en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Atlantic UltraPik interdental brush 0.8 mm, 5 pcs
Atlantic®
Atlantic UltraPik interdental brush 0.8 mm, 5 pcs
Code: 2302573
 
EAN: 8594035001429
 
2.12 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The interdental brush thoroughly cleans small and hard-to-reach interdental spaces. It helps prevent gum inflammation. Its use is particularly recommended after surgical treatment of the gums.
Harmony Dino 2-ply paper tissues in a box, 150 pcs
Harmony
Harmony Dino 2-ply paper tissues in a box, 150 pcs
Code: 2304249
 
EAN: 8584014022200
100%
1.23 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
2-ply paper tissues HARMONY Dino won’t tear easily. The packaging contains 150 pcs.
Finish Ultimate All in 1 Dishwasher Tablets, 50 pcs
finish - Calgonit
Finish Ultimate All in 1 Dishwasher Tablets, 50 pcs
Code: 2304685
Code sup.: 749994
EAN: 5908252004829
 
11.31 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Finish Ultimate are gel dishwasher tablets recommended by leading dishwasher manufacturers.
Somat Dishwasher Tablets Excellence Premium 5in1, 42 pcs
Henkel Somat
Somat Dishwasher Tablets Excellence Premium 5in1, 42 pcs
Code: 2406420
Code sup.: 750317
EAN: 9000101809053
 
13.08 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 5in1 dishwashing capsules - Designed to effectively remove stubborn stains that have been dried for up to 72 hours and ensure a deeply clean result.
Primeros Intime pregnancy test DipStick with cups, 2 pcs
Primeros®
Primeros Intime pregnancy test DipStick with cups, 2 pcs
Code: 2505459
Code sup.: 926036
EAN: 8594068384018
 
1.52 EUR
0.76EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
It serves for the detection of early pregnancy based on the presence of the human hormone human chorionic gonadotropin (hCG) in urine, which is produced by the body during pregnancy.
Jordan Step by Step children's toothbrush, aged 3-5 years, 1 pc
Jordan
Jordan Step by Step children's toothbrush, aged 3-5 years, 1 pc
Code: 2508462
Code sup.: 895232
EAN: 7038516220202
 
1.94 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Good habits for brushing teeth start at a young age. The Jordan Step by Step children's toothbrush is specially designed for children aged 3–5 years to make tooth brushing easier and more enjoyable for them.
AKCE
Glanz Meister Allin1 Ultimate dishwasher tablets, 35 pcs
Glanz Meister
Glanz Meister Allin1 Ultimate dishwasher tablets, 35 pcs
Code: 2508781
Code sup.: 761320
EAN: 4260418936230
 
5.30 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glanz Meister All in 1 Ultimate dishwasher tablets are multifunctional products that combine several effects in one tablet for effective and gentle dishwashing.
Zewa Pure Moist Toilet Tissue moist toilet paper, 42 pcs
Zewa
Zewa Pure Moist Toilet Tissue moist toilet paper, 42 pcs
Code: 2505209
Code sup.: 928955
EAN: 7322540796582
 
1.59 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Moist toilet paper Zewa Pure: reliable cleanliness without any additives.
Carin Ultra Wings Camomile Women's Pads, 36 pcs
Fide, Carin
Carin Ultra Wings Camomile Women's Pads, 36 pcs
Code: 2506882
Code sup.: 916114
EAN: 8594004302045
100%
2.47 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ultra-thin women's pads with wings and chamomile scent. These pads have high absorbency. This mega pack economically advantageous packaging is suitable for the entire menstrual cycle.
Atraset Sticky Trap for Cockroaches, Woodlice, and Crawling Insects, 1 pc
Propher
Atraset Sticky Trap for Cockroaches, Woodlice, and Crawling Insects, 1 pc
Code: 2503512
Code sup.: 674900
EAN: 8594003333101
 
1.02 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
A product for capturing crawling synanthropic insects targeted primarily at cockroach-like Blattidae. In our conditions, the most common are domestic woodlice and the common cockroach.
Carine Ultra Wings Duo hygienic pads, 20 pcs
Fide, Carin
Carine Ultra Wings Duo hygienic pads, 20 pcs
Code: 2503960
Code sup.: 916109
EAN: 8594004300973
 
1.41 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Carine Ultra Wings Duo hygienic pads are designed for everyday women's hygiene. Practical packaging contains 20 pieces.
Jar 30 Minute Miracle dishwasher tablets, 31 pcs
Jar
Jar 30 Minute Miracle dishwasher tablets, 31 pcs
Code: 2601055
Code sup.: 750263
EAN: 8006530100977
 
10.60 EUR
0.34EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar 30 Minute Miracle dishwasher tablets are designed for washing dishes in automatic dishwashers. Practical tablets with a pre-measured dose make everyday use of the dishwasher easier.
Elmex Expert Precision Sensitive Toothbrushes for Sensitive Teeth, 2 pcs
Elmex®
Elmex Expert Precision Sensitive Toothbrushes for Sensitive Teeth, 2 pcs
Code: 2602068
Code sup.: 897052
EAN: 8718951760790
 
5.12 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Elmex Expert Precision Sensitive toothbrushes are designed for gentle cleaning of sensitive teeth.
Cosmos Children's Bandage Jungle in Animal Shapes, 12 pcs
Hartmann Cosmos®
Cosmos Children's Bandage Jungle in Animal Shapes, 12 pcs
Code: 2603200
Code sup.: 905032
EAN: 6941558064059
 
3.05 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cosmos Jungle children's bandages in cheerful animal shapes gently protect small injuries and, thanks to their soft, flexible, and breathable material, are comfortable for children's skin.
Raid replacement pads for electric evaporator, 30 pcs
Raid®
Raid replacement pads for electric evaporator, 30 pcs
Code: 03136
Code sup.: 675009
EAN: 5000204357882
85%
6.01 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement refills for the Raid electric evaporator. This is an insecticidal product that guarantees protection against annoying mosquitoes and small flying insects during the day and night.
AKCE
Naturella Women's Ultra Night Pads, 7 pcs
Naturella
Naturella Women's Ultra Night Pads, 7 pcs
Code: 51745
Code sup.: 0012301834/195684
EAN: 4015400435846
100%
1.30 EUR
0.19EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Naturella pads with a gentle fragrance are unique due to their soft cotton-like surface layer enriched with strips of creamy balm containing chamomile extracts, which help soothe your skin.
Koh-i-noor contour pencil, brown, packaging 12 pcs
Koh-i-Noor
Koh-i-noor contour pencil, brown, packaging 12 pcs
Code: 14514
Code sup.: 830003
EAN: 8593539004318
96%
0.53 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Classic contour pencil Kohinoor from the time of our grandmothers.
AKCE
Energizer Alkaline Power AA Battery, 4 pcs
Energizer®
Energizer Alkaline Power AA Battery, 4 pcs
Code: 81231
Code sup.: 961012
EAN: 7638900246599
 
1.77 EUR
0.44EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Reliable alkaline batteries suitable for daily use.
Coccolino Scented Bags Fuchsia Passion, 3 pcs
Coccolino
Coccolino Scented Bags Fuchsia Passion, 3 pcs
Code: 96033
Code sup.: 775426
EAN: 8710908176852
98%
2.65 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
There is nothing more pleasant than the feeling of freshly washed laundry. Coccolino scented bags contain beads that gradually release fragrance.
Fide Extra absorbent maternity pads, 20 pcs
Fide
Fide Extra absorbent maternity pads, 20 pcs
Code: 98111
Code sup.: 916103
EAN: 28594004301349
98%
1.52 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The pads are suitable for the postpartum period, the lochia phase, and after gynecological procedures.
Inflatable Balloons Sphere, Large, 32/105cm, 100 pcs
Globos
Inflatable Balloons Sphere, Large, 32/105cm, 100 pcs
Code: 2503796
Code sup.: 966622
EAN: 80218861101111
 
0.10 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Inflatable balloons in pastel colors. The price is listed for 1 piece. Suitable from 3 years. Package of 100 pcs.
Vileda Colors microfiber cloth for cleaning, 4 pcs
Vileda®
Vileda Colors microfiber cloth for cleaning, 4 pcs
Code: 2505037
Code sup.: 588684
EAN: 4023103192577
 
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Can be used dry (for dusting) or damp. Easily wrings out, does not scratch, leaves no streaks. Dries 2× faster than cotton, excellent absorbency. Stays hygienically clean longer, guaranteed shine and cleanliness.
Somat dishwasher tablets Excellence 4in1, 75 pcs
Henkel Somat
Somat dishwasher tablets Excellence 4in1, 75 pcs
Code: 2501342
Code sup.: 750248
EAN: 9000101808742
 
17.32 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 4in1 dishwashing capsules contain a premium multifunctional dishwashing detergent made from powder combined with 3 unique solid gel chambers in biodegradable film that is water-soluble.
Linteo 4-ply paper handkerchiefs, 10 × 10 pcs
Linteo®
Linteo 4-ply paper handkerchiefs, 10 × 10 pcs
Code: 2101471
Code sup.: 909005
EAN: 8595686300930
100%
1.23 EUR
0.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white four-ply paper handkerchiefs Linteo Premium will provide you with maximum softness, smoothness, and strength, and they also have a fresh cotton scent.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.