en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Elmex Expert Precision Interdental Toothbrushes for Interdental Care, 2 pcs
Elmex®
Elmex Expert Precision Interdental Toothbrushes for Interdental Care, 2 pcs
Code: 2602069
Code sup.: 897053
EAN: 8718951760820
 
5.12 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Elmex Expert Precision Interdental Toothbrushes are designed for thorough cleaning of interdental spaces.
Parex dish sponge with nail protection yellow, 2 pcs
Parex
Parex dish sponge with nail protection yellow, 2 pcs
Code: 2602208
Code sup.: 591700
EAN: 8699971791561
 
0.70 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex dish sponge with nail protection makes dishwashing easier and helps protect nails during cleaning.
PATTEX PU adhesive 6in1 - gun, 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX PU adhesive 6in1 - gun, 750 ml
Code: 2506377
Code sup.: 501882
EAN: 9000101134339
 
7.04 EUR
9.39EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
PATTEX PU adhesive 6in1 is a single-component polyurethane adhesive designed for bonding insulation panels, drywall, panels, and other building elements, with excellent filling and thermal insulation properties.
Linteo Natural Cotton Swabs Paper Box 200 pcs
Linteo®
Linteo Natural Cotton Swabs Paper Box 200 pcs
Code: 2009546
Code sup.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
1.06 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cotton swabs Linteo are made from 100% cotton and 100% recycled paper.
Philips Lithium Battery CR2032 1 pcs 3V
Philips
Philips Lithium Battery CR2032 1 pcs 3V
Code: 2506138
Code sup.: 960936
EAN: 4895229106185
 
0.63 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality batteries from Philips provide good quality and long life.
Vileda Flex & Catch Replacement for Duster 5 pcs
Vileda®
Vileda Flex & Catch Replacement for Duster 5 pcs
Code: 2508463
Code sup.: 588708
EAN: 4023103252509
 
3.89 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vileda Flex & Catch Replacement for Duster 5 pcs is a set of replacement cloths designed for the Vileda Flex & Catch duster, which effectively removes dust, hair, and small debris from various surfaces.
AKCE
Battery-operated Children's Toothbrush Colgate Harry Potter 1pcs
Colgate®
Battery-operated Children's Toothbrush Colgate Harry Potter 1pcs
Code: 2602062
Code sup.: 897051
EAN: 8718951448193
 
8.84 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Electric children's toothbrush Colgate Harry Potter with gentle vibrations and extra soft bristles helps children take care of their teeth in a fun way.
Orion Natural Fly Trap 1 pcs
Orion®
Orion Natural Fly Trap 1 pcs
Code: 44910
Code sup.: 675280
EAN: 8595059707014
90%
0.28 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Orion fly trap is a double-sided sticky paper strip with attractants for effective capture of house flies and fruit flies.
Persil 4in1 Capsules Universal 40 pcs
Henkel Persil
Persil 4in1 Capsules Universal 40 pcs
Code: 2407201
Code sup.: 716164
EAN: 9000101801255
 
15.55 EUR
0.39EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The powerful four-chamber gel capsule deeply cleans laundry and leaves the washing machine hygienically fresh. It saves energy by washing at low temperatures starting from 20 °C.
Persil capsules 4in1 Color 26 pcs
Henkel Persil
Persil capsules 4in1 Color 26 pcs
Code: 2507378
Code sup.: 716165
EAN: 9000101800043
 
12.72 EUR
0.49EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful four-chamber gel capsule deeply cleans laundry and leaves the washing machine hygienically fresh. Saves energy by washing at low temperatures from 20 °C.
Vileda Rainbow sponge 6pcs
Vileda®
Vileda Rainbow sponge 6pcs
Code: 2506171
Code sup.: 588652
EAN: 4023103242883
 
0.70 EUR
0.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vileda Rainbow – colorful sponges that brighten up your cleaning and leave your dishes perfectly clean.
Bella Happy baby changing pads, 90 × 60 cm, 5 pcs
TZMO - Bella Happy
Bella Happy baby changing pads, 90 × 60 cm, 5 pcs
Code: 77097
Code sup.: BB-091-9005-001
EAN: 5900516600723
100%
3.89 EUR
0.78EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baby changing pads Bella Happy are made from soft and pleasant-to-touch fibers. They are intended for changing babies, providing protection during diaper changes.
Bella Happy Maxi Plus 4+ disposable diapers 9-15 kg, 40 pcs
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi Plus 4+ disposable diapers 9-15 kg, 40 pcs
Code: 2308342
Code sup.: 911397
EAN: 5900516605476
 
11.66 EUR
0.29EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Maxi Plus size is designed for children who do not fit the Maxi size. It is recommended for children from 9 to 15 kg. Their unique properties tailored to the needs of children in this developmental stage guarantee optimal protection and a feeling of maximum comfort.
AKCE
Dr. Beckmann Magic Leaves Intense Fresh Universal Laundry Wipes, 20 pcs
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann Magic Leaves Intense Fresh Universal Laundry Wipes, 20 pcs
Code: 2501381
Code sup.: 761217
EAN: 4008455584713
 
5.80 EUR
0.29EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laundry wipes to capture colors and dirt from clothes during washing.
ZZ Paper Towels for Dispensers, 2-ply, Extra White, 20 x 150, 3000 pcs
Linteo®
ZZ Paper Towels for Dispensers, 2-ply, Extra White, 20 x 150, 3000 pcs
Code: 2601671
Code sup.: 910522
EAN: 8594158375667
 
19.76 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Two-ply folded towels for dispensers in extra white color with a total of 3000 pcs (20× 150)
Parex multi-purpose cloth with strawberry scent, 38 × 35 cm, 3 pcs
Parex
Parex multi-purpose cloth with strawberry scent, 38 × 35 cm, 3 pcs
Code: 2602223
Code sup.: 588713
EAN: 8699971791127
 
1.06 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex multi-purpose cloths with strawberry scent are suitable for everyday household cleaning and leave a pleasant scent.
Bispol scented tea lights orange 30 pcs
Bispol®
Bispol scented tea lights orange 30 pcs
Code: 2502059
Code sup.: 962532
EAN: 5906927030708
100%
3.18 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Tea lights in beige, orange, and dark orange with an orange scent in aluminum cups. Burning time 3 to 4 h.
AKCE
Varta CR2025 lithium coin cell battery 1 pc
Varta
Varta CR2025 lithium coin cell battery 1 pc
Code: 2504422
Code sup.: 961092
EAN: 4008496276875
 
0.77 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lithium battery suitable for a wide range of remote controls, e-readers, fitness devices, medical devices, cameras, watches, electronic calculators, and much more.
AKCE
Corega Bio Tabs Cleaning Tablets 30 pcs
Corega
Corega Bio Tabs Cleaning Tablets 30 pcs
Code: 2601135
Code sup.: 900023
EAN: 5054563286819
 
3.53 EUR
0.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Corega Bio Tabs are antibacterial cleaning tablets designed for everyday care of removable dentures. They provide effective yet gentle cleaning that helps keep dentures hygienically clean, fresh, and odor-free.
Green Shield cleaning wet wipes for leather and leatherette, 50 pcs
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield cleaning wet wipes for leather and leatherette, 50 pcs
Code: 56936
Code sup.: 06410
EAN: 5060110220724
93%
1.76 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Green Shield wet wipes are suitable for leather and leatherette materials. They restore the structure of the leather
K2R Colour Catcher laundry sheets to prevent laundry discoloration, 40 pcs
Henkel K2r®
K2R Colour Catcher laundry sheets to prevent laundry discoloration, 40 pcs
Code: 2304833
Code sup.: 772055
EAN: 9000101548211
100%
5.65 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Colour Catcher sheets provide 100% protection against discoloration accidents. They act like a magnet that captures color particles released from water, thus preventing discoloration.
Peha-soft Nitrile Disposable Protective Gloves Size M, 10 pcs
Hartmann
Peha-soft Nitrile Disposable Protective Gloves Size M, 10 pcs
Code: 2501480
 
EAN: 4052199305042
 
1.52 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disposable non-sterile protective gloves made of synthetic nitrile, latex-free and powder-free.
Always Ultra Day Super Women's Pads with Wings, 8 pcs
Always®
Always Ultra Day Super Women's Pads with Wings, 8 pcs
Code: 2501802
Code sup.: 716867
EAN: 4015400759119
 
2.47 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Always Ultra Day Super are extra absorbent women's hygiene pads with wings, providing reliable protection during heavier menstrual days.
Persil Deep Clean 4in1 Washing Capsules Universal, 60 pcs
Henkel Persil
Persil Deep Clean 4in1 Washing Capsules Universal, 60 pcs
Code: 2502000
Code sup.: 716172
EAN: 9000101830910
 
19.80 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Persil Deep Clean 4in1 capsules are innovative laundry capsules designed for effective and gentle washing of white and colored laundry.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.