Homepage  >  Lanvin Me L Eau Eau de Toilette for Women 80 ml Tester

Lanvin Me L Eau Eau de Toilette for Women 80 ml Tester

Product can no longer be purchased
Lanvin Me L Eau Eau de Toilette for Women 80 ml Tester
Code:
81037
EAN:
3386460062664
Weight:
0.440
Manufacturer:
Jeanne Lanvin
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Květinově ovocná vůně uvedena na trh v roce 2014

nový závan jara

Přesně rok po uvedení dámské vůně Me Lanvin představuje svůj další výtvor, Me L' Eau, vzdušnou a delikátní toaletní vodu, předzvěst štěstí, nekonečné smyslnosti a prvního závanu jara. Me L' Eau překypuje svěžestí a radostí v osvěžujícím květinovém vánku inspirovaném díly Albera Elbaze, uměleckého ředitele módního domu Lanvin. Vůně něžných odstínů, transparentních kontrastů a materiální lehkosti je jako šperky poseté jarní šaty, vlající, splývavé, šaty, které ženu zahalují do zářivé neodolatelné aury.

Elegantní kompozici vyvinula Parfumérka Shyamala Maisondieu, která v ní ztělesnila podstatu Pařížanky z pohledu Lanvin. Vyjadřuje ženu, jejíž styl se vyjímá ze všech ostatních, má jedinečný půvab, který vystavuje na odiv v něžných paprscích slunce při procházce květinovými zahradami s radostně cákajícími fontánami. Shyamala Maisondieu zdůrazňuje: Představila jsem si vůni, ve které burcuje radost ze života, která ženu nakazí optimismem a přinutí ji usmát se, a přitom ji zahrne přitažlivou silou značky

Lanvin: delikátní, přirozenou, poetickou a pařížskou. V podobě vůně tento obraz ztvárňuje spojení pižmových, Citrusových a květinových tónů. Vitální, ostrá vůně je dostatečně jemná i kouzelně smyslná. Je věnována ženě jako autentický úryvek módy Lanvin. Určená na linii krku a zápěstí. Tak jako šperky.

Temperamentní a smyslná, Me L' Eau je ódou potěšení ze života. Závan optimismu, svěžesti a delikátnosti květin. Zpočátku ji předvádí pronikavá svěžest směsi šťavnaté italské Mandarinky, rostlinné lahodnosti lístků Fialky a vitality růžového pepře. Tyto vzácné harmonické složky svým přírodním, zářivým a svěžím efektem vyvolávají pocit okamžité radosti, poznamenává Shyamala Maisondieu. Následuje květinové SRDCE, buket připomínající šaty Lanvin, objemný a bohatý, poznamenán vzdušnou lehkostí Magnólie a Pivoňky, kterou dále zvýrazňuje harmonie růží. Jako pocta ženě Lanvin v základu nastupuje delikátní smyslnost, sestavená z ovocné sladkosti Broskví. Rafinované pižmo obaluje vůni jako nejjemnější hedvábí, dokud hravá intenzita Cedru doplňuje její charakter, stává se šperkem zkrášlující siluetu ženy.

Složení vůně:

Vnější balení vůně Me L' Eau je na jaře oděné do něžného, matného odstínu růžové. Zdobí ho náhrdelník z bílého zlata ve tvaru mašle, neodmyslitelného symbolu Lanvin. Podpis Me L' Eau na přední straně balení slibuje svěžest a bezprostřednost vůně. Vyzdobené jarní šaty mají čisté linie a dokonalou strukturu. Flakon Me L' Eau jejich vyjadřuje lakovaným povrchem, bílým a zamlženým, v dokonalé harmonii s něžně růžovou vůní. Zkrášluje ho přitažlivý přívěsek, emblém příběhu Me. Smyslný, vzácný a delikátní šperk je odkazem módního domu.

Me L' Eau je luxus, který si žena může dopřát, je vzácnou chvílí, kterou věnuje sama sobě. Chvílí, kdy obdivuje pařížskou oblohu zářící paprsky vycházejícího slunce. Chvílí na procházku v zahradě s tisícem voňavých květin. Chvílí, kdy si zavře oči a představí si sama sebe uprostřed lupínků růží. Vizuál vůně Me L' Eau evokuje speciální okamžik, křehký a nádherný, kdy se slunce znovu objevuje na obloze a nic není nemožné.

is free
ProducerInter Parfums
Packaging1
DruhToaletní voda
DeterminationPro ženy
Product typeKvětinové typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ