en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Paloma 3-ply Paper Handkerchiefs Classic Super Soft, 10x 10 pcs
Paloma
Paloma 3-ply Paper Handkerchiefs Classic Super Soft, 10x 10 pcs
Code: 2506025
Code sup.: 909023
EAN: 3838952001991
 
1.06 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Paloma handkerchiefs in soft design of 10 pieces are ideal for travel.
Vulkan Dona Sensitive disposable latex gloves size M, 100 pcs
Vulkan
Vulkan Dona Sensitive disposable latex gloves size M, 100 pcs
Code: 2503787
Code sup.: 598811
EAN: 8593379306009
 
7.64 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable lightly powdered latex gloves size M. They are highly flexible, made from natural latex. They are non-sterile.
Spokar Black Construction Bag, 60 × 120 cm, 1 pcs
Spokar®
Spokar Black Construction Bag, 60 × 120 cm, 1 pcs
Code: 2504574
Code sup.: 992618
EAN: 8593534831674
 
1.34 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Highly durable black construction bag.
Tidy Home stainless steel scrubbing pad 15 g, 2 pcs
Tidy Home
Tidy Home stainless steel scrubbing pad 15 g, 2 pcs
Code: 2508840
Code sup.: 588237
EAN: 0710497223164
 
0.70 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Tidy Home metal scrubbing pad made of stainless steel is a reliable helper for removing stubborn dirt and burnt-on residue.
Nivea Hyaluron Cellular Filler textile mask against wrinkles, 1 pcs
Nivea®
Nivea Hyaluron Cellular Filler textile mask against wrinkles, 1 pcs
Code: 2505969
Code sup.: 822459
EAN: 9005800315478
 
2.82 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Send wrinkles on a long vacation in just a few minutes. Thanks to the strong combination of three active ingredients. All you need is - NIVEA 10-minute textile mask HYALURON CELLULAR FILLER.
AKCE
Well Done Fine Color Magnet stain and color removal wipes, 12 pcs
Well Done
Well Done Fine Color Magnet stain and color removal wipes, 12 pcs
Code: 1804651
Code sup.: 761219
EAN: 5998466114674
100%
1.59 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Color-absorbing wipes and stain remover - A product that combines the effectiveness of stain removal and color protection.
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty Disposable Razors Sensitive, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Extra 2 Beauty Disposable Razors Sensitive, 5 pcs
Code: 30803
Code sup.: 882344
EAN: 5010189105095
100%
3 EUR
0.6EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razors Sensitive with a cleaning mechanism, ergonomic handle with anti-slip treatment, moisturizing strip with Aloe Vera.
Linteo Baby Premium Midi baby diapers 5 to 9 kg, 54 pcs
Linteo®
Linteo Baby Premium Midi baby diapers 5 to 9 kg, 54 pcs
Code: 2103392
Code sup.: 911001
EAN: 8595686302910
 
11.66 EUR
0.22EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Premium diapers immediately absorb the liquid thanks to absorbent channels, which is evenly distributed into the channels that lock the liquid in, thus preventing unwanted leaks. Extra breathable and velvety soft material.
Linteo Baby Premium Junior diapers 11 to 21 kg, 42 pcs
Linteo®
Linteo Baby Premium Junior diapers 11 to 21 kg, 42 pcs
Code: 2103395
Code sup.: 911004
EAN: 8595686302972
 
11.66 EUR
0.28EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Premium diapers instantly absorb liquid thanks to absorbent channels, which are evenly distributed into the channels that lock the liquid in, thus preventing unwanted leakage. Extra breathable and velvety soft material.
Bella Happy Maxi 4 Disposable Diapers 8-14 kg, 44 pcs
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi 4 Disposable Diapers 8-14 kg, 44 pcs
Code: 2308341
Code sup.: 911396
EAN: 5900516605438
 
11.66 EUR
0.27EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Happy diapers in size Maxi are recommended for children weighing 8 to 18 kg. Their unique features adapted to the needs of children in this developmental stage ensure optimal protection and a feeling of maximum comfort.
Somat dishwasher tablets Excellence 4in1, 75 pcs
Henkel Somat
Somat dishwasher tablets Excellence 4in1, 75 pcs
Code: 2501342
Code sup.: 750248
EAN: 9000101808742
 
17.32 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 4in1 dishwashing capsules contain a premium multifunctional dishwashing detergent made from powder combined with 3 unique solid gel chambers in biodegradable film that is water-soluble.
Inflatable Balloons Sphere, Large, 32/105cm, 100 pcs
Globos
Inflatable Balloons Sphere, Large, 32/105cm, 100 pcs
Code: 2503796
Code sup.: 966622
EAN: 80218861101111
 
0.10 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Inflatable balloons in pastel colors. The price is listed for 1 piece. Suitable from 3 years. Package of 100 pcs.
Vileda Colors microfiber cloth for cleaning, 4 pcs
Vileda®
Vileda Colors microfiber cloth for cleaning, 4 pcs
Code: 2505037
Code sup.: 588684
EAN: 4023103192577
 
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Can be used dry (for dusting) or damp. Easily wrings out, does not scratch, leaves no streaks. Dries 2× faster than cotton, excellent absorbency. Stays hygienically clean longer, guaranteed shine and cleanliness.
SOFTdent Eco toothbrush, extra soft, 3 pcs
SOFTdent®
SOFTdent Eco toothbrush, extra soft, 3 pcs
Code: 2505285
Code sup.: 895195
EAN: 8594027314629
 
4.42 EUR
1.47EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They do not contain any chemicals and additives like conventional petroleum-based plastics.
Soudal PU Foam and Gun Cleaner, 500 ml
Soudal
Soudal PU Foam and Gun Cleaner, 500 ml
Code: 2503426
Code sup.: 516991
EAN: 5411183021181
 
4.91 EUR
9.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Combined cleaner for maintaining PU foam application guns and for cleaning soiled surfaces using a spray. Effectively dissolves all types of uncured polyurethane foams.
Bispol cinnamon scented tea lights, 30 pcs
Bispol®
Bispol cinnamon scented tea lights, 30 pcs
Code: 2504715
Code sup.: 962491
EAN: 5906927030654
 
2.82 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bispol tea lights with cinnamon scent create a pleasant and warm atmosphere in any interior.
Vileda PUR active Colors dish sponge, 3+1 pcs
Vileda®
Vileda PUR active Colors dish sponge, 3+1 pcs
Code: 2506640
Code sup.: 588650
EAN: 4023103208049
 
2.12 EUR
0.53EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Revolutionary type of sponges with ergonomic shape. The PUR active surface removes dried dirt without scratching the surface.
AKCE
Varta Energy 9V Battery, 1 pc
Varta
Varta Energy 9V Battery, 1 pc
Code: 2505350
Code sup.: 961105
EAN: 4008496626656
 
1.73 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ideal alkaline battery for continuous operation with low consumption, e.g., in remote controls, smoke detectors, wall clocks, pocket calculators, electronic scales, etc.
AKCE
Varta Longlife AAA Alkaline Batteries, 10 pcs
Varta
Varta Longlife AAA Alkaline Batteries, 10 pcs
Code: 2505114
Code sup.: 961051
EAN: 4008496609314
 
3.85 EUR
0.39EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Batteries from the brand Varta offer you brand quality at a reasonable price. They bring your devices to life and help you stay connected, no matter where you are.
AKCE
Varta Longlife AA Alkaline Batteries, 10 pcs
Varta
Varta Longlife AA Alkaline Batteries, 10 pcs
Code: 2505115
Code sup.: 961054
EAN: 4008496525232
100%
3.85 EUR
0.39EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Batteries from the brand Varta offer you brand quality at a reasonable price. They will bring your devices to life and help you stay connected, no matter where you are.
O.B. menstrual underwear, size XS/S, 1 pcs
O.b.®
O.B. menstrual underwear, size XS/S, 1 pcs
Code: 2600591
Code sup.: 920125
EAN: 3574661776569
 
18.73 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Reusable menstrual underwear that provides leak protection for up to 12 hours.
Green Shield Antibacterial Toilet Wipes, 40 pcs
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield Antibacterial Toilet Wipes, 40 pcs
Code: 2600983
Code sup.: 709732
EAN: 5060110229109
 
1.76 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Green Shield Antibacterial Toilet Wipes are designed for quick cleaning of toilet surfaces. They help remove common dirt and leave the toilet clean.
AKCE
o.b. Original Super Plus tampons 16 pcs
O.b.®
o.b. Original Super Plus tampons 16 pcs
Code: 2603115
Code sup.: 920042
EAN: 3574661900360
 
3 EUR
0.19EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Original technology and maximum safety with O.B. tampons.
Raid replacement pads for electric evaporator, 30 pcs
Raid®
Raid replacement pads for electric evaporator, 30 pcs
Code: 03136
Code sup.: 675009
EAN: 5000204357882
85%
6.01 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement refills for the Raid electric evaporator. This is an insecticidal product that guarantees protection against annoying mosquitoes and small flying insects during the day and night.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.