en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Parex

Parex je přední turecká značka založená v roce 2011, která se specializuje na inovativní a praktické potřeby pro domácnost a úklidové pomůcky. Její sortiment zahrnuje širokou škálu produktů od rotačních mopů přes kuchyňské pomůcky až po ekologicky.

Provel vyrábí a distribuuje produkty pod značkou Parex


Výrobce: Provel Tüketim Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Halkalı Mah. Atlas Sokak No:12/5, [email protected]
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Parex Premium Fabric Cleaning Roller, 56 Sheets
Parex
Parex Premium Fabric Cleaning Roller, 56 Sheets
Code: 2602745
Code sup.: 959523
EAN: 8680895121251
 
3.87 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex Premium Fabric Cleaning Roller (56 Sheets) is a practical adhesive roller designed for the quick removal of dirt from clothing, upholstery, and other textile surfaces.
Parex multi-purpose cloth with lemon scent, 38 × 35 cm, 3 pcs
Parex
Parex multi-purpose cloth with lemon scent, 38 × 35 cm, 3 pcs
Code: 2602205
Code sup.: 588712
EAN: 8699971791189
 
1.05 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex multi-purpose cloths with lemon scent make everyday household cleaning easier and leave a fresh scent.
Parex multipurpose universal cloth, 3 pcs
Parex
Parex multipurpose universal cloth, 3 pcs
Code: 2602204
Code sup.: 588711
EAN: 8680895101291
 
0.95 EUR
0.32EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex multipurpose universal cloths are suitable for general household cleaning and cleaning various surfaces.
Parex Cleaning and Polishing Cloth for Glass 1 Piece
Parex
Parex Cleaning and Polishing Cloth for Glass 1 Piece
Code: 2602744
Code sup.: 588232
EAN: 8699971790069
 
0.98 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex Cleaning and Polishing Cloth for Glass (1 piece) is a special microfiber cloth designed for perfect cleaning of glass surfaces without streaks and fibers.
Parex microfiber cleaning cloths, 3 pcs
Parex
Parex microfiber cleaning cloths, 3 pcs
Code: 2602207
Code sup.: 588279
EAN: 8699971790755
 
2.21 EUR
0.74EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex microfiber cleaning cloths are suitable for everyday cleaning of various surfaces in the home.
Parex Wondero Automatic replacement mop for the floor
Parex
Parex Wondero Automatic replacement mop for the floor
Code: 2602739
Code sup.: 577201
EAN: 8680895115618
 
3.52 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex Wondero Automatic replacement mop for the floor is an original replacement mop designed for the Parex Wondero Automatic cleaning set.
Parex telescopic window squeegee with sponge Wiper, 10.5 cm
Parex
Parex telescopic window squeegee with sponge Wiper, 10.5 cm
Code: 2602199
Code sup.: 585224
EAN: 8699971798164
 
2.64 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex telescopic window squeegee with sponge makes cleaning and wiping glass surfaces easier.
Parex Magic Sponge for Dishes, Mix of Colors
Parex
Parex Magic Sponge for Dishes, Mix of Colors
Code: 2602210
Code sup.: 591702
EAN: 8699971798249
 
0.63 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex magic sponge for dishes helps effectively remove dirt and makes everyday cleaning easier.
Parex Trend sponge for dishes, 10 pcs
Parex
Parex Trend sponge for dishes, 10 pcs
Code: 2602224
Code sup.: 591710
EAN: 8699971791677
 
1.16 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex Trend sponges for dishes are suitable for everyday dishwashing and regular household cleaning.
Parex Wondero Automatic Floor Mop Cleaning Set
Parex
Parex Wondero Automatic Floor Mop Cleaning Set
Code: 2602738
Code sup.: 577200
EAN: 8680895115571
 
35.18 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex Wondero Automatic floor mop is a practical cleaning set designed for hygienic and comfortable mopping of the household.
Parex Window Wiper, 24 cm
Parex
Parex Window Wiper, 24 cm
Code: 2602198
Code sup.: 585223
EAN: 8699971798188
 
1.12 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex Window Wiper helps easily remove water and dirt from glass surfaces.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.