en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Carlson Sport Little Joe car air freshener, 1 pcs
Carlson
Carlson Sport Little Joe car air freshener, 1 pcs
Code: 2507510
Code sup.: 732096
EAN: 8591522337955
 
3.39 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Unique car fragrance with an unusual 3D design.
Ria Women's Ultra Normal Plus Odour Neutraliser, 9 pcs
Hartmann Ria
Ria Women's Ultra Normal Plus Odour Neutraliser, 9 pcs
Code: 2507866
Code sup.: 916053
EAN: 4052199723716
 
1.41 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ria Ultra Normal Plus are ultra-thin women’s pads designed for reliable everyday protection.
PATTEX PU Foam GreenQ EKO, 750ml Low-expansion, Gun
PATTEX PU Foam GreenQ EKO, 750ml Low-expansion, Gun
Code: 2508093
Code sup.: 516885
EAN: 9000101147858
 
5.62 EUR
7.49EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
​Pattex GreenQ PU ECO foam is an ecological polyurethane foam intended for application using a gun. The packaging contains 750 ml of foam.
Zewa Deluxe Standard 3-ply paper tissues, 10× 10 pcs
Zewa
Zewa Deluxe Standard 3-ply paper tissues, 10× 10 pcs
Code: 2505216
Code sup.: 909038
EAN: 9011111516145
 
1.59 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
These three-ply tissues are pleasantly soft yet strong.
Carlson Mountain Breeze Little Joe air freshener, 1 pcs
Carlson
Carlson Mountain Breeze Little Joe air freshener, 1 pcs
Code: 2506207
Code sup.: 732092
EAN: 8591522337931
 
3.39 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Unique car fragrance with an unusual 3D design.
Essence pimple patches spot squad HOLO 10, 24pcs
Essence
Essence pimple patches spot squad HOLO 10, 24pcs
Code: 2601946
Code sup.: ES584755
EAN: 4059729584755
 
1.87 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover effective and stylish skincare with the essence spot squad holo acne patches. These modern
Frosch Eko Lemon All in 1 Dishwasher Tablets, 26 pcs
Frosch®
Frosch Eko Lemon All in 1 Dishwasher Tablets, 26 pcs
Code: 2603094
Code sup.: 750300
EAN: 4001499940132
 
8.84 EUR
0.29EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective natural formula with strong degreasing properties leaves dishes brilliantly clean and fresh lemon scent. Everything you need for beautifully clean and shiny dishes in one tablet.
Spokar 7102 school brush, no. 2, packaging 10 pcs
Spokar®
Spokar 7102 school brush, no. 2, packaging 10 pcs
Code: 2503341
Code sup.: 523419
EAN: 8593534710078
 
0.56 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality school brush SPOKAR, round, has a wooden lacquered handle, fine animal fibers, visible fiber length 11 mm, size number 2.
PATTEX PU adhesive 6in1 - gun, 750 ml
Henkel Pattex®
PATTEX PU adhesive 6in1 - gun, 750 ml
Code: 2506377
Code sup.: 501882
EAN: 9000101134339
 
7.04 EUR
9.39EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
PATTEX PU adhesive 6in1 is a single-component polyurethane adhesive designed for bonding insulation panels, drywall, panels, and other building elements, with excellent filling and thermal insulation properties.
Hansaplast Elastic Flexible Bandage 20 pcs
Hansaplast
Hansaplast Elastic Flexible Bandage 20 pcs
Code: 2202245
Code sup.: 905190
EAN: 9005800335667
 
2.10 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Flexible and water-repellent bandages for covering and protecting minor wounds.
Vileda Microfibre Window Cloth 1 pcs
Vileda®
Vileda Microfibre Window Cloth 1 pcs
Code: 2505147
Code sup.: 588682
EAN: 4003790006296
 
1.76 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
+30% microfiber to enhance cleaning efficiency and prolong the life of the cloth.
Ria Ultra Super Long 9 pcs
Hartmann Ria
Ria Ultra Super Long 9 pcs
Code: 2506805
Code sup.: 916054
EAN: 4052199301587
 
1.41 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ria Ultra Normal Plus are ultra-thin women's pads designed for reliable daily protection.
BALhome dish sponges shaped yellow 5+1 pcs
BALhome
BALhome dish sponges shaped yellow 5+1 pcs
Code: 2501195
Code sup.: 591674
EAN: 8591235087710
 
1.06 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sponges with a high-quality abrasive layer and a protective element for hands and nails, PU dish sponge, effective washing of plates and pots, with a green scouring pad.
AKCE
Vileda Ultra Fresh sponge high 2+1 pcs
Vileda®
Vileda Ultra Fresh sponge high 2+1 pcs
Code: 2602696
Code sup.: 588703
EAN: 4023103216334
 
1.06 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Vileda Ultra Fresh sponge offers double antibacterial protection, which works on both the scrubbing and foam parts. It prevents the growth of 99.9% of bacteria while effectively removing dirt from most common surfaces in the home.
Vileda Rainbow sponge 6pcs
Vileda®
Vileda Rainbow sponge 6pcs
Code: 2506171
Code sup.: 588652
EAN: 4023103242883
 
0.70 EUR
0.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vileda Rainbow – colorful sponges that brighten up your cleaning and leave your dishes perfectly clean.
Bispol scented tea lights orange 30 pcs
Bispol®
Bispol scented tea lights orange 30 pcs
Code: 2502059
Code sup.: 962532
EAN: 5906927030708
100%
3.18 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Tea lights in beige, orange, and dark orange with an orange scent in aluminum cups. Burning time 3 to 4 h.
AKCE
Varta CR2025 lithium coin cell battery 1 pc
Varta
Varta CR2025 lithium coin cell battery 1 pc
Code: 2504422
Code sup.: 961092
EAN: 4008496276875
 
0.77 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lithium battery suitable for a wide range of remote controls, e-readers, fitness devices, medical devices, cameras, watches, electronic calculators, and much more.
AKCE
Corega Bio Tabs Cleaning Tablets 30 pcs
Corega
Corega Bio Tabs Cleaning Tablets 30 pcs
Code: 2601135
Code sup.: 900023
EAN: 5054563286819
 
3.53 EUR
0.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Corega Bio Tabs are antibacterial cleaning tablets designed for everyday care of removable dentures. They provide effective yet gentle cleaning that helps keep dentures hygienically clean, fresh, and odor-free.
AKCE
Well Done Fine Black Guard wipes for restoring black, 12 pcs
Well Done
Well Done Fine Black Guard wipes for restoring black, 12 pcs
Code: 1804649
Code sup.: 761218
EAN: 5998466114667
 
1.59 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wipes suitable for preventing staining and washing dark laundry such as shirts, blouses, pants, jeans, etc...
Spokar XML Interdental Brushes, Size 0.5 mm, 6 pcs
Spokar®
Spokar XML Interdental Brushes, Size 0.5 mm, 6 pcs
Code: 2210330
 
EAN: 8593534342330
 
4.56 EUR
0.76EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
SPOKAR XML brushes are designed for thorough interdental cleaning and prevention against periodontitis. They were designed by leading Czech designer Petr Novague.
Harmony Dino 3-ply children's paper handkerchiefs, 10× 10 pcs
Harmony
Harmony Dino 3-ply children's paper handkerchiefs, 10× 10 pcs
Code: 2304248
 
EAN: 8584014022231
 
1.06 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Three layers of soft paper, sturdy texture for extra care. Harmony Dino handkerchiefs will effectively relieve you of cold symptoms, such as a red nose.
Oasis Super Plus Night Wings women's pads, 10 pcs
Fide, Oasis®
Oasis Super Plus Night Wings women's pads, 10 pcs
Code: 75670
Code sup.: 916292
EAN: 8594005931015
100%
1.06 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Oasis Super Plus Night Wings are women's sanitary pads with wings designed for night use with abnormally high absorption capacity. They are intended for days of the menstrual cycle with heavier bleeding. The wings ensure fixation of the pad and thus perfect
Raid hook against clothes moths with cedar scent, 2 pcs
Raid®
Raid hook against clothes moths with cedar scent, 2 pcs
Code: 03106
Code sup.: 675010
EAN: 4000290902844
 
3.18 EUR
1.59EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Raid bags against moths is a product against clothes moths for wardrobes and drawers with cedar wood essence, leaving clothes pleasantly scented. It works for 4 months.
Zewa Softis Standard 4-ply paper tissues, 10× 10 pcs
Zewa
Zewa Softis Standard 4-ply paper tissues, 10× 10 pcs
Code: 2505212
Code sup.: 909034
EAN: 4006670380929
 
1.76 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle and strong tissues Zewa Softis Standard without fragrance are the ideal choice for everyday use.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.