en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Atraset Sticky Trap for Cockroaches, Woodlice, and Crawling Insects, 1 pc
Propher
Atraset Sticky Trap for Cockroaches, Woodlice, and Crawling Insects, 1 pc
Code: 2503512
Code sup.: 674900
EAN: 8594003333101
 
1.02 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
A product for capturing crawling synanthropic insects targeted primarily at cockroach-like Blattidae. In our conditions, the most common are domestic woodlice and the common cockroach.
Carine Ultra Wings Duo hygienic pads, 20 pcs
Fide, Carin
Carine Ultra Wings Duo hygienic pads, 20 pcs
Code: 2503960
Code sup.: 916109
EAN: 8594004300973
 
1.41 EUR
0.07EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Carine Ultra Wings Duo hygienic pads are designed for everyday women's hygiene. Practical packaging contains 20 pieces.
Jar 30 Minute Miracle dishwasher tablets, 31 pcs
Jar
Jar 30 Minute Miracle dishwasher tablets, 31 pcs
Code: 2601055
Code sup.: 750263
EAN: 8006530100977
 
10.60 EUR
0.34EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar 30 Minute Miracle dishwasher tablets are designed for washing dishes in automatic dishwashers. Practical tablets with a pre-measured dose make everyday use of the dishwasher easier.
Elmex Expert Precision Sensitive Toothbrushes for Sensitive Teeth, 2 pcs
Elmex®
Elmex Expert Precision Sensitive Toothbrushes for Sensitive Teeth, 2 pcs
Code: 2602068
Code sup.: 897052
EAN: 8718951760790
 
5.12 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Elmex Expert Precision Sensitive toothbrushes are designed for gentle cleaning of sensitive teeth.
Cosmos Children's Bandage Jungle in Animal Shapes, 12 pcs
Hartmann Cosmos®
Cosmos Children's Bandage Jungle in Animal Shapes, 12 pcs
Code: 2603200
Code sup.: 905032
EAN: 6941558064059
 
3.05 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cosmos Jungle children's bandages in cheerful animal shapes gently protect small injuries and, thanks to their soft, flexible, and breathable material, are comfortable for children's skin.
PATTEX PU adhesive 6v1 - tube, 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX PU adhesive 6v1 - tube, 750 ml
Code: 2506375
Code sup.: 501880
EAN: 9000101134377
 
7.67 EUR
10.23EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
PATTEX PU adhesive 6v1 is a universal one-component adhesive for bonding insulation, drywall, window sills, panels, and masonry that cures with moisture.
PATTEX PU adhesive 6in1 - gun, 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX PU adhesive 6in1 - gun, 750 ml
Code: 2506377
Code sup.: 501882
EAN: 9000101134339
 
7.04 EUR
9.39EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
PATTEX PU adhesive 6in1 is a single-component polyurethane adhesive designed for bonding insulation panels, drywall, panels, and other building elements, with excellent filling and thermal insulation properties.
Persil capsules Color 44 pcs
Henkel Persil
Persil capsules Color 44 pcs
Code: 2407202
Code sup.: 716160
EAN: 9000101805161
 
15.55 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful four-chamber gel capsule deeply cleans laundry and leaves the washing machine hygienically fresh. Saves energy with washing at low temperatures from 20 °C.
AKCE
Sensodyne Pronamel Children's Toothbrush 1 pc
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Children's Toothbrush 1 pc
Code: 2508829
Code sup.: 897086
EAN: 5054563269034
 
3.46 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sensodyne Pronamel children's toothbrush is designed for gentle cleaning of children's teeth.
Persil 4in1 Universal Capsules 13 pcs
Henkel Persil
Persil 4in1 Universal Capsules 13 pcs
Code: 2404027
Code sup.: 716420
EAN: 9000101800074
 
7.42 EUR
0.57EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The powerful four-chamber gel capsule deeply cleans laundry and leaves the washing machine hygienically fresh. Saves energy by washing at low temperatures starting from 20 °C.
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
BALhome
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
Code: 2501197
Code sup.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dish sponges with an abrasive layer in yellow color. Dish sponges, PU, effective washing of plates and pots, with green scouring pad.
AKCE
Corega Antibacterial Cleaning Tablets 6 pcs
Corega
Corega Antibacterial Cleaning Tablets 6 pcs
Code: 2602615
Code sup.: A00927
EAN: EAN021
 
0 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Corega Antibacterial are cleaning tablets with active oxygen, designed for thorough and quick cleaning of dentures.
Linteo Natural Cotton Swabs Paper Box 200 pcs
Linteo®
Linteo Natural Cotton Swabs Paper Box 200 pcs
Code: 2009546
Code sup.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
1.06 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cotton swabs Linteo are made from 100% cotton and 100% recycled paper.
Vileda Flex & Catch Replacement for Duster 5 pcs
Vileda®
Vileda Flex & Catch Replacement for Duster 5 pcs
Code: 2508463
Code sup.: 588708
EAN: 4023103252509
 
3.89 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vileda Flex & Catch Replacement for Duster 5 pcs is a set of replacement cloths designed for the Vileda Flex & Catch duster, which effectively removes dust, hair, and small debris from various surfaces.
Philips Lithium Battery CR2032 1 pcs 3V
Philips
Philips Lithium Battery CR2032 1 pcs 3V
Code: 2506138
Code sup.: 960936
EAN: 4895229106185
 
0.63 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality batteries from Philips provide good quality and long life.
AKCE
Battery-operated Children's Toothbrush Colgate Harry Potter 1pcs
Colgate®
Battery-operated Children's Toothbrush Colgate Harry Potter 1pcs
Code: 2602062
Code sup.: 897051
EAN: 8718951448193
 
8.84 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Electric children's toothbrush Colgate Harry Potter with gentle vibrations and extra soft bristles helps children take care of their teeth in a fun way.
Spokar 7102 school brush, No. 8, pack of 10 pcs
Spokar®
Spokar 7102 school brush, No. 8, pack of 10 pcs
Code: 2503331
Code sup.: 523413
EAN: 8593534710139
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality school brush SPOKAR, round, has a wooden lacquered handle, fine animal hair, visible hair length 18 mm, size number 8.
Vileda Rainbow sponge 6pcs
Vileda®
Vileda Rainbow sponge 6pcs
Code: 2506171
Code sup.: 588652
EAN: 4023103242883
 
0.70 EUR
0.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vileda Rainbow – colorful sponges that brighten up your cleaning and leave your dishes perfectly clean.
Persil Color Capsules 35 pcs
Henkel Persil
Persil Color Capsules 35 pcs
Code: 2500570
Code sup.: 765262
EAN: 9000101801958
 
14.49 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Persil Power Caps washing capsules with Deep Clean technology contain a unique combination of active ingredients that work against stubborn stains.
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive disposable razor, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive disposable razor, 4 pcs
Code: 50089
Code sup.: 882350
EAN: 4027800710409
 
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
3-blade flexible disposable razor with a moisturizing strip. Provides gentle and thorough shaving at all desired angles.
Hansaplast Junior Frozen children's bandages with cushion, 20 pcs
Hansaplast
Hansaplast Junior Frozen children's bandages with cushion, 20 pcs
Code: 1802711
Code sup.: 905214
EAN: 4005800187834
 
2.29 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Children's bandages with various designs from Disney Frozen. Painlessly removable and gentle on children's skin. The colors used are safe for children.
AbellA Premium ECO Cotton Buds Bag, 200 pcs
AbellA®
AbellA Premium ECO Cotton Buds Bag, 200 pcs
Code: 1910427
Code sup.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
0.70 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle ECO cotton buds made of 100% cotton and a stick made of paper sourced from sugarcane. For everyday hygiene and care of your ears.
AbellA Premium ECO Cotton Swabs Bag, 100 pcs
AbellA®
AbellA Premium ECO Cotton Swabs Bag, 100 pcs
Code: 1910426
Code sup.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
0.39 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle ECO cotton swabs made of 100% cotton and a paper stick made from sugar cane. For daily hygiene and care for your ears.
Ria Slip Classic Deo panty liners, 25 pcs
Hartmann Ria
Ria Slip Classic Deo panty liners, 25 pcs
Code: 45068
Code sup.: 918002
EAN: 4049500521970
 
1.41 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Women's hygiene pads Ria Classic Deo are panty liners with protective film and fresh scent for reliable and discreet everyday protection of your underwear. Typically used at the end of menstruation or for various discharges and inflammations. Have a soft surface made of
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.