en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
BALTECH hydrochloric acid salt 31 %, 2 l
BALtech
BALTECH hydrochloric acid salt 31 %, 2 l
Code: 2501042
Code sup.: 465122
EAN: 8591235074482
 
4.21 EUR
2.11EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
It is used, for example, for removing limescale, cleaning pipes and drains. Basic chemical raw material for generally known uses.
COLOR SAND KS 8/11 OKR 3 KG
COLOR SAND KS 8/11 OKR 3 KG
Code: 2504927
Code sup.: 419362
EAN: 8591235077544
 
4.97 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
COLOR SAND KS 6/9 GREEN 3 KG
COLOR SAND KS 6/9 GREEN 3 KG
Code: 2504934
Code sup.: 419383
EAN: 8591235077681
 
4.97 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
COLORED SAND KS 9/3 BLACK 3 KG
COLORED SAND KS 9/3 BLACK 3 KG
Code: 2504925
Code sup.: 419356
EAN: 8591235077506
 
4.97 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
AKCE
Chejn Bravo Plus with chicken and vegetables 430g
Chejn
Chejn Bravo Plus with chicken and vegetables 430g
Code: 2601183
Code sup.: 976364
EAN: 8594048100751
 
1.14 EUR
2.65EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Chejn Bravo Plus with chicken and vegetables – a balanced food for dogs with a tasty meat recipe.
AKCE
Valea Azuela Cold Wave Permanent Waves, 100 ml + Fixative 100 ml
Hlubna - Valea
Valea Azuela Cold Wave Permanent Waves, 100 ml + Fixative 100 ml
Code: 13371
Code sup.: 864001
EAN: 8594003016202
87%
2.01 EUR
20.1EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Permanent waves for gray and colored hair. It is used for curling and shaping gray or colored hair. Contains natural azulene.
Solvina Industry wood shaving hand cleaning paste, 450 g
Zenit Solvina
Solvina Industry wood shaving hand cleaning paste, 450 g
Code: 48485
Code sup.: 791014
EAN: 85939370
100%
1.23 EUR
2.73EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood shaving hand cleaning paste. Natural material-based ingredients help to clean the skin deep into the pores. Effectively removes various types of dirt. Contains glycerin, which positively affects the skin, leaving it soft and fresh. Suitable for frequent use.
Primacol Decorative Silver Sand decorative structural paint, S0 Base, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Silver Sand decorative structural paint, S0 Base, 1 l
Code: 2506204
Code sup.: 404115
EAN: 5906725243157
 
31.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Structural paint for creating decorative effects. Surfaces painted with this paint change due to the impact of light using pearlescent reflections, creating a three-dimensional depth effect.
AKCE
Finish Dishwasher Salt, 4 kg
finish - Calgonit
Finish Dishwasher Salt, 4 kg
Code: 52411
Code sup.: 746006
EAN: 8594002687397
99%
4.95 EUR
1.24EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
A special salt that has been developed for use in dishwashers contains natural elements and dissolves easily.
AKCE
Firestarter Solo wooden match, 20 fire starters
Firestarter Solo wooden match, 20 fire starters
Code: 2506376
Code sup.: 473100
EAN: 8595025707000
 
1.13 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wooden fire starter with a striker. Average burning time 8 – 10 minutes.
Agro quartz sand for sand filtration, 0.6 to 1.2 mm, 25 kg
Agro
Agro quartz sand for sand filtration, 0.6 to 1.2 mm, 25 kg
Code: 2508628
Code sup.: 676424
EAN: 8594005007901
 
9.51 EUR
0.38EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
AGRO Filtration Sand is dried quartz sand with a grain size of 0.6 - 1.2 mm for use in pool filters.
Rapid Servo Shampoo Car Shampoo for Machine and Hand Washing, 5 kg
Velvana
Rapid Servo Shampoo Car Shampoo for Machine and Hand Washing, 5 kg
Code: 2503377
Code sup.: 480432
EAN: 8595026310469
 
29.66 EUR
5.93EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used for machine and hand washing of chassis, engines, car bodies, tarpaulins of trucks, cleaning garage spaces and pavements.
AKCE
Supermal stain S1023 025 sipo 2.5 l
Supermal
Supermal stain S1023 025 sipo 2.5 l
Code: 2508302
Code sup.: 248115
EAN: 8591235098518
 
18.35 EUR
7.34EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Supermal stains highlight the natural beauty of wood while protecting it.
COLOR SAND KS 8/103 ORANGE 3 KG
COLOR SAND KS 8/103 ORANGE 3 KG
Code: 2504933
Code sup.: 419380
EAN: 8591235077582
 
4.97 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
COLOR SAND KS 1/28 COFFEE 3 KG
COLOR SAND KS 1/28 COFFEE 3 KG
Code: 2504930
Code sup.: 419371
EAN: 8591235077605
 
4.97 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gillette Satin Care Sensitive shaving gel for women 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care Sensitive shaving gel for women 200 ml
Code: 2003718
Code sup.: GLTSCSG200SAVE
EAN: 3014260223007
80%
4.59 EUR
22.95EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zvlhčující gel na holení pro ženy zvláční pokožku, usnadní skluz strojku a zajistí dokonale hladké oholení.
Essence 8h Matte Comfort Lipliner 17 Must Have Brown 0.3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort Lipliner 17 Must Have Brown 0.3 g
Code: 2405726
 
EAN: 4059729490261
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
S 8h Matte Comfort Lipliner from essence allows for effortless lip contouring. The waterproof lip pe
Sidolux Window Nano Code Artic window spray 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Window Nano Code Artic window spray 750 ml
Code: 79019
Code sup.: 705256
EAN: 5902986223327
90%
1.76 EUR
3.52EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sidolux Window NANO CODE Arctic čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů.
AKCE
Nivea Men Sensitive Cooling After Shave 100 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive Cooling After Shave 100 ml
Code: 81049
Code sup.: 843086
EAN: 4005900619280
100%
7.07 EUR
70.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vyzkoušejte inovativní složení s heřmánkem, výtažkem z mořské řasy a speciální chladicí složkou. Tato kombinace se o perfektní výsledek postará za vás.
AKCE
Jelen Dishwasher Salt, 1.5 kg
Jelen®
Jelen Dishwasher Salt, 1.5 kg
Code: 2005010
Code sup.: 756992
EAN: 8596422551067
100%
1.94 EUR
1.29EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dishwasher salt for softening water, preventing limescale, and prolonging the life of the dishwasher.
COLOR SAND KS 9/12 WHITE 3 KG
COLOR SAND KS 9/12 WHITE 3 KG
Code: 2504923
Code sup.: 419350
EAN: 8591235077117
 
4.97 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALTECH hydrochloric acid salt 31 %, 1 l
BALtech
BALTECH hydrochloric acid salt 31 %, 1 l
Code: 2501041
Code sup.: 465120
EAN: 8591235074451
 
2.33 EUR
2.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
It is used, for example, for removing limescale, cleaning pipes and drains. Basic chemical raw material for generally known uses.
AKCE
Chejn Bravo Plus beef tray for dogs, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus beef tray for dogs, 430 g
Code: 2601181
Code sup.: 976359
EAN: 8594048100744
 
1.14 EUR
2.65EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Chejn Bravo Plus tray for dogs with beef is intended for daily feeding of dogs.
Essence Line´n Stain! lip pencil 02 Must Have Brown 2.5 ml
Essence
Essence Line´n Stain! lip pencil 02 Must Have Brown 2.5 ml
Code: 2500410
 
EAN: 4059729518521
 
2.40 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
With the Line n' stain! from essence, you can create precise outlines on your lips. The lip liner ha
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.