en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Linteo Premium Chamomile Makeup Remover Pads, 80 pcs
Linteo®
Linteo Premium Chamomile Makeup Remover Pads, 80 pcs
Code: 2200098
Code sup.: 903064
EAN: 8594008878546
100%
0.84 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Makeup pads, also known as cotton discs, Linteo Premium with chamomile. Cotton discs are primarily intended for cosmetic purposes.
Hansaplast Sensitive Kids children's plasters for sensitive skin, 10 pcs
Hansaplast
Hansaplast Sensitive Kids children's plasters for sensitive skin, 10 pcs
Code: 2202248
Code sup.: 48782
EAN: 9005800339733
 
2.29 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Children's plasters for sensitive skin with various animal motifs 1 m x 6 cm.
Finish dishwasher tablets All in 1 Max, 94 pcs
finish - Calgonit
Finish dishwasher tablets All in 1 Max, 94 pcs
Code: 2405103
Code sup.: 750015
EAN: 5997321736280
 
14.85 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Handles everything that comes its way. Its effective formulation with PowerBall removes even burnt-on food, ensuring you achieve the best results the first time.
Somat Dishwasher Tablets All in 1 Extra, 100 pcs
Henkel Somat
Somat Dishwasher Tablets All in 1 Extra, 100 pcs
Code: 2501341
Code sup.: 750298
EAN: 9000101809558
 
17.32 EUR
0.17EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat All-in-1 Extra dishwasher tablets for sparkling clean dishes even on short and eco programs with low temperatures!
AKCE
Varta Superlife, battery D, large mono, 2 pcs
Varta
Varta Superlife, battery D, large mono, 2 pcs
Code: 2504417
Code sup.: 961068
EAN: 4008496556342
 
1.69 EUR
0.85EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Varta batteries with extra long life. Voltage 1.5 V. Long-lasting energy for devices with constant and low energy consumption such as alarm clocks, wall clocks, remote controls, etc.
Micci Classic Night women's pads with wings, 10 pcs
Fide, Micci
Micci Classic Night women's pads with wings, 10 pcs
Code: 52448
Code sup.: 10127
EAN: 8594004300348
100%
1.06 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Micci Classic Night pads are pads with wings designed for women with heavier bleeding, especially at night. They have an abnormally high absorption capacity.
AKCE
Linteo Baby Aloe Vera Wet Wipes, 4 × 80 pcs
Linteo®
Linteo Baby Aloe Vera Wet Wipes, 4 × 80 pcs
Code: 2506082
Code sup.: 914003
EAN: 8594008878683
 
4.77 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Linteo Baby range is playful and focused on sensitive baby skin. They contain gentle milk with aloe vera extracts.
Zewa Deluxe Camomile Comfort 3-ply paper handkerchiefs, 10× 10 pcs
Zewa
Zewa Deluxe Camomile Comfort 3-ply paper handkerchiefs, 10× 10 pcs
Code: 2505215
Code sup.: 909037
EAN: 7322540098846
 
1.59 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Three layers of soft paper, firm texture and a gentle scent of chamomile for extra care.
K2R Colour Catcher Laundry Wipes Against Color Bleeding, 52 pcs
Henkel K2r®
K2R Colour Catcher Laundry Wipes Against Color Bleeding, 52 pcs
Code: 2601086
Code sup.: 772066
EAN: 9000101821963
 
7.07 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
K2R Colour Catcher Laundry Wipes help protect laundry from unwanted color bleeding during washing. They capture released dyes in the water and help keep colors separated.
AKCE
Parodontax Interdental Brushes Straight Size 0 (0.4 mm), 6 pcs
Parodontax®
Parodontax Interdental Brushes Straight Size 0 (0.4 mm), 6 pcs
Code: 2601452
Code sup.: 896543
EAN: 5054563264855
 
4.07 EUR
0.68EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parodontax interdental brushes size 0 are designed for cleaning interdental spaces.
ZZ Paper Towels for Dispenser, 1-ply, Green, 20 x 250, 5000 pcs
Linteo®
ZZ Paper Towels for Dispenser, 1-ply, Green, 20 x 250, 5000 pcs
Code: 2601674
Code sup.: 910525
EAN: 8594158372475
 
16.79 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
One-ply folded towels for dispensers in green color with a total of 5000 pcs (20× 250)
Fino Color trash bags, 35 l, 8µm, 100 pcs
Fino
Fino Color trash bags, 35 l, 8µm, 100 pcs
Code: 2005110
Code sup.: 954685
EAN: 5900536335902
 
4.77 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality Fino trash bags, with handles for easy handling.
Linteo Baby Premium Mini diapers 3 to 6 kg, 34 pcs
Linteo®
Linteo Baby Premium Mini diapers 3 to 6 kg, 34 pcs
Code: 2103391
Code sup.: 7020
EAN: 8595686302897
 
7.77 EUR
0.23EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Premium diapers immediately absorb liquid thanks to absorbent channels, which evenly distribute the liquid into channels that lock it, thus preventing unwanted leaks. Extra breathable and velvety soft material.
Bella Happy Junior 5 disposable diapers 11-18 kg, 38 pcs
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Junior 5 disposable diapers 11-18 kg, 38 pcs
Code: 2308343
Code sup.: 911398
EAN: 5900516605513
 
11.66 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for little explorers making their first steps. Suitable for children from 11 to 18 kg.
Somat All-in-1 Extra Lemon & Lime Dishwasher Tablets, 85 pcs
Henkel Somat
Somat All-in-1 Extra Lemon & Lime Dishwasher Tablets, 85 pcs
Code: 2404532
Code sup.: 750247
EAN: 9000101809879
 
15.02 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat All-in-1 Extra Lemon & Lime dishwasher tablets with lemon and lime fragrance neutralizing odors for sparkling clean dishes even on short and eco programs with low temperature!
Linteo Classic 1-ply white paper napkins, 33 x 33 cm, 100 pcs
Linteo®
Linteo Classic 1-ply white paper napkins, 33 x 33 cm, 100 pcs
Code: 21774
Code sup.: 4053
EAN: 8594008874104
90%
1.06 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linteo 1-ply white paper napkins measuring 33 x 33 cm and packaging of 100 pcs.
Bel Cosmetic Makeup Remover Pads, 70 pcs + 20% free
Hartmann Bel®
Bel Cosmetic Makeup Remover Pads, 70 pcs + 20% free
Code: 21671
Code sup.: 903000
EAN: 4046871012144
80%
1.41 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Makeup remover pads that absorb makeup removers well and do not release fibers. For daily thorough makeup removal and cleansing of all skin types.
Jordan Step by Step soft children's toothbrush with teether, for ages 0-2 years, 1 pc
Jordan
Jordan Step by Step soft children's toothbrush with teether, for ages 0-2 years, 1 pc
Code: 2507385
Code sup.: 895230
EAN: 7038513866304
 
1.94 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
First teeth deserve the best care. The Jordan children's toothbrush is specially designed for children from birth to 2 years, making cleaning gentle, safe, and fun.
Wilkinson Sword Duplo Beauty disposable razors, 2 blades, 5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Duplo Beauty disposable razors, 2 blades, 5 pcs
Code: 48935
Code sup.: 882352
EAN: 4027800518838
90%
1.59 EUR
0.32EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They feature two blades with a three-layer coating.
Miléne Kids Children Moist Wipes Against Irritation and Chafing, 72 pcs
de Miclén - Miléne
Miléne Kids Children Moist Wipes Against Irritation and Chafing, 72 pcs
Code: 22109
Code sup.: 914560
EAN: 8594069810134
100%
0.88 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Miléne children moist wipes contain bisabolol, which protects the child's skin from chafing and irritation.
Spokar 7102 school brush, No. 8, pack of 10 pcs
Spokar®
Spokar 7102 school brush, No. 8, pack of 10 pcs
Code: 2503331
Code sup.: 523413
EAN: 8593534710139
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality school brush SPOKAR, round, has a wooden lacquered handle, fine animal hair, visible hair length 18 mm, size number 8.
Spokar 7102 school brush, no. 2, packaging 10 pcs
Spokar®
Spokar 7102 school brush, no. 2, packaging 10 pcs
Code: 2503341
Code sup.: 523419
EAN: 8593534710078
 
0.56 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality school brush SPOKAR, round, has a wooden lacquered handle, fine animal fibers, visible fiber length 11 mm, size number 2.
Persil 4in1 Capsules Universal 40 pcs
Henkel Persil
Persil 4in1 Capsules Universal 40 pcs
Code: 2407201
Code sup.: 716164
EAN: 9000101801255
 
15.55 EUR
0.39EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The powerful four-chamber gel capsule deeply cleans laundry and leaves the washing machine hygienically fresh. It saves energy by washing at low temperatures starting from 20 °C.
Orion Natural Fly Trap 1 pcs
Orion®
Orion Natural Fly Trap 1 pcs
Code: 44910
Code sup.: 675280
EAN: 8595059707014
90%
0.28 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Orion fly trap is a double-sided sticky paper strip with attractants for effective capture of house flies and fruit flies.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.