en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Linteo 4-ply paper handkerchiefs, 10 × 10 pcs
Linteo®
Linteo 4-ply paper handkerchiefs, 10 × 10 pcs
Code: 2101471
Code sup.: 909005
EAN: 8595686300930
100%
1.23 EUR
0.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white four-ply paper handkerchiefs Linteo Premium will provide you with maximum softness, smoothness, and strength, and they also have a fresh cotton scent.
Hansaplast Extra Robust Waterproof Bandage, 16 pcs
Hansaplast
Hansaplast Extra Robust Waterproof Bandage, 16 pcs
Code: 2202247
Code sup.: 905210
EAN: 9005800222370
 
2.67 EUR
0.17EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hansaplast Extra Robust is a waterproof bandage that provides reliable protection in the most demanding situations. The bandage is waterproof and breathable - it keeps the injury dry. It has extra strong adhesion and leaves no residue upon removal. It has a large absorbent pad.
SOFTdent Eco toothbrush, extra soft, 3 pcs
SOFTdent®
SOFTdent Eco toothbrush, extra soft, 3 pcs
Code: 2505285
Code sup.: 895195
EAN: 8594027314629
 
4.42 EUR
1.47EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They do not contain any chemicals and additives like conventional petroleum-based plastics.
Inflatable Balloons Sphere, Large, 32/105cm, 100 pcs
Globos
Inflatable Balloons Sphere, Large, 32/105cm, 100 pcs
Code: 2503796
Code sup.: 966622
EAN: 80218861101111
 
0.10 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Inflatable balloons in pastel colors. The price is listed for 1 piece. Suitable from 3 years. Package of 100 pcs.
Vileda Colors microfiber cloth for cleaning, 4 pcs
Vileda®
Vileda Colors microfiber cloth for cleaning, 4 pcs
Code: 2505037
Code sup.: 588684
EAN: 4023103192577
 
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Can be used dry (for dusting) or damp. Easily wrings out, does not scratch, leaves no streaks. Dries 2× faster than cotton, excellent absorbency. Stays hygienically clean longer, guaranteed shine and cleanliness.
Somat dishwasher tablets Excellence 4in1, 75 pcs
Henkel Somat
Somat dishwasher tablets Excellence 4in1, 75 pcs
Code: 2501342
Code sup.: 750248
EAN: 9000101808742
 
17.32 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 4in1 dishwashing capsules contain a premium multifunctional dishwashing detergent made from powder combined with 3 unique solid gel chambers in biodegradable film that is water-soluble.
Soudal PU Foam and Gun Cleaner, 500 ml
Soudal
Soudal PU Foam and Gun Cleaner, 500 ml
Code: 2503426
Code sup.: 516991
EAN: 5411183021181
 
4.91 EUR
9.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Combined cleaner for maintaining PU foam application guns and for cleaning soiled surfaces using a spray. Effectively dissolves all types of uncured polyurethane foams.
Bispol cinnamon scented tea lights, 30 pcs
Bispol®
Bispol cinnamon scented tea lights, 30 pcs
Code: 2504715
Code sup.: 962491
EAN: 5906927030654
 
2.82 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bispol tea lights with cinnamon scent create a pleasant and warm atmosphere in any interior.
Vileda PUR active Colors dish sponge, 3+1 pcs
Vileda®
Vileda PUR active Colors dish sponge, 3+1 pcs
Code: 2506640
Code sup.: 588650
EAN: 4023103208049
 
2.12 EUR
0.53EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Revolutionary type of sponges with ergonomic shape. The PUR active surface removes dried dirt without scratching the surface.
AKCE
Varta Energy 9V Battery, 1 pc
Varta
Varta Energy 9V Battery, 1 pc
Code: 2505350
Code sup.: 961105
EAN: 4008496626656
 
1.73 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ideal alkaline battery for continuous operation with low consumption, e.g., in remote controls, smoke detectors, wall clocks, pocket calculators, electronic scales, etc.
AKCE
Varta Longlife AAA Alkaline Batteries, 10 pcs
Varta
Varta Longlife AAA Alkaline Batteries, 10 pcs
Code: 2505114
Code sup.: 961051
EAN: 4008496609314
 
3.85 EUR
0.39EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Batteries from the brand Varta offer you brand quality at a reasonable price. They bring your devices to life and help you stay connected, no matter where you are.
AKCE
Varta Longlife AA Alkaline Batteries, 10 pcs
Varta
Varta Longlife AA Alkaline Batteries, 10 pcs
Code: 2505115
Code sup.: 961054
EAN: 4008496525232
100%
3.85 EUR
0.39EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Batteries from the brand Varta offer you brand quality at a reasonable price. They will bring your devices to life and help you stay connected, no matter where you are.
O.B. menstrual underwear, size XS/S, 1 pcs
O.b.®
O.B. menstrual underwear, size XS/S, 1 pcs
Code: 2600591
Code sup.: 920125
EAN: 3574661776569
 
18.73 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Reusable menstrual underwear that provides leak protection for up to 12 hours.
Green Shield Antibacterial Toilet Wipes, 40 pcs
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield Antibacterial Toilet Wipes, 40 pcs
Code: 2600983
Code sup.: 709732
EAN: 5060110229109
 
1.76 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Green Shield Antibacterial Toilet Wipes are designed for quick cleaning of toilet surfaces. They help remove common dirt and leave the toilet clean.
AKCE
o.b. Original Super Plus tampons 16 pcs
O.b.®
o.b. Original Super Plus tampons 16 pcs
Code: 2603115
Code sup.: 920042
EAN: 3574661900360
 
3 EUR
0.19EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Original technology and maximum safety with O.B. tampons.
Bella Happy baby changing pads, 90 × 60 cm, 5 pcs
TZMO - Bella Happy
Bella Happy baby changing pads, 90 × 60 cm, 5 pcs
Code: 77097
Code sup.: BB-091-9005-001
EAN: 5900516600723
100%
3.89 EUR
0.78EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baby changing pads Bella Happy are made from soft and pleasant-to-touch fibers. They are intended for changing babies, providing protection during diaper changes.
AKCE
Dr. Beckmann Magic Leaves Intense Fresh Universal Laundry Wipes, 20 pcs
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann Magic Leaves Intense Fresh Universal Laundry Wipes, 20 pcs
Code: 2501381
Code sup.: 761217
EAN: 4008455584713
 
5.80 EUR
0.29EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laundry wipes to capture colors and dirt from clothes during washing.
Bella Happy Maxi Plus 4+ disposable diapers 9-15 kg, 40 pcs
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi Plus 4+ disposable diapers 9-15 kg, 40 pcs
Code: 2308342
Code sup.: 911397
EAN: 5900516605476
 
11.66 EUR
0.29EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Maxi Plus size is designed for children who do not fit the Maxi size. It is recommended for children from 9 to 15 kg. Their unique properties tailored to the needs of children in this developmental stage guarantee optimal protection and a feeling of maximum comfort.
ZZ Paper Towels for Dispensers, 2-ply, Extra White, 20 x 150, 3000 pcs
Linteo®
ZZ Paper Towels for Dispensers, 2-ply, Extra White, 20 x 150, 3000 pcs
Code: 2601671
Code sup.: 910522
EAN: 8594158375667
 
19.76 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Two-ply folded towels for dispensers in extra white color with a total of 3000 pcs (20× 150)
Parex multi-purpose cloth with strawberry scent, 38 × 35 cm, 3 pcs
Parex
Parex multi-purpose cloth with strawberry scent, 38 × 35 cm, 3 pcs
Code: 2602223
Code sup.: 588713
EAN: 8699971791127
 
1.06 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex multi-purpose cloths with strawberry scent are suitable for everyday household cleaning and leave a pleasant scent.
Ria Slip Classic Deo panty liners, 25 pcs
Hartmann Ria
Ria Slip Classic Deo panty liners, 25 pcs
Code: 45068
Code sup.: 918002
EAN: 4049500521970
 
1.41 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Women's hygiene pads Ria Classic Deo are panty liners with protective film and fresh scent for reliable and discreet everyday protection of your underwear. Typically used at the end of menstruation or for various discharges and inflammations. Have a soft surface made of
Hansaplast Junior Frozen children's bandages with cushion, 20 pcs
Hansaplast
Hansaplast Junior Frozen children's bandages with cushion, 20 pcs
Code: 1802711
Code sup.: 905214
EAN: 4005800187834
 
2.29 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Children's bandages with various designs from Disney Frozen. Painlessly removable and gentle on children's skin. The colors used are safe for children.
AbellA Premium ECO Cotton Buds Bag, 200 pcs
AbellA®
AbellA Premium ECO Cotton Buds Bag, 200 pcs
Code: 1910427
Code sup.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
0.70 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle ECO cotton buds made of 100% cotton and a stick made of paper sourced from sugarcane. For everyday hygiene and care of your ears.
AbellA Premium ECO Cotton Swabs Bag, 100 pcs
AbellA®
AbellA Premium ECO Cotton Swabs Bag, 100 pcs
Code: 1910426
Code sup.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
0.39 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle ECO cotton swabs made of 100% cotton and a paper stick made from sugar cane. For daily hygiene and care for your ears.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.