en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Paloma 2-ply Paper Handkerchiefs Sensitive Care, 100 pcs
Paloma
Paloma 2-ply Paper Handkerchiefs Sensitive Care, 100 pcs
Code: 2506027
Code sup.: 910055
EAN: 3838952001878
 
0.88 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Paper handkerchiefs in a modern design of a sturdy paper box that provides comfortable and quick access to individual sheets.
Big Soft Peacock Toilet Paper 3-ply, 10 pcs
Big Soft®
Big Soft Peacock Toilet Paper 3-ply, 10 pcs
Code: 2509165
Code sup.: 928105
EAN: 8594042234131
 
2.12 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
3-ply toilet paper, 10 rolls.
Wilkinson Sword Intuition Complete replacement heads, 3 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Intuition Complete replacement heads, 3 pcs
Code: 2600508
Code sup.: 882337
EAN: 4027800006304
 
13.43 EUR
4.48EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement heads with 5 blades and hyaluronic acid for gentle and smooth shaving.
Elmex Expert Precision Interdental Toothbrushes for Interdental Care, 2 pcs
Elmex®
Elmex Expert Precision Interdental Toothbrushes for Interdental Care, 2 pcs
Code: 2602069
Code sup.: 897053
EAN: 8718951760820
 
5.12 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Elmex Expert Precision Interdental Toothbrushes are designed for thorough cleaning of interdental spaces.
Parex dish sponge with nail protection yellow, 2 pcs
Parex
Parex dish sponge with nail protection yellow, 2 pcs
Code: 2602208
Code sup.: 591700
EAN: 8699971791561
 
0.70 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex dish sponge with nail protection makes dishwashing easier and helps protect nails during cleaning.
Spokar 7102 school brush, No. 8, pack of 10 pcs
Spokar®
Spokar 7102 school brush, No. 8, pack of 10 pcs
Code: 2503331
Code sup.: 523413
EAN: 8593534710139
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality school brush SPOKAR, round, has a wooden lacquered handle, fine animal hair, visible hair length 18 mm, size number 8.
Vileda Rainbow sponge 6pcs
Vileda®
Vileda Rainbow sponge 6pcs
Code: 2506171
Code sup.: 588652
EAN: 4023103242883
 
0.70 EUR
0.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vileda Rainbow – colorful sponges that brighten up your cleaning and leave your dishes perfectly clean.
Persil Color Capsules 35 pcs
Henkel Persil
Persil Color Capsules 35 pcs
Code: 2500570
Code sup.: 765262
EAN: 9000101801958
 
14.49 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Persil Power Caps washing capsules with Deep Clean technology contain a unique combination of active ingredients that work against stubborn stains.
Linteo Natural Cotton Swabs Paper Box 200 pcs
Linteo®
Linteo Natural Cotton Swabs Paper Box 200 pcs
Code: 2009546
Code sup.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
1.06 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cotton swabs Linteo are made from 100% cotton and 100% recycled paper.
Philips Lithium Battery CR2032 1 pcs 3V
Philips
Philips Lithium Battery CR2032 1 pcs 3V
Code: 2506138
Code sup.: 960936
EAN: 4895229106185
 
0.63 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality batteries from Philips provide good quality and long life.
Vileda Flex & Catch Replacement for Duster 5 pcs
Vileda®
Vileda Flex & Catch Replacement for Duster 5 pcs
Code: 2508463
Code sup.: 588708
EAN: 4023103252509
 
3.89 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vileda Flex & Catch Replacement for Duster 5 pcs is a set of replacement cloths designed for the Vileda Flex & Catch duster, which effectively removes dust, hair, and small debris from various surfaces.
AKCE
Battery-operated Children's Toothbrush Colgate Harry Potter 1pcs
Colgate®
Battery-operated Children's Toothbrush Colgate Harry Potter 1pcs
Code: 2602062
Code sup.: 897051
EAN: 8718951448193
 
8.84 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Electric children's toothbrush Colgate Harry Potter with gentle vibrations and extra soft bristles helps children take care of their teeth in a fun way.
Orion Natural Fly Trap 1 pcs
Orion®
Orion Natural Fly Trap 1 pcs
Code: 44910
Code sup.: 675280
EAN: 8595059707014
90%
0.28 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Orion fly trap is a double-sided sticky paper strip with attractants for effective capture of house flies and fruit flies.
Persil 4in1 Capsules Universal 40 pcs
Henkel Persil
Persil 4in1 Capsules Universal 40 pcs
Code: 2407201
Code sup.: 716164
EAN: 9000101801255
 
15.55 EUR
0.39EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The powerful four-chamber gel capsule deeply cleans laundry and leaves the washing machine hygienically fresh. It saves energy by washing at low temperatures starting from 20 °C.
Persil capsules 4in1 Color 26 pcs
Henkel Persil
Persil capsules 4in1 Color 26 pcs
Code: 2507378
Code sup.: 716165
EAN: 9000101800043
 
12.72 EUR
0.49EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful four-chamber gel capsule deeply cleans laundry and leaves the washing machine hygienically fresh. Saves energy by washing at low temperatures from 20 °C.
Bella Happy Maxi Plus 4+ disposable diapers 9-15 kg, 40 pcs
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi Plus 4+ disposable diapers 9-15 kg, 40 pcs
Code: 2308342
Code sup.: 911397
EAN: 5900516605476
 
11.66 EUR
0.29EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Maxi Plus size is designed for children who do not fit the Maxi size. It is recommended for children from 9 to 15 kg. Their unique properties tailored to the needs of children in this developmental stage guarantee optimal protection and a feeling of maximum comfort.
Bella Happy baby changing pads, 90 × 60 cm, 5 pcs
TZMO - Bella Happy
Bella Happy baby changing pads, 90 × 60 cm, 5 pcs
Code: 77097
Code sup.: BB-091-9005-001
EAN: 5900516600723
100%
3.89 EUR
0.78EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baby changing pads Bella Happy are made from soft and pleasant-to-touch fibers. They are intended for changing babies, providing protection during diaper changes.
AKCE
Dr. Beckmann Magic Leaves Intense Fresh Universal Laundry Wipes, 20 pcs
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann Magic Leaves Intense Fresh Universal Laundry Wipes, 20 pcs
Code: 2501381
Code sup.: 761217
EAN: 4008455584713
 
5.80 EUR
0.29EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laundry wipes to capture colors and dirt from clothes during washing.
ZZ Paper Towels for Dispensers, 2-ply, Extra White, 20 x 150, 3000 pcs
Linteo®
ZZ Paper Towels for Dispensers, 2-ply, Extra White, 20 x 150, 3000 pcs
Code: 2601671
Code sup.: 910522
EAN: 8594158375667
 
19.76 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Two-ply folded towels for dispensers in extra white color with a total of 3000 pcs (20× 150)
Parex multi-purpose cloth with strawberry scent, 38 × 35 cm, 3 pcs
Parex
Parex multi-purpose cloth with strawberry scent, 38 × 35 cm, 3 pcs
Code: 2602223
Code sup.: 588713
EAN: 8699971791127
 
1.06 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex multi-purpose cloths with strawberry scent are suitable for everyday household cleaning and leave a pleasant scent.
Ria Slip Classic Normal panty liners, 25 pcs
Hartmann Ria
Ria Slip Classic Normal panty liners, 25 pcs
Code: 21432
Code sup.: 918001
EAN: 4049500521949
100%
1.41 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Ria Slip Classic Normal women's hygiene pads are panty liners with a soft surface finish that ensures a pleasant feeling every day.
Linteo paper napkins 1-ply 30 x 30 cm, 100 pcs
Linteo®
Linteo paper napkins 1-ply 30 x 30 cm, 100 pcs
Code: 53276
Code sup.: 40192
EAN: 8594008874074
 
1.06 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
White single-ply Linteo paper napkins made of 100% cellulose measuring 30 × 30 cm. Packaging 100 pcs.
Oasis ProBiotic Ultra Wings women's pads, 9 pcs
Fide, Oasis®
Oasis ProBiotic Ultra Wings women's pads, 9 pcs
Code: 65453
Code sup.: 916298
EAN: 8594004301109
96%
1.41 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Women's hygienic pads Oasis Ultra Probiotic are a combination of women's sanitary pads with wings and probiotic Lactobacillus acidophilus. Probiotics reliably protect the vaginal mucosa during menstruation.
Duck WC Strips Fresh Stick Pine, 3 pcs
Duck™
Duck WC Strips Fresh Stick Pine, 3 pcs
Code: 66337
Code sup.: 720001
EAN: 5000204437966
80%
2.12 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effectively adheres without the need for a holder, scents with every flush, cleans for up to 4 weeks.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.