en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Diva & Nice Adhesive nails French manicure with glue 24 pieces NFD04-CBP

Code: 2101107
dnů:2
Date and method of delivery
Jsou super tenké s minimální plochou kontaktu pro dosažení přirozeného vzhledu. Špičky jsou upravenyRead more
Choose a discounted package
Quantity discounts
2.78 EUR
2.78 EUR VAT excluded
ks
envelope
Query
bell
Watch
PARAMETERS
Code:
2101107
ean:
8595069703969
Status:
Packaging:
1
Manufacturer:
Maxmate Ltd. Seoul Korea
Description Diva & Nice Adhesive nails French manicure with glue 24 pieces NFD04-CBP

Jsou super tenké s minimální plochou kontaktu pro dosažení přirozeného vzhledu. Špičky jsou upraveny pro lepší přilnutí a vytvářejí krásný vzhled.

  • 24 kusů
  • tmavší odstín

Návod k připevnění
1. Očistěte lak a jakékoli cizí vrstvy z nehtů. Zkraťte a zapilujte celou volnou část nehtu.
2. Vyberte správnou velikost pro každý nehet tak, aby každý nehet byl pokryt na obou stranách až do kraje. Vyberte si a seřaďte všech deset nehtů ve správném pořadí. Upravte vždy každou ruku zvlášť, začněte malíčkem.
3. Podržte nehet za očíslovaný okraj a naneste lepidlo na jeho spodní část, která přilehne k vašemu vlastnímu nehtu.
4. Ihned nehet otočte a přiložte touto technikou. Netlačte na povrch nehtu, protože k vytvoření pevného přilnutí stačí jen lehký kontakt.

Návod k odstranění
Použijte 100% aceton, namočte nehty asi na 10 minut, až začne umělá hmota měknout. Jakmile je celý nehet rozměklý, setřete co nejvíce změklého nehtu s použitím kousku froté namočeného v odlakovači. Proces opakujte, dokud nebude většina nehtu odstraněna.

Neaplikujte na slabé, poničené nebo tenké nehty. Vyhněte se kontaktu lepidla s pokožkou.

chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.
Tracking product
Please fill in all conditions which has to be reached and an email address where you want to get a notification
EUR