en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Finish Ultimate All in 1 Dishwasher Tablets, 50 pcs
finish - Calgonit
Finish Ultimate All in 1 Dishwasher Tablets, 50 pcs
Code: 2304685
Code sup.: 749994
EAN: 5908252004829
 
11.31 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Finish Ultimate are gel dishwasher tablets recommended by leading dishwasher manufacturers.
Vileda PUR active dish sponge high, 2 pcs
Vileda®
Vileda PUR active dish sponge high, 2 pcs
Code: 20973
Code sup.: 588676
EAN: 4023103070240
100%
1.59 EUR
0.8EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Revolutionary type of sponges with an ergonomic shape. The PUR active surface removes dried dirt without scratching the surface. With a nail protector. Ideal for expensive dishes, delicate surfaces (teflon), and ceramic hobs.
AKCE
Energizer Alkaline Power AAA Micro Battery, 4 pcs
Energizer®
Energizer Alkaline Power AAA Micro Battery, 4 pcs
Code: 51004
Code sup.: 961013
EAN: 7638900247893
 
1.77 EUR
0.44EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Reliable alkaline batteries suitable for everyday use.
Linteo wet toilet paper with lactic acid, 60 pcs
Linteo®
Linteo wet toilet paper with lactic acid, 60 pcs
Code: 1600498
Code sup.: 933016
EAN: 8594158374578
100%
1.59 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linteo wet toilet paper with lactic acid is specially designed for daily hygiene and care for intimate areas.
Primeros Intime pregnancy test DipStick with cups, 2 pcs
Primeros®
Primeros Intime pregnancy test DipStick with cups, 2 pcs
Code: 2505459
Code sup.: 926036
EAN: 8594068384018
 
1.52 EUR
0.76EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
It serves for the detection of early pregnancy based on the presence of the human hormone human chorionic gonadotropin (hCG) in urine, which is produced by the body during pregnancy.
Jordan Step by Step children's toothbrush, aged 3-5 years, 1 pc
Jordan
Jordan Step by Step children's toothbrush, aged 3-5 years, 1 pc
Code: 2508462
Code sup.: 895232
EAN: 7038516220202
 
1.94 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Good habits for brushing teeth start at a young age. The Jordan Step by Step children's toothbrush is specially designed for children aged 3–5 years to make tooth brushing easier and more enjoyable for them.
AKCE
Glanz Meister Allin1 Ultimate dishwasher tablets, 35 pcs
Glanz Meister
Glanz Meister Allin1 Ultimate dishwasher tablets, 35 pcs
Code: 2508781
Code sup.: 761320
EAN: 4260418936230
 
5.30 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glanz Meister All in 1 Ultimate dishwasher tablets are multifunctional products that combine several effects in one tablet for effective and gentle dishwashing.
Zewa Pure Moist Toilet Tissue moist toilet paper, 42 pcs
Zewa
Zewa Pure Moist Toilet Tissue moist toilet paper, 42 pcs
Code: 2505209
Code sup.: 928955
EAN: 7322540796582
 
1.59 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Moist toilet paper Zewa Pure: reliable cleanliness without any additives.
Carin Ultra Wings Camomile Women's Pads, 36 pcs
Fide, Carin
Carin Ultra Wings Camomile Women's Pads, 36 pcs
Code: 2506882
Code sup.: 916114
EAN: 8594004302045
100%
2.47 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ultra-thin women's pads with wings and chamomile scent. These pads have high absorbency. This mega pack economically advantageous packaging is suitable for the entire menstrual cycle.
Atraset Sticky Trap for Cockroaches, Woodlice, and Crawling Insects, 1 pc
Propher
Atraset Sticky Trap for Cockroaches, Woodlice, and Crawling Insects, 1 pc
Code: 2503512
Code sup.: 674900
EAN: 8594003333101
 
1.02 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
A product for capturing crawling synanthropic insects targeted primarily at cockroach-like Blattidae. In our conditions, the most common are domestic woodlice and the common cockroach.
Carine Ultra Wings Duo hygienic pads, 20 pcs
Fide, Carin
Carine Ultra Wings Duo hygienic pads, 20 pcs
Code: 2503960
Code sup.: 916109
EAN: 8594004300973
 
1.41 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Carine Ultra Wings Duo hygienic pads are designed for everyday women's hygiene. Practical packaging contains 20 pieces.
Jar 30 Minute Miracle dishwasher tablets, 31 pcs
Jar
Jar 30 Minute Miracle dishwasher tablets, 31 pcs
Code: 2601055
Code sup.: 750263
EAN: 8006530100977
 
10.60 EUR
0.34EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar 30 Minute Miracle dishwasher tablets are designed for washing dishes in automatic dishwashers. Practical tablets with a pre-measured dose make everyday use of the dishwasher easier.
Elmex Expert Precision Sensitive Toothbrushes for Sensitive Teeth, 2 pcs
Elmex®
Elmex Expert Precision Sensitive Toothbrushes for Sensitive Teeth, 2 pcs
Code: 2602068
Code sup.: 897052
EAN: 8718951760790
 
5.12 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Elmex Expert Precision Sensitive toothbrushes are designed for gentle cleaning of sensitive teeth.
Cosmos Children's Bandage Jungle in Animal Shapes, 12 pcs
Hartmann Cosmos®
Cosmos Children's Bandage Jungle in Animal Shapes, 12 pcs
Code: 2603200
Code sup.: 905032
EAN: 6941558064059
 
3.05 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cosmos Jungle children's bandages in cheerful animal shapes gently protect small injuries and, thanks to their soft, flexible, and breathable material, are comfortable for children's skin.
PATTEX PU adhesive 6v1 - tube, 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX PU adhesive 6v1 - tube, 750 ml
Code: 2506375
Code sup.: 501880
EAN: 9000101134377
 
7.67 EUR
10.23EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
PATTEX PU adhesive 6v1 is a universal one-component adhesive for bonding insulation, drywall, window sills, panels, and masonry that cures with moisture.
Persil 4in1 Universal Capsules 13 pcs
Henkel Persil
Persil 4in1 Universal Capsules 13 pcs
Code: 2404027
Code sup.: 716420
EAN: 9000101800074
 
7.42 EUR
0.57EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The powerful four-chamber gel capsule deeply cleans laundry and leaves the washing machine hygienically fresh. Saves energy by washing at low temperatures starting from 20 °C.
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
BALhome
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
Code: 2501197
Code sup.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dish sponges with an abrasive layer in yellow color. Dish sponges, PU, effective washing of plates and pots, with green scouring pad.
AKCE
Corega Antibacterial Cleaning Tablets 6 pcs
Corega
Corega Antibacterial Cleaning Tablets 6 pcs
Code: 2602615
Code sup.: A00927
EAN: EAN021
 
0 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Corega Antibacterial are cleaning tablets with active oxygen, designed for thorough and quick cleaning of dentures.
Niteola Colorka plastic scouring pad 3 pcs
Niteola®
Niteola Colorka plastic scouring pad 3 pcs
Code: 2506704
Code sup.: 591517
EAN: 8594158378460
 
0.53 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The plastic scouring pad is suitable for washing sinks, dishes, and appliances. Pack of 3 pcs.
Somat dishwasher tablets 4in1 Excellence 110 pcs
Henkel Somat
Somat dishwasher tablets 4in1 Excellence 110 pcs
Code: 2603208
Code sup.: 750368
EAN: 9000101852981
 
38.39 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 4in1 are multifunctional capsules for dishwashers that combine effective removal of stubborn dirt, shine of dishes, protection of delicate materials, and care for the dishwasher in one washing step.
Persil capsules Color 44 pcs
Henkel Persil
Persil capsules Color 44 pcs
Code: 2407202
Code sup.: 716160
EAN: 9000101805161
 
15.55 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful four-chamber gel capsule deeply cleans laundry and leaves the washing machine hygienically fresh. Saves energy with washing at low temperatures from 20 °C.
AKCE
Sensodyne Pronamel Children's Toothbrush 1 pc
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Children's Toothbrush 1 pc
Code: 2508829
Code sup.: 897086
EAN: 5054563269034
 
3.46 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sensodyne Pronamel children's toothbrush is designed for gentle cleaning of children's teeth.
PATTEX PU adhesive 6in1 - gun, 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX PU adhesive 6in1 - gun, 750 ml
Code: 2506377
Code sup.: 501882
EAN: 9000101134339
 
7.04 EUR
9.39EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
PATTEX PU adhesive 6in1 is a single-component polyurethane adhesive designed for bonding insulation panels, drywall, panels, and other building elements, with excellent filling and thermal insulation properties.
Green Shield wet cleaning wipes for wood and laminates, 50 pcs
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield wet cleaning wipes for wood and laminates, 50 pcs
Code: 56934
Code sup.: 709700
EAN: 5060110220762
100%
1.76 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Green Shield wet wipes are intended for wood and laminates. They remove dirt, dust, and grease.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.