Homepage  >  Yves Saint Laurent Mon Paris perfumed water for women 50 ml + body lotion 50 ml + shower gel 50 ml, gift set

Yves Saint Laurent Mon Paris perfumed water for women 50 ml + body lotion 50 ml + shower gel 50 ml, gift set

Yves Saint Laurent Mon Paris perfumed water for women 50 ml + body lotion 50 ml + shower gel 50 ml, gift set
Code:
1708078
EAN:
3614271942418
Weight:
0.830
Manufacturer:
Yves Saint Laurent
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Chyprově - ovocná vůně uvedena na trh v polovině roku 2016.

Mon Paris je vůně pro ženy, které se chtějí uvolnit od všech překážek. Svůdná, přitažlivá a oslňující vůně Mon Paris. Esence plná jiskřivých tónů, vášně a smyslnosti. 

Yves Saint Laurent zachycuje duši intenzivní lásky, která má odvahu pramenící z úplné jistoty a žije z opojné radosti okamžiku. Představuje smyslné vyjádření moderního způsobu lásky, které čerpá inspiraci ve městě milenců, v Paříži. Novodobý milenec se řídí svými instinkty a touhou experimentovat, nepoutají ho žádné okovy, pravidla ani předsudky. Má svobodnou duši, pocity i sexuální touhu prožívá naplno, neohlíží se na konvence.

Mimořádně smyslné a avantgardní vzplanutí má spíše proměnlivý než stálý charakter, zastavuje se a zase se rozbíhá, jako fantazie naráží na hranice svobody. Váží si svou nezávislost, hraje si s vášní, miluje bez strachu. Pociťte vzrušení ze závrati, když se láska zmocní vašich smyslů a vede vás na cestu za nepoznanými vášněmi vaší duše.

Vytváří posedlost. Do SRDCE vstupuje bez dotazování. Uchvacuje. Je intenzivní. Vášnivá. Smyslná. Přesně takový je Paříž. Pro pana Yves Saint Laurenta Paříž ztělesňoval smysl pravdivosti, vášně a čistoty emocí, město, které se vzpíraly společenským normám a oslavovalo svobodu duše. V jeho srdci byl Paříž věčným symbolem lásky.

Vůně Mon Paris je koncentrovaná jako sako smokingu a ladná jako mašle pod krkem. Představuje však precizní rovnováhu mezi erotikou a smyslností, která obrací strukturu tradičních chyprovitých vůní. Jde o komplexní spojení ladnosti a pevného řádu, je omamná i elektrizující jako síla samotné lásky, která je její inspirací.

Celou kompozici zaobluje smyslný, hřejivý a minerální tón ambroxol, který přináší příjemný dojem blaha připomínající obětí milovaného člověka. Zároveň působivě vyvažuje jas Mon Paris a podtrhuje ho hutností, elegancí a vlastním stylem, aniž do ní vnesl temnotu a smutek. A celkový dojem? Žijící kompozice, která působí vzdušně, omamně a moderně. Je to ztvárnění všemocné čistoty. Jasná a čirá bělost.

Mon Paris vytvořili Parfuméři Olivier Cresp, Harry Fremont a Dora Baghriche.

is free
ProducerLoreal Group
Product typeChyprové (též cypřišové) typy
DeterminationPro ženy
Packaging1


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ