en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu
Nejprodávanější
Syoss Curl 3in1 Hair Styling Gel 250ml
Henkel Syoss
Syoss Curl 3in1 Hair Styling Gel 250ml
Code: 2506738
Code sup.: 862418
EAN: 9000101731064
 
5.45 EUR
21.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Light creamy gel designed for all types of waves and curls, inspired by the "Curly Girl" method, offering strong hold, care, and definition in one. No sticky effect.
Taft x Gliss Wavy Baby Hair Mousse, 200 ml
Henkel Taft®
Taft x Gliss Wavy Baby Hair Mousse, 200 ml
Code: 2601151
Code sup.: 855316
EAN: 9000101775600
 
5.80 EUR
29EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Taft x Gliss Wavy Baby hair mousse helps create and enhance waves.
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Syoss Curl 3in1 Hair Styling Gel 250ml
Henkel Syoss
Syoss Curl 3in1 Hair Styling Gel 250ml
Code: 2506738
Code sup.: 862418
EAN: 9000101731064
 
5.45 EUR
21.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Light creamy gel designed for all types of waves and curls, inspired by the "Curly Girl" method, offering strong hold, care, and definition in one. No sticky effect.
Taft x Gliss Wavy Baby Hair Mousse, 200 ml
Henkel Taft®
Taft x Gliss Wavy Baby Hair Mousse, 200 ml
Code: 2601151
Code sup.: 855316
EAN: 9000101775600
 
5.80 EUR
29EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Taft x Gliss Wavy Baby hair mousse helps create and enhance waves.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.