé na dusík). V přírodě roste jen vzácně, jsou to chráněné rostliny.

ZÁKLAD: Ambrové dřevopižmo, dřevo palo santo
Balení
Design krabičky je inspirován charakteristickými barokními dekoracemi Versace. Velmi okázalá a rafinovaná róba pro ten nejvzácnější a nejžádanější šperk. Paleta odstínů přechází ze světlé až po velmi sytě žlutou. Logo je leskle modré, téměř elektrizující, vystupuje do popředí v ohromujícím kontrastu.
Versace Yelow Diamond vypráví příběh křišťálu, který se stane vzácným diamantem. Flakon je jedinečnou kreací, luxusem čistých geometrických tvarů. Design nadčasové elegance, mimořádný moderní kus nedostižné krásy. Čisté linie a precizně vybroušené plošky zdůrazňují brilantnost barvy. Velmi elegantní broušený Křišťálový uzávěr pečetí extrémně čistý buket vůně. Tvarem opravdového diamantu podporuje úžasné efekty a hry světla.

Versace Yellow Diamond EdT 90 ml Tester dámská toaletní voda

is free
ProducerEuroitalia srl
DeterminationPro ženy
Packaging1
Product typeKvětinové typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ