Homepage  >  Vespa for Her perfumed deodorant glass for women 75 ml Tester

Vespa for Her perfumed deodorant glass for women 75 ml Tester

Product can no longer be purchased
Vespa for Her perfumed deodorant glass for women 75 ml Tester
Code:
92860
EAN:
3607342932449
Weight:
0.250
Manufacturer:
Vespa
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Květinově Citrusová vůně uvedena na trh v roce 2014.

Zažijte pravou radost. Vespa pro ni je květinová vůně se svěžími citrusovými tóny. Vespa pro ni je vůní zářící ženy, jejíž vnitřní krása sálá jako slunce. 

Skútr Vespa je ikonickým symbolem stylu, kreativity a elegance. Vespa je synonymem italského způsobu života. Díky uvedení prvního dua vůní této značky můžete zažít skutečnou radost ze života. Tato povznášející a smyslná dvojice vůní - pro něho a pro ni, evokuje legendární styl a svérázného ducha kultovního skútru. Vůně Vespa je vůní svobody, prosluněné italské riviéry a štěstí, které zažíváte společně se svými přáteli a nejbližšími. Vyzkoušejte a zažijte pravou radost že života a pověstné italské la dolce vita.

Vespa, se představují v ultrastylovém skleněném flakonu nesoucím slavné logo Vespa ve stříbrné barvě. Čisté linie flakonu, zúžené boky a zaoblené rohy připomínají nezaměnitelný tvar skútru, zatímco kulatý stříbrný uzávěr oživuje představu řídítek Vespa. Světle modrá barva vůně pro něj evokuje Středozemní moře a nebe. Vůně pro ni je zbarvena do jemné růžové pro elegantní ženský dojem. Obě vůně se ukrývají v bílé krabičce se širokým pruhem modré nebo růžové barvy, který zdobí název Vespa a okouzlující motiv skútru. Poslední tečkou designu krabičky je trikolora v italských barvách.

is free
ProducerCoty
DeterminationPro ženy
Packaging1
Product typeKvětinové typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ