en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Somat Dishwasher Tablets Excellence Premium 5in1, 42 pcs
Henkel Somat
Somat Dishwasher Tablets Excellence Premium 5in1, 42 pcs
Code: 2406420
Code sup.: 750317
EAN: 9000101809053
 
13.08 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 5in1 dishwashing capsules - Designed to effectively remove stubborn stains that have been dried for up to 72 hours and ensure a deeply clean result.
Elmex Expert Precision Interdental Toothbrushes for Interdental Care, 2 pcs
Elmex®
Elmex Expert Precision Interdental Toothbrushes for Interdental Care, 2 pcs
Code: 2602069
Code sup.: 897053
EAN: 8718951760820
 
5.12 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Elmex Expert Precision Interdental Toothbrushes are designed for thorough cleaning of interdental spaces.
Parex dish sponge with nail protection yellow, 2 pcs
Parex
Parex dish sponge with nail protection yellow, 2 pcs
Code: 2602208
Code sup.: 591700
EAN: 8699971791561
 
0.70 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex dish sponge with nail protection makes dishwashing easier and helps protect nails during cleaning.
Paloma 2-ply Paper Handkerchiefs Sensitive Care, 100 pcs
Paloma
Paloma 2-ply Paper Handkerchiefs Sensitive Care, 100 pcs
Code: 2506027
Code sup.: 910055
EAN: 3838952001878
 
0.88 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Paper handkerchiefs in a modern design of a sturdy paper box that provides comfortable and quick access to individual sheets.
Big Soft Peacock Toilet Paper 3-ply, 10 pcs
Big Soft®
Big Soft Peacock Toilet Paper 3-ply, 10 pcs
Code: 2509165
Code sup.: 928105
EAN: 8594042234131
 
2.12 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
3-ply toilet paper, 10 rolls.
Wilkinson Sword Intuition Complete replacement heads, 3 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Intuition Complete replacement heads, 3 pcs
Code: 2600508
Code sup.: 882337
EAN: 4027800006304
 
13.43 EUR
4.48EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement heads with 5 blades and hyaluronic acid for gentle and smooth shaving.
Soudal replacement application tubes for mounting foams, 5 pcs
Soudal
Soudal replacement application tubes for mounting foams, 5 pcs
Code: 2502932
Code sup.: 519988
EAN: 5411183012493
 
1.27 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement application tubes for polyurethane foams.
AKCE
Varta High Energy, batteries AA, alkaline, 8 pcs
Varta
Varta High Energy, batteries AA, alkaline, 8 pcs
Code: 2504459
Code sup.: 961058
EAN: 4008496574018
 
3.50 EUR
0.44EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
AA - powerful small battery from Varta for use in devices with high energy consumption, such as toys, audio devices, electronic games, etc.
Carin Antiseptic Sport Ultra Women's Pads, 9 pcs
Fide, Carin
Carin Antiseptic Sport Ultra Women's Pads, 9 pcs
Code: 2103683
Code sup.: 918219
EAN: 8594004301932
 
1.23 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ultra-thin menstrual pads designed for sports and other physical exertion. Thanks to their excellent absorbent properties, they can hold large amounts of fluid caused by increased physical activity.
AKCE
Velvet Intima 2in1 Wet Toilet Paper, 42 pcs
Velvet
Velvet Intima 2in1 Wet Toilet Paper, 42 pcs
Code: 2104763
Code sup.: 928936
EAN: 5901478006042
100%
1.02 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Velvet Intima Wet Toilet Paper is an exceptional 2 in 1 product offering for women. With a specially developed composition containing lactic acid, inulin, and probiotics, the paper can also be used as wipes for intimate hygiene.
Atlantic UltraPik interdental brush 0.4 mm, 6 pcs
Atlantic®
Atlantic UltraPik interdental brush 0.4 mm, 6 pcs
Code: 2302571
 
EAN: 8594035001405
100%
2.12 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Helps in the prevention of gum inflammation. Its use is particularly recommended after surgical treatment of the gums.
Ria Women's Ultra Normal Plus Pads, 9 pcs
Hartmann Ria
Ria Women's Ultra Normal Plus Pads, 9 pcs
Code: 2404383
Code sup.: 916052
EAN: 4052199723693
 
1.41 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ria Ultra Normal Plus are ultra-thin women's pads designed for reliable everyday protection.
Atlantic razor with a pivoting head and three blades, 3pcs
Atlantic®
Atlantic razor with a pivoting head and three blades, 3pcs
Code: 2404456
Code sup.: 882385
EAN: 8594035002150
 
1.06 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable razor Atlantic Master Shave with a pivoting head and lubricating strip. The pivoting head is equipped with three blades.
Ria Slip Classic Deo panty liners, 25 pcs
Hartmann Ria
Ria Slip Classic Deo panty liners, 25 pcs
Code: 45068
Code sup.: 918002
EAN: 4049500521970
 
1.41 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Women's hygiene pads Ria Classic Deo are panty liners with protective film and fresh scent for reliable and discreet everyday protection of your underwear. Typically used at the end of menstruation or for various discharges and inflammations. Have a soft surface made of
Hansaplast Junior Frozen children's bandages with cushion, 20 pcs
Hansaplast
Hansaplast Junior Frozen children's bandages with cushion, 20 pcs
Code: 1802711
Code sup.: 905214
EAN: 4005800187834
 
2.29 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Children's bandages with various designs from Disney Frozen. Painlessly removable and gentle on children's skin. The colors used are safe for children.
AbellA Premium ECO Cotton Buds Bag, 200 pcs
AbellA®
AbellA Premium ECO Cotton Buds Bag, 200 pcs
Code: 1910427
Code sup.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
0.70 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle ECO cotton buds made of 100% cotton and a stick made of paper sourced from sugarcane. For everyday hygiene and care of your ears.
AbellA Premium ECO Cotton Swabs Bag, 100 pcs
AbellA®
AbellA Premium ECO Cotton Swabs Bag, 100 pcs
Code: 1910426
Code sup.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
0.39 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle ECO cotton swabs made of 100% cotton and a paper stick made from sugar cane. For daily hygiene and care for your ears.
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive disposable razor, 4 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive disposable razor, 4 pcs
Code: 50089
Code sup.: 882350
EAN: 4027800710409
 
2.82 EUR
0.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
3-blade flexible disposable razor with a moisturizing strip. Provides gentle and thorough shaving at all desired angles.
AKCE
Varta High Energy, AAA batteries, alkaline, 8 pcs
Varta
Varta High Energy, AAA batteries, alkaline, 8 pcs
Code: 2504458
Code sup.: 961057
EAN: 4008496675111
 
3.50 EUR
0.44EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful small batteries from Varta for use in devices with high energy consumption, such as toys, audio devices, electronic games, etc.
Ria Women's Pads Ultra Normal Duopack, 18 pcs
Hartmann Ria
Ria Women's Pads Ultra Normal Duopack, 18 pcs
Code: 2506807
Code sup.: 916055
EAN: 4052199723730
 
2.65 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ria Ultra Normal Plus are ultra-thin women's pads designed for reliable everyday protection.
Kleenex Original Family 2-ply Paper Tissues, 128 pcs
Kleenex®
Kleenex Original Family 2-ply Paper Tissues, 128 pcs
Code: 2507752
Code sup.: 910091
EAN: 5029053579276
 
1.41 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft, gentle tissues made from high-quality cellulose in a convenient family pack.
PATTEX PU adhesive 6in1 - gun, 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX PU adhesive 6in1 - gun, 750 ml
Code: 2506377
Code sup.: 501882
EAN: 9000101134339
 
7.04 EUR
9.39EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
PATTEX PU adhesive 6in1 is a single-component polyurethane adhesive designed for bonding insulation panels, drywall, panels, and other building elements, with excellent filling and thermal insulation properties.
Vileda Rainbow sponge 6pcs
Vileda®
Vileda Rainbow sponge 6pcs
Code: 2506171
Code sup.: 588652
EAN: 4023103242883
 
0.70 EUR
0.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vileda Rainbow – colorful sponges that brighten up your cleaning and leave your dishes perfectly clean.
Persil Color Capsules 35 pcs
Henkel Persil
Persil Color Capsules 35 pcs
Code: 2500570
Code sup.: 765262
EAN: 9000101801958
 
14.49 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Persil Power Caps washing capsules with Deep Clean technology contain a unique combination of active ingredients that work against stubborn stains.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.