en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Persil 4in1 Color Laundry Capsules, 28 pcs
Henkel Persil
Persil 4in1 Color Laundry Capsules, 28 pcs
Code: 2601220
Code sup.: 765252
EAN: 9000101845501
 
12.72 EUR
0.32EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful four-chamber gel capsule deeply cleans laundry and leaves the washing machine hygienically fresh. Saves energy by washing at low temperatures from 20 °C.
o.b. ExtraProtect super plus tampons, 16 pcs
O.b.®
o.b. ExtraProtect super plus tampons, 16 pcs
Code: 2603152
Code sup.: 920061
EAN: 3574661900490
 
3.53 EUR
0.22EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
o.b. ExtraProtect Super Plus are tampons for very heavy menstruation with protective wings and Dynamic Fit™ and Groove Lock™ technologies that provide enhanced protection against leakage during the day and night.
Somat Dishwasher Tablets Excellence 5in1, 110 pcs
Henkel Somat
Somat Dishwasher Tablets Excellence 5in1, 110 pcs
Code: 2603209
Code sup.: 750369
EAN: 9000101852677
 
38.39 EUR
0.38EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 5in1 are premium dishwasher capsules that combine effective removal of stubborn dirt with care for dishware and a radiant shine in one wash cycle.
AKCE
Linteo Cleansing Pads, 120 + 20 pcs
Linteo®
Linteo Cleansing Pads, 120 + 20 pcs
Code: 2002248
Code sup.: 903065
EAN: 8594158375940
100%
0.88 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linteo cosmetic cotton pads made of 100% cotton are used for cosmetic purposes.
AKCE
Ants EX House Bait for Ants, 2 pcs
Biom
Ants EX House Bait for Ants, 2 pcs
Code: 2505809
Code sup.: 674447
EAN: 8595078516741
 
3.22 EUR
1.61EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The gel is then taken back to the nests, among other members of the colony, where it causes poisoning (both contact and ingestion) and subsequently the death of all individuals within 10 days, regardless of the individual developmental stages (larvae and adults).
Ants EX house bait for ants, 1 pcs
Biom
Ants EX house bait for ants, 1 pcs
Code: 2505808
Code sup.: 674445
EAN: 8595078516734
 
2.47 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The gel is then carried into the nests, among other members of the colony, where it causes poisoning (both contact and ingestion) and subsequently the death of all individuals within 10 days, regardless of individual developmental stages (larvae and adults).
PE-PO matches, 95mm, 45 pcs in a box
Severochema Pe-Po®
PE-PO matches, 95mm, 45 pcs in a box
Code: 2309328
Code sup.: 990214
EAN: 8595009289614
 
1.41 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Long PE-PO matches, 95 mm long, are ideal for safe and convenient lighting of fireplaces, stoves, grills, candles, or fires.
Elmex Ultra Soft Toothbrush, extra soft, 3 pcs
Elmex®
Elmex Ultra Soft Toothbrush, extra soft, 3 pcs
Code: 2600050
Code sup.: 895022
EAN: 8718951188075
 
7.42 EUR
2.47EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Product is manufactured with multiple designs, the design cannot be selected. Gentle on gums. Removes dental plaque.
Niteola Colorka plastic scouring pad 3 pcs
Niteola®
Niteola Colorka plastic scouring pad 3 pcs
Code: 2506704
Code sup.: 591517
EAN: 8594158378460
 
0.53 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The plastic scouring pad is suitable for washing sinks, dishes, and appliances. Pack of 3 pcs.
Somat dishwasher tablets 4in1 Excellence 110 pcs
Henkel Somat
Somat dishwasher tablets 4in1 Excellence 110 pcs
Code: 2603208
Code sup.: 750368
EAN: 9000101852981
 
38.39 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 4in1 are multifunctional capsules for dishwashers that combine effective removal of stubborn dirt, shine of dishes, protection of delicate materials, and care for the dishwasher in one washing step.
Papírna Moudrý SilverBand Silverfish Trap, 2 pcs
Papírny Moudrý
Papírna Moudrý SilverBand Silverfish Trap, 2 pcs
Code: 2500204
Code sup.: 675175
EAN: 8594021251043
 
1.02 EUR
0.51EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
One-sided adhesive strip that folds into a triangle shape. The trap ensures effective capture of silverfish (Lepisma saccharina).
AKCE
BALsoft 2-ply paper tissues in a box, 150 pcs
BALsoft
BALsoft 2-ply paper tissues in a box, 150 pcs
Code: 2500303
Code sup.: 909052
EAN: 8591235090451
 
1.06 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
For daily hygiene, during colds, and they are also suitable for cosmetic purposes.
AKCE
BALsoft 3-ply paper handkerchiefs, 10 × 10 pcs
BALsoft
BALsoft 3-ply paper handkerchiefs, 10 × 10 pcs
Code: 2500367
Code sup.: 909050
EAN: 8591235090437
100%
0.88 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALsoft paper handkerchiefs made of high-quality 100% cellulose ensuring high softness, smoothness, and strength, which means they do not tear during use.
Vileda highly absorbent sponge cloth, 3 pcs
Vileda®
Vileda highly absorbent sponge cloth, 3 pcs
Code: 2504575
Code sup.: 588670
EAN: 8001940000213
 
1.52 EUR
0.51EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The sponge cloth from VILEDA is made from 100% natural material. The cellulose contained in the cloth is known for its high absorbency and can absorb up to 100 milliliters of water.
PONAL Construct PU adhesive, transparent, 420 ml
Ponal
PONAL Construct PU adhesive, transparent, 420 ml
Code: 2507625
Code sup.: 500726
EAN: 4015000400275
 
13.72 EUR
32.67EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ponal Construct PU is a reliable solution for professional bonding, where high bond strength, water and heat resistance, and aesthetic appearance of the bond are key.
Vileda Colors microfiber cloth for cleaning, 8 pcs
Vileda®
Vileda Colors microfiber cloth for cleaning, 8 pcs
Code: 2505342
Code sup.: 588691
EAN: 4023103185975
 
5.30 EUR
0.66EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal microfiber cloths can be used dry or damp. Captures over 99% of bacteria. Available in several colors.
Frosch Eco Lime Dishwasher Tablets, 70 pcs
Frosch®
Frosch Eco Lime Dishwasher Tablets, 70 pcs
Code: 2505589
Code sup.: 750299
EAN: 4001499958694
 
14.67 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The effective natural formula with strong degreasing properties leaves dishes brilliantly clean with a fresh lemon scent. Everything you need for beautifully clean and shiny dishes in one tablet.
AKCE
Primeros Intime Ovulation Test DipStick, 6 pcs
Primeros®
Primeros Intime Ovulation Test DipStick, 6 pcs
Code: 2506424
Code sup.: 926038
EAN: 8594068389716
 
4.01 EUR
0.67EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intime ovulation test DipStick is an at-home ovulation test. It is used for the qualitative determination of increased levels of luteinizing hormone in urine.
PATTEX Replacement Application Tips for Cartridges, 5 pcs
Henkel Pattex®
PATTEX Replacement Application Tips for Cartridges, 5 pcs
Code: 2506488
Code sup.: 519983
EAN: 4015000421805
 
1.48 EUR
0.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The set of replacement application tips is a practical addition for anyone who regularly works with sealing or adhesive materials in cartridges.
Real Green Clean dishwasher tablets, 40 pcs
Zenit Real
Real Green Clean dishwasher tablets, 40 pcs
Code: 2504737
Code sup.: 750112
EAN: 8594004375759
 
9.90 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Phosphate-free dishwasher tablets for perfectly clean dishes.
Solo Soot Remover Chemical Cleaner, 10 pcs
Solo
Solo Soot Remover Chemical Cleaner, 10 pcs
Code: 2505444
Code sup.: 473514
EAN: 8595025709769
 
1.52 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
It removes impurities and deposits from the flue paths of stoves, fireplaces, and ovens by chemical means.
Vortex Moist Cleaning Wipes for Kitchen, 48 pcs
Vortex
Vortex Moist Cleaning Wipes for Kitchen, 48 pcs
Code: 2507699
Code sup.: 914541
EAN: 4823071641257
 
1.59 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Specially developed moist cleaning wipes ideal for wiping away dirt, grease, and food residues.
Finish Quantum All-in-1 dishwasher tablets, 72 pcs
finish - Calgonit
Finish Quantum All-in-1 dishwasher tablets, 72 pcs
Code: 2600003
Code sup.: 749995
EAN: 5908252004904
 
13.25 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Finish Quantum All-in-1 dishwasher tablets are designed for washing dishes in automatic dishwashers. Practical tablets with pre-measured doses make it easier to use the dishwasher.
Varta Flashlight F20 Outdoor Sports Handheld, 1 pc
Varta
Varta Flashlight F20 Outdoor Sports Handheld, 1 pc
Code: 2600411
Code sup.: 960967
EAN: 4008496927630
 
22.63 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Innovative features, modern design, and striking color make the Outdoor Sports pocket flashlight an ideal companion for any outdoor activity.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.