Homepage  >  DÁREK Hugo Boss Jour pour Femme parfémovaná voda 2 ml s rozprašovačem, Vialka

DÁREK Hugo Boss Jour pour Femme parfémovaná voda 2 ml s rozprašovačem, Vialka

DÁREK Hugo Boss Jour pour Femme parfémovaná voda 2 ml s rozprašovačem, Vialka
Code:
74957
EAN:
Weight:
0.010
Manufacturer:
DÁREK
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Květinově - ovocná vůně, uvedena na trh v roce 2013. 
Sofistikovaná dámská vůně, její kompozice inspirovaná prvními paprsky dne. 
Dovede v ženách vyvolat pocit, že dokážou využít všech svých schopností, aby vytvořily svůj vlastní příběh.. 

Složení vůně:
HLAVA: Grepfruitové květy, Limeta
SRDCE: Konvalinka, frézie
SRDCE: Ambra, bílá bříza

Jeden DÁREK na zákazníka.

 

BOSS JOUR Pour Femme

Vůně jako první paprsky dne plného krásných příležitostí

BOSS JOUR Pour Femme je nová, sofistikovaná dámská vůně značky BOSS, dostupná od srpna 2013. Její kompozice inspirovaná prvními paprsky dne dovede v ženách vyvolat pocit, že dokážou využít všech svých schopností, aby vytvořily svůj vlastní příběh. Sama vůně je stvořena tak, aby odrážela tři nejdůležitější ženské aspekty – světlo, inspiraci a elegantní vyváženost – to vše dohromady přináší nádherná směsice bílých květů s čerstvými Citrusy.

BOSS JOUR Pour Femme dokonale ztělesňuje hollywoodská hvězda Gwyneth Paltrow, která se vrací již v druhé kampani coby tvář dámských vůní BOSS. Personifikaci ženy BOSS JOUR vystihuje Gwyneth Paltrow svou ženskostí a rafinovaností v nejrozmanitějších rolích, které naplňuje. Ať už natáčí film, běží brzkým ránem s dětmi do londýnské školy či stráví důležitý den ve městě na schůzkách pro své úspěšné podnikatelské aktivity, Gwyneth Paltrow souzní s ženami celého světa, které během dne zvládají mnoho úkolů, a to s elegancí! Opravdová žena BOSS zůstává sebejistá a vyrovnaná – pomáhá jí při tom vůně BOSS JOUR Pour Femme dokonalé doplňující její ženskou duši.

Po úspěšném uvedení BOSS NUIT Pour Femme se objevuje BOSS JOUR Pour Femme, která potvrzuje reputaci vůní BOSS coby tvůrce luxusních, moderních klasicky laděných vůní jak pro muže, tak i pro ženy. BOSS JOUR a BOSS NUIT se vzájemně dokonale doplňují a nabízí tak dámskou vůni na den a na noc.

“Jsem hrdá na to být součástí uvedení nové vůně BOSS. Zvlášť, jde-li o značku, která dokonale využívá znalosti mnoha vrstev života každé ženy a dovede je perfektně zakomponovat do své vůně BOSS JOUR Pour Femme.” 
Gwyneth Paltrow, ambasadorka BOSS JOUR Pour Femme

Vůně BOSS JOUR Pour Femme byla stvořena tak, aby odrážela tři ZÁKLADní aspekty, které jsou nedílnou součástí moderní ženy. Světelný aspekt odráží její vitalitu s prvními ranními paprsky denního světla; inspirující aspekt vyzdvihuje mnoho možností, které jsou před ní; a elegantně vyladěný aspekt odráží její jedinečnou ženskou sílu a elegantní vyrovnanost, když následuje své příležitosti.

Světelný aspekt
Šťavnatá Citrusová svěžest Grapefruitových květů a Limetky napodobuje vitalitu prvních ranních paprsků světla, vyzařujících pozitivní pocit očekávání.

Inspirující aspekt
V srdci vůně se rozvíjí nádherná kytice bílých frézií a Konvalinek představující krásu a rozmanitost, které mohou být vytvořeny pouze pomocí nejjednodušší ze všech barev. Spolu se snítkou Zimolezu proslulého svou potřebou jasného světla, aby mohl kvést, představuje SRDCE BOSS ženu snažící se využít všech možností, jaké jí jen může den přinést.

Elegantně vyrovnaný aspekt
Bohatší pižmový závěr v sobě obsahuje zemité tóny bílé Břízy a krémovou ambru, jenž zajišťují pocit jemnosti a odráží unikátní ženskou sílu a schopnost vždy zvládnout den s elegantní vyrovnaností.

is free
ProducerProcter & Gamble
Packaging1
DeterminationPro ženy
Product typeKvětinové typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ