en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu
Nejprodávanější
Syoss Texture Clay Texturizing Clay, 100 ml
Henkel Syoss
Syoss Texture Clay Texturizing Clay, 100 ml
Code: 2507066
Code sup.: 855509
EAN: 54022829
 
5.45 EUR
54.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Modeling clay for wonderfully messy hairstyles with extra strong hold.
AKCE
got2b Glued Wax Stick for Smooth Hairstyles 50g
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued Wax Stick for Smooth Hairstyles 50g
Code: 2508783
Code sup.: 981615
EAN: 9000101753516
 
6.12 EUR
122.4EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
got2b Glued Wax Stick helps tame hair and create a smooth hairstyle.
AKCE
Taft Hair Wax Power, 75 ml
Henkel Taft®
Taft Hair Wax Power, 75 ml
Code: 2502102
Code sup.: 863313
EAN: 9000100340373
 
4.57 EUR
60.93EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Styling wax for shaping hairstyles like wax with hold like gel. Shapes while providing hold.
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
AKCE
Taft Hair Wax Power, 75 ml
Henkel Taft®
Taft Hair Wax Power, 75 ml
Code: 2502102
Code sup.: 863313
EAN: 9000100340373
 
4.57 EUR
60.93EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Styling wax for shaping hairstyles like wax with hold like gel. Shapes while providing hold.
AKCE
got2b Glued Wax Stick for Smooth Hairstyles 50g
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued Wax Stick for Smooth Hairstyles 50g
Code: 2508783
Code sup.: 981615
EAN: 9000101753516
 
6.12 EUR
122.4EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
got2b Glued Wax Stick helps tame hair and create a smooth hairstyle.
Syoss Texture Clay Texturizing Clay, 100 ml
Henkel Syoss
Syoss Texture Clay Texturizing Clay, 100 ml
Code: 2507066
Code sup.: 855509
EAN: 54022829
 
5.45 EUR
54.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Modeling clay for wonderfully messy hairstyles with extra strong hold.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.