en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Jeanne en Provence Men Bois D Olivier & Cade 2 in 1 shampoo and shower gel 250 ml

Code: 95011
dnů:2
Date and method of delivery
Shampoo 2v1. Tento luxusní vlasový a sprchový šampón 2v1 pro muže jemně čistí a parfémuje pokožku a Read more
Choose a discounted package
Quantity discounts
4.95 EUR
4.95 EUR VAT excluded
ks
envelope
Query
bell
Watch
PARAMETERS
Code:
95011
ean:
3430750040198
Status:
Determination:
For men
Packaging:
1
Product type:
Woody types
Manufacturer:
ARTHES Group, FR
Description Jeanne en Provence Men Bois D Olivier & Cade 2 in 1 shampoo and shower gel 250 ml

Shampoo 2v1. Tento luxusní vlasový a sprchový šampón 2v1 pro muže jemně čistí a parfémuje pokožku a vlasy jenž na nich zanechává jemně pikantní a dřevitou vůni toaletní vody Bois D Olivier & Cade. Obsahuje éterické oleje olivovníku.

Pánský sprchový gel a šampón 2v1 francouzské značky Jeanne en Provence. Jemně čistí pokožku a zanechává ji hydratovanou. Vhodné i na vlasy, které jsou po nanesení hladké a jemné.

  • obdélníková průhledná plastová láhev s klipovým uzávěrem
  • pro muže
  • 95% ingrediencí je přírodního původu.
  • dermatologicky testován
Determination:For men
Product type:Woody types
'

Bez parabenů a zvířecího tuku.

Zakladatel, Bernard Perrin, vždy pevně věřil, že Francouzské vůně musí být známé všem. V roce 1978 se proto rozhodl vytvořit společnost s cílem nabídnout vysoce kvalitní francouzské parfémy. Thibaud, syn zakladatele, se posléze rozhodl obohatit nabídku navíc o kosmetické produkty. Nyní své produkty dováží do více než 120 zemí.

Vyrobeno ve Francii.

chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.
Tracking product
Please fill in all conditions which has to be reached and an email address where you want to get a notification
EUR