en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
o.b. tampons ProComfort Super Plus 32 pcs
O.b.®
o.b. tampons ProComfort Super Plus 32 pcs
Code: 2603327
Code sup.: 920055
EAN: 3574661857633
 
5.12 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
o.b. ProComfort Super Plus tampons provide reliable protection during very heavy menstruation and, thanks to the soft SilkTouch® surface, allow for comfortable insertion.
Vortex Moist Wipes for Wood and Furniture, 48 pcs
Vortex
Vortex Moist Wipes for Wood and Furniture, 48 pcs
Code: 2507702
Code sup.: 914543
EAN: 4823071641271
 
1.59 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Specially developed moist cleaning wipes ideal for wiping wooden surfaces, plastic, and metal.
Vileda Tip Top Dish Sponge, 5 pcs
Vileda®
Vileda Tip Top Dish Sponge, 5 pcs
Code: 2505588
Code sup.: 173840
EAN: 4023103242784
 
1.06 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality dish sponge with a scouring pad.
Paloma 2-ply paper towels Pro Flexi XL, 2 pcs, 22 m
Paloma
Paloma 2-ply paper towels Pro Flexi XL, 2 pcs, 22 m
Code: 2600500
Code sup.: 908042
EAN: 3838952014656
 
2.12 EUR
1.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality paper towels that are suitable for the kitchen and dining table.
Matopat Bandage SAFARI 12 pcs
TZMO - Matopat
Matopat Bandage SAFARI 12 pcs
Code: 2407184
Code sup.: 905228
EAN: 5900516105778
 
1.14 EUR
0.1EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Matopat SAFARI – playful bandages with cheerful motifs that protect wounds and make healing enjoyable for little adventurers!
AKCE
Meridol soft toothbrush 3 pcs
Meridol®
Meridol soft toothbrush 3 pcs
Code: 2600082
Code sup.: 895045
EAN: 8718951159563
 
7.71 EUR
2.57EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The toothbrush with microfine bristles ensures gentle yet highly effective removal of dental plaque and helps protect even sensitive or irritated gums from inflammation.
AKCE
Varta Superlife, battery C, small mono, 2 pcs
Varta
Varta Superlife, battery C, small mono, 2 pcs
Code: 2504416
Code sup.: 961065
EAN: 4008496556304
 
0.95 EUR
0.48EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zinc-Carbon battery is a basic type of battery. The lower capacity of the battery determines its use in less demanding devices such as clocks, alarms, flashlights, etc.
Niteola Colorka plastic scouring pad 3 pcs
Niteola®
Niteola Colorka plastic scouring pad 3 pcs
Code: 2506704
Code sup.: 591517
EAN: 8594158378460
 
0.53 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The plastic scouring pad is suitable for washing sinks, dishes, and appliances. Pack of 3 pcs.
Somat dishwasher tablets 4in1 Excellence 110 pcs
Henkel Somat
Somat dishwasher tablets 4in1 Excellence 110 pcs
Code: 2603208
Code sup.: 750368
EAN: 9000101852981
 
38.39 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 4in1 are multifunctional capsules for dishwashers that combine effective removal of stubborn dirt, shine of dishes, protection of delicate materials, and care for the dishwasher in one washing step.
AKCE
Lidie Normal women's pads, 16 pcs
Lidie
Lidie Normal women's pads, 16 pcs
Code: 52684
Code sup.: 916240
EAN: 5029053533148
90%
1.06 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lidie normal pads are classic pads with an anatomical shape for everyday use. They have a soft surface and adhesive strips.
Iberia Protect color-catching wipes, 15 pcs
Iberia®
Iberia Protect color-catching wipes, 15 pcs
Code: 31925
Code sup.: 761215
EAN: 8411660218018
100%
3.71 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Iberia Protect color-catching wipes, when washing colored clothing, residue of color is washed out and can transfer to the colors of other washed garments. Colors mix with each other, lose their shine and original appearance.
AKCE
Linteo make-up removal pads, 120 pcs
Linteo®
Linteo make-up removal pads, 120 pcs
Code: 60091
Code sup.: 903063
EAN: 8594008878539
93%
0.81 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linteo cosmetic cotton pads made of 100% cotton are used for cosmetic purposes.
Carin Light incontinence pads, 8 pcs
Fide, Carin
Carin Light incontinence pads, 8 pcs
Code: 61834
Code sup.: 916112
EAN: 8594004301048
100%
1.14 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Carin Light pads are incontinence pads that have the same shape as menstrual pads. They are designed for women with occasional urine leakage.
Finish Lemon and Lime, dishwasher freshener, 1 pc
finish - Calgonit
Finish Lemon and Lime, dishwasher freshener, 1 pc
Code: 06837
Code sup.: 748001
EAN: 3141360054405
 
3.71 EUR
3.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your dishwasher a fresh scent of lemon and lime! When opening the dishwasher, smell refreshing lemon and cool lime aromas instead of unpleasant odors.
AKCE
Bros Food Moth Trap, 2 pcs
Bros
Bros Food Moth Trap, 2 pcs
Code: 63372
Code sup.: 675713
EAN: 5904517045330
83%
2.26 EUR
1.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Food moth trap for monitoring their presence in kitchens, pantries, and cupboards with food.
Carin Normal women's tampons, 16 pcs
Fide, Carin
Carin Normal women's tampons, 16 pcs
Code: 2501403
Code sup.: 920140
EAN: 8594004300881
 
1.30 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hygienic tampons for moderate menstruation.
Hansaplast Universal Waterproof Plaster, 40 pcs
Hansaplast
Hansaplast Universal Waterproof Plaster, 40 pcs
Code: 32173
Code sup.: 905202
EAN: 4005800239298
 
2.29 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hansaplast Universal is a waterproof plaster for protecting small wounds and abrasions. It is reliable and perfectly adhesive. It does not prevent the skin from breathing actively.
Miléne flushable baby wipes, 56 pcs
de Miclén - Miléne
Miléne flushable baby wipes, 56 pcs
Code: 1909986
Code sup.: 914068
EAN: 8594069814361
100%
1.23 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Miléne baby wipes contain bisabolol, which protects the child's skin from rashes and irritation.
Micci Classic women's pads, 20 pcs
Fide, Micci
Micci Classic women's pads, 20 pcs
Code: 2005436
Code sup.: 916091
EAN: 8594004301178
100%
1.23 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Micci Classic pads are hygienic pads anatomically designed for everyday use.
Fixinela Perfekt for Universal Wipes, 30 pcs
Tatrachema Fixinela®
Fixinela Perfekt for Universal Wipes, 30 pcs
Code: 2101597
Code sup.: 709730
EAN: 8585003992139
 
1.59 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The wipes are designed for cleaning plastic, ceramic, and glass surfaces, surfaces made of stainless steel, plastic, and upholstered furniture.
Protect PG rodenticide granules, 150 g
Prost
Protect PG rodenticide granules, 150 g
Code: 2105162
Code sup.: 678176
EAN: 8594015802121
 
1.16 EUR
7.73EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rodenticide product in granule form for use indoors and in the vicinity of buildings to regulate the occurrence of rats.
Linteo Baby Changing Pads, 10 pcs
Linteo®
Linteo Baby Changing Pads, 10 pcs
Code: 2505713
Code sup.: 913066
EAN: 8595686303801
 
3 EUR
0.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linteo Baby changing pads are suitable for home use as well as for traveling with your baby. They ensure that your baby stays clean during diaper changes.
Globos inflatable ball 23/80cm, 100 pcs
Globos
Globos inflatable ball 23/80cm, 100 pcs
Code: 2503795
Code sup.: 966620
EAN: 8021886202212
 
0.07 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Inflatable balloons in pastel colors. The price is for 1 piece. Suitable from 3 years old. Pack of 100 pcs.
AKCE
Varta Superlife, batteries AA, 4 pcs
Varta
Varta Superlife, batteries AA, 4 pcs
Code: 2504414
Code sup.: 961059
EAN: 4008496556267
 
0.70 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zinc-chloride type AA batteries from the renowned manufacturer Varta belong to the Superlife range. This series is characterized by low energy consumption, and thus has a long lifespan and low energy use.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.