en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Tatrachema Relaxa Andromeda Bath Salt, Eucalyptus, 1 kg
Androméda
Tatrachema Relaxa Andromeda Bath Salt, Eucalyptus, 1 kg
Code: 14926
Code sup.: 807023
EAN: 8588001483166
100%
1.59 EUR
1.59EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bath salt with eucalyptus scent. Bath salts provide instant relaxation and have a pleasant effect on the skin. The salt cleanses the skin and also helps to remove various skin issues such as acne, psoriasis, or eczema.
Tatrachema Prešovská Relaxa Bath Salt, 1 kg
Prešovská Relaxa
Tatrachema Prešovská Relaxa Bath Salt, 1 kg
Code: 15082
Code sup.: 807002
EAN: 8586001111225
95%
1.41 EUR
1.41EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Non-foaming iodized bath salt. Salts positively influence the overall condition of the human organism. Baths made from Prešov bath salt positively influence the overall condition of the human organism.
Artdeco Fluid Camouflage Foundation Long-Lasting Makeup 15 Neutral / Natural Sand 20 ml
Artdeco
Artdeco Fluid Camouflage Foundation Long-Lasting Makeup 15 Neutral / Natural Sand 20 ml
Code: 2401633
Code sup.: 4911.15
EAN: 4052136175486
 
20.26 EUR
1 013EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The lightweight texture of this foundation combines pleasant wearing comfort with absolute coverage,
Spokar sanding mesh, silicon carbide grain, 93 × 280, no. 100, pack of 10 pcs
Spokar®
Spokar sanding mesh, silicon carbide grain, 93 × 280, no. 100, pack of 10 pcs
Code: 2503346
Code sup.: 558322
EAN: 8593534871243
 
0.42 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Spokar sanding mesh 93 × 280 mm, grain - silicon carbide, for hand sanding of drywall, fine plasters and coatings, wood and metals.
Gillette Satin Care Sensitive shaving gel for women 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care Sensitive shaving gel for women 200 ml
Code: 2003718
Code sup.: 881172
EAN: 3014260223007
80%
4.59 EUR
22.95EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zvlhčující gel na holení pro ženy zvláční pokožku, usnadní skluz strojku a zajistí dokonale hladké oholení.
Kwasny Auto-K Color Škoda, original car paint spray, 4625 navy blue, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, original car paint spray, 4625 navy blue, 150 ml
Code: 2504234
Code sup.: 121175
EAN: 4015962107250
 
4.56 EUR
30.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint is intended for small, medium, and larger repairs, has good flow, a high solid content, is economical, dries quickly, is scratch resistant and weather resistant, does not contain freons and heavy metals (lead, cadmium, chromium).
Spokar wet sanding paper 23 × 28 cm, grit 600, pack of 25 pcs
Spokar®
Spokar wet sanding paper 23 × 28 cm, grit 600, pack of 25 pcs
Code: 2503658
Code sup.: 558312
EAN: 8593534870475
 
0.49 EUR
0.49EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wet sanding paper, grain - silicon carbide, for manual and machine sanding of lacquers, fillers, non-ferrous metals, plastics, glass wet and underwater.
Fre Pro Wave Lavender scented urinal strainer purple 19 x 20.3 x 1.9 cm 52 g
Fre Pro
Fre Pro Wave Lavender scented urinal strainer purple 19 x 20.3 x 1.9 cm 52 g
Code: 2001289
Code sup.: 707160
EAN: 8594194892227
100%
3.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vonné sítko k provonění pisoárů - účinnost 30 dní, made in USA.
Spokar sanding mesh, silicon carbide grain, 93 × 280, no. 80, pack of 10 pcs
Spokar®
Spokar sanding mesh, silicon carbide grain, 93 × 280, no. 80, pack of 10 pcs
Code: 2503345
Code sup.: 558320
EAN: 8593534871236
 
0.42 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Spokar sanding mesh 93 × 280 mm, grain - silicon carbide, for manual sanding of drywall, fine plasters and renders, wood, and metals.
Fre Pro Wave 3D Cotton scented urinal strainer blue 1 piece
Fre Pro
Fre Pro Wave 3D Cotton scented urinal strainer blue 1 piece
Code: 2202597
Code sup.: 707170
EAN: 8594194892173
 
3.71 EUR
3.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vonné sítko k provonění pisoárů, účinnost 30 dní, vyrobeno v USA. Snadno nastavitelné datum doporučené výměny pro efektivnější použití.
Fre Pro Wave 3D Honey/Pearls scented urinal strainer white 1 piece
Fre Pro
Fre Pro Wave 3D Honey/Pearls scented urinal strainer white 1 piece
Code: 2202593
Code sup.: 707159
EAN: 8594194890087
 
3.71 EUR
3.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vonné sítko k provonění pisoárů - účinnost 30 dní, made in USA.
Fre Pro Wave 3D Mango scented urinal strainer orange 1 piece
Fre Pro
Fre Pro Wave 3D Mango scented urinal strainer orange 1 piece
Code: 2204510
Code sup.: 707169
EAN: 8594194892197
 
3.71 EUR
3.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vonné sítko k provonění pisoárů, účinnost 30 dní, vyrobeno v USA. Snadno nastavitelné datum doporučené výměny pro efektivnější použití.
Fre Pro Wave 3D Cucumber/Melon scented urinal strainer green 1 piece
Fre Pro
Fre Pro Wave 3D Cucumber/Melon scented urinal strainer green 1 piece
Code: 2207784
Code sup.: 707172
EAN: 8594194892166
 
3.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vonné sítko k provonění pisoárů, účinnost 30 dní, vyrobeno v USA. Snadno nastavitelné datum doporučené výměny pro efektivnější použití.
Spokar wet sanding paper 23 × 28 cm, grit 320, packaging 25 pcs
Spokar®
Spokar wet sanding paper 23 × 28 cm, grit 320, packaging 25 pcs
Code: 2503656
Code sup.: 558301
EAN: 8593534870437
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wet sanding paper, grain - silicon carbide, for manual and machine sanding of paints, fillers, colored metals, plastics, glass wet and underwater.
Spokar wet sanding paper 23 × 28 cm, grit 280, pack of 25 pcs
Spokar®
Spokar wet sanding paper 23 × 28 cm, grit 280, pack of 25 pcs
Code: 2503655
Code sup.: 558299
EAN: 8593534870420
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wet sanding paper, grain - silicon carbide, for hand and machine sanding of paints, fillers, non-ferrous metals, plastics, glass wet and underwater.
Duck Aqua 4v1 Purple Hibiscus Hyperspace WC závěs duopack 2x36 ml
Duck™
Duck Aqua 4v1 Purple Hibiscus Hyperspace WC závěs duopack 2x36 ml
Code: 2601160
Code sup.: 719970
EAN: 5000204425109
 
2.29 EUR
31.81EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Aqua 4in1 Purple Hibiscus Hyperspace is a hanging toilet block that ensures long-lasting cleanliness, freshness, and hygiene of the toilet with every flush. Cleans the toilet, helps against limescale, creates active foam, and leaves a fresh scent of hibiscus.
Cif Cream Original Liquid Sand, 500 ml
Cif
Cif Cream Original Liquid Sand, 500 ml
Code: 07372
Code sup.: 738030
EAN: 8712561552905
100%
1.41 EUR
2.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cif Cream Original creamy abrasive cleaning product easily releases dirt. Cleans even seemingly uncleanable surfaces throughout the home, including modern surfaces.
Solvina Mio 2000 Liquid Sand, 600 g
Zenit Mio
Solvina Mio 2000 Liquid Sand, 600 g
Code: 07535
Code sup.: 791001
EAN: 8594004376015
97%
1.76 EUR
2.93EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Reliably removes fats, oils, tars, resins, inks, soot, printer ink, and other stubborn dirt. Universal cleaning agent with a wide range of applications.
AKCE
Cif Cream Pink Liquid Sand, 500 ml
Cif
Cif Cream Pink Liquid Sand, 500 ml
Code: 68097
Code sup.: 738038
EAN: 8712561552936
98%
1.41 EUR
2.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cif Cream Pink abrasive cleaning agent with a pleasant floral scent. It easily loosens dirt and cleans even seemingly uncleanable surfaces throughout the house, including modern surfaces.
Spokar sanding paper type 145, 23 × 28 cm, grit 80, packaging 25 pcs
Spokar®
Spokar sanding paper type 145, 23 × 28 cm, grit 80, packaging 25 pcs
Code: 18281
Code sup.: 555380
EAN: 8593534870130
90%
0.28 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grit 80. Grit - artificial corundum, for manual sanding of wood and metals. Quality sanding paper for manual sanding both dry and wet.
Spokar sanding paper type 145, 23 × 28 cm, grit 100, package of 25 pcs
Spokar®
Spokar sanding paper type 145, 23 × 28 cm, grit 100, package of 25 pcs
Code: 18283
Code sup.: 555384
EAN: 8593534870147
95%
0.28 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grit 100. Grain - artificial corundum, for hand sanding wood and metals. High-quality sanding paper for hand sanding both dry and wet.
Spokar sanding paper type 145, 23 × 28 cm, grain 150, packaging 25 pcs
Spokar®
Spokar sanding paper type 145, 23 × 28 cm, grain 150, packaging 25 pcs
Code: 18287
Code sup.: 555388
EAN: 8593534870161
100%
0.28 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grain 150. Grit - artificial corundum, for hand sanding of wood and metal. Quality sanding paper for hand sanding both dry and wet.
Old Spice Whitewater After Shave, 100 ml
Old Spice
Old Spice Whitewater After Shave, 100 ml
Code: 09403
Code sup.: 842101
EAN: 5000174440256
 
10.96 EUR
109.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very fresh and uplifting aquatic scent. Old Spice Whitewater stands out from other fragrances of its kind with its intensity and freshness.
REMAL Telsal neutralizing salt for stains V2026, 3 kg
REMAL
REMAL Telsal neutralizing salt for stains V2026, 3 kg
Code: 2502856
Code sup.: 475602
EAN: 8591235024807
 
7.74 EUR
2.58EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Neutralizing salt for wall stains. The agent is intended for the neutralization of fresh dried plaster against the efflorescence of water-soluble salts and lime from plasters and for the remediation of color stains from smoke, nicotine, and leaking water.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.