en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Coccolino Scented Bags Fuchsia Passion, 3 pcs
Coccolino
Coccolino Scented Bags Fuchsia Passion, 3 pcs
Code: 96033
Code sup.: 775426
EAN: 8710908176852
98%
2.65 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
There is nothing more pleasant than the feeling of freshly washed laundry. Coccolino scented bags contain beads that gradually release fragrance.
Fide Extra absorbent maternity pads, 20 pcs
Fide
Fide Extra absorbent maternity pads, 20 pcs
Code: 98111
Code sup.: 916103
EAN: 28594004301349
98%
1.52 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The pads are suitable for the postpartum period, the lochia phase, and after gynecological procedures.
Linteo 4-ply paper handkerchiefs, 10 × 10 pcs
Linteo®
Linteo 4-ply paper handkerchiefs, 10 × 10 pcs
Code: 2101471
Code sup.: 909005
EAN: 8595686300930
100%
1.23 EUR
0.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white four-ply paper handkerchiefs Linteo Premium will provide you with maximum softness, smoothness, and strength, and they also have a fresh cotton scent.
Somat dishwasher tablets Excellence 4in1, 75 pcs
Henkel Somat
Somat dishwasher tablets Excellence 4in1, 75 pcs
Code: 2501342
Code sup.: 750248
EAN: 9000101808742
 
17.32 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 4in1 dishwashing capsules contain a premium multifunctional dishwashing detergent made from powder combined with 3 unique solid gel chambers in biodegradable film that is water-soluble.
Inflatable Balloons Sphere, Large, 32/105cm, 100 pcs
Globos
Inflatable Balloons Sphere, Large, 32/105cm, 100 pcs
Code: 2503796
Code sup.: 966622
EAN: 80218861101111
 
0.10 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Inflatable balloons in pastel colors. The price is listed for 1 piece. Suitable from 3 years. Package of 100 pcs.
Vileda Colors microfiber cloth for cleaning, 4 pcs
Vileda®
Vileda Colors microfiber cloth for cleaning, 4 pcs
Code: 2505037
Code sup.: 588684
EAN: 4023103192577
 
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Can be used dry (for dusting) or damp. Easily wrings out, does not scratch, leaves no streaks. Dries 2× faster than cotton, excellent absorbency. Stays hygienically clean longer, guaranteed shine and cleanliness.
SOFTdent Eco toothbrush, extra soft, 3 pcs
SOFTdent®
SOFTdent Eco toothbrush, extra soft, 3 pcs
Code: 2505285
Code sup.: 895195
EAN: 8594027314629
 
4.42 EUR
1.47EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They do not contain any chemicals and additives like conventional petroleum-based plastics.
Soudal PU Foam and Gun Cleaner, 500 ml
Soudal
Soudal PU Foam and Gun Cleaner, 500 ml
Code: 2503426
Code sup.: 516991
EAN: 5411183021181
 
4.91 EUR
9.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Combined cleaner for maintaining PU foam application guns and for cleaning soiled surfaces using a spray. Effectively dissolves all types of uncured polyurethane foams.
Bispol cinnamon scented tea lights, 30 pcs
Bispol®
Bispol cinnamon scented tea lights, 30 pcs
Code: 2504715
Code sup.: 962491
EAN: 5906927030654
 
2.82 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bispol tea lights with cinnamon scent create a pleasant and warm atmosphere in any interior.
Vileda PUR active Colors dish sponge, 3+1 pcs
Vileda®
Vileda PUR active Colors dish sponge, 3+1 pcs
Code: 2506640
Code sup.: 588650
EAN: 4023103208049
 
2.12 EUR
0.53EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Revolutionary type of sponges with ergonomic shape. The PUR active surface removes dried dirt without scratching the surface.
AKCE
Varta Energy 9V Battery, 1 pc
Varta
Varta Energy 9V Battery, 1 pc
Code: 2505350
Code sup.: 961105
EAN: 4008496626656
 
1.73 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ideal alkaline battery for continuous operation with low consumption, e.g., in remote controls, smoke detectors, wall clocks, pocket calculators, electronic scales, etc.
AKCE
Varta Longlife AAA Alkaline Batteries, 10 pcs
Varta
Varta Longlife AAA Alkaline Batteries, 10 pcs
Code: 2505114
Code sup.: 961051
EAN: 4008496609314
 
3.85 EUR
0.39EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Batteries from the brand Varta offer you brand quality at a reasonable price. They bring your devices to life and help you stay connected, no matter where you are.
AKCE
Varta Longlife AA Alkaline Batteries, 10 pcs
Varta
Varta Longlife AA Alkaline Batteries, 10 pcs
Code: 2505115
Code sup.: 961054
EAN: 4008496525232
100%
3.85 EUR
0.39EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Batteries from the brand Varta offer you brand quality at a reasonable price. They will bring your devices to life and help you stay connected, no matter where you are.
O.B. menstrual underwear, size XS/S, 1 pcs
O.b.®
O.B. menstrual underwear, size XS/S, 1 pcs
Code: 2600591
Code sup.: 920125
EAN: 3574661776569
 
18.73 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Reusable menstrual underwear that provides leak protection for up to 12 hours.
Green Shield Antibacterial Toilet Wipes, 40 pcs
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield Antibacterial Toilet Wipes, 40 pcs
Code: 2600983
Code sup.: 709732
EAN: 5060110229109
 
1.76 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Green Shield Antibacterial Toilet Wipes are designed for quick cleaning of toilet surfaces. They help remove common dirt and leave the toilet clean.
AKCE
o.b. Original Super Plus tampons 16 pcs
O.b.®
o.b. Original Super Plus tampons 16 pcs
Code: 2603115
Code sup.: 920042
EAN: 3574661900360
 
3 EUR
0.19EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Original technology and maximum safety with O.B. tampons.
Raid replacement pads for electric evaporator, 30 pcs
Raid®
Raid replacement pads for electric evaporator, 30 pcs
Code: 03136
Code sup.: 675009
EAN: 5000204357882
85%
6.01 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement refills for the Raid electric evaporator. This is an insecticidal product that guarantees protection against annoying mosquitoes and small flying insects during the day and night.
AKCE
Naturella Women's Ultra Night Pads, 7 pcs
Naturella
Naturella Women's Ultra Night Pads, 7 pcs
Code: 51745
Code sup.: 916216
EAN: 4015400435846
100%
1.30 EUR
0.19EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Naturella pads with a gentle fragrance are unique due to their soft cotton-like surface layer enriched with strips of creamy balm containing chamomile extracts, which help soothe your skin.
Koh-i-noor contour pencil, brown, packaging 12 pcs
Koh-i-Noor
Koh-i-noor contour pencil, brown, packaging 12 pcs
Code: 14514
Code sup.: 830003
EAN: 8593539004318
96%
0.53 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Classic contour pencil Kohinoor from the time of our grandmothers.
PATTEX PU adhesive 6v1 - tube, 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX PU adhesive 6v1 - tube, 750 ml
Code: 2506375
Code sup.: 501880
EAN: 9000101134377
 
7.67 EUR
10.23EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
PATTEX PU adhesive 6v1 is a universal one-component adhesive for bonding insulation, drywall, window sills, panels, and masonry that cures with moisture.
Niteola Colorka plastic scouring pad 3 pcs
Niteola®
Niteola Colorka plastic scouring pad 3 pcs
Code: 2506704
Code sup.: 591517
EAN: 8594158378460
 
0.53 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The plastic scouring pad is suitable for washing sinks, dishes, and appliances. Pack of 3 pcs.
Somat dishwasher tablets 4in1 Excellence 110 pcs
Henkel Somat
Somat dishwasher tablets 4in1 Excellence 110 pcs
Code: 2603208
Code sup.: 750368
EAN: 9000101852981
 
38.39 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 4in1 are multifunctional capsules for dishwashers that combine effective removal of stubborn dirt, shine of dishes, protection of delicate materials, and care for the dishwasher in one washing step.
AKCE
Linteo Premium Aloe Vera Makeup Remover Pads, 80 pcs
Linteo®
Linteo Premium Aloe Vera Makeup Remover Pads, 80 pcs
Code: 2200099
Code sup.: 903060
EAN: 8594158370075
100%
0.84 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Makeup removal pads also known as cotton pads Linteo Premium with Aloe Vera. The cotton pads are primarily intended for cosmetic purposes.
Spokar XML Interdental Brushes, size 0.7 mm, 6 pcs
Spokar®
Spokar XML Interdental Brushes, size 0.7 mm, 6 pcs
Code: 2210332
Code sup.: 896476
EAN: 8593534342354
100%
4.56 EUR
0.76EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
SPOKAR XML brushes are designed for thorough interdental cleaning and prevention against gum disease. They were designed by leading Czech designer Petr Novague.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.