en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Velvet Camomile & Aloe Vera Moist Toilet Paper, 42 pcs
Velvet
Velvet Camomile & Aloe Vera Moist Toilet Paper, 42 pcs
Code: 2104762
Code sup.: 928935
EAN: 5901478997692
100%
1.02 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Moist toilet paper with chamomile and aloe vera. Suitable for daily hygiene.
Uniflex joint filler for drywall sanding, in a tube, 300 g
Uniflex®
Uniflex joint filler for drywall sanding, in a tube, 300 g
Code: 2504871
Code sup.: 511365
EAN: 8591235075809
 
3.21 EUR
10.7EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sanding one-component filler for filling joints between drywall sheets. The filler is suitable only for interior use. The filler is applied with a spatula or stainless steel trowel.
Spokar Velcro sanding disc, type 2M4, grain - artificial corundum, diameter 125 mm, no. 60, packaging 25 pcs
Spokar®
Spokar Velcro sanding disc, type 2M4, grain - artificial corundum, diameter 125 mm, no. 60, packaging 25 pcs
Code: 2503338
Code sup.: 558163
EAN: 8593534870635
 
0.70 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Velcro sanding disc, grain - artificial corundum, for sanding wood and metals.
Spokar Sanding Disc Velcro, type 2M4, grit - artificial corundum, diameter 125 mm, no. 120, packaging 25 pcs
Spokar®
Spokar Sanding Disc Velcro, type 2M4, grit - artificial corundum, diameter 125 mm, no. 120, packaging 25 pcs
Code: 2503340
Code sup.: 558166
EAN: 8593534870659
 
0.60 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Velcro sanding disc, grit - artificial corundum, for sanding wood and metals.
AKCE
Spokar EVO 81267 flat brush, size 1.5
Spokar®
Spokar EVO 81267 flat brush, size 1.5
Code: 2504810
Code sup.: 524832
EAN: 8593534802797
 
1.91 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Plastic handle, hollow conical synthetic fibers with finely split ends. Universal use.
Spokar sanding paper type 637, 23 × 28 cm, grit 180, pack of 25 pcs
Spokar®
Spokar sanding paper type 637, 23 × 28 cm, grit 180, pack of 25 pcs
Code: 2502984
Code sup.: 555568
EAN: 8593534870277
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Grit 180. Grain - artificial alumina, for hand sanding of wood and metals. Quality sanding paper for hand sanding both dry and wet.
AKCE
Sunsilk Aloe Vera 1 Minute Wow Mask, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk Aloe Vera 1 Minute Wow Mask, 180 ml
Code: 2501573
Code sup.: 794661
EAN: 8720182281661
 
2.82 EUR
15.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensive treatment for all hair types. 98% ingredients of natural origin. 0% silicones, dyes, mineral oils.
Lady Speed Stick Deodorant Derma+Care Aloe 40g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Deodorant Derma+Care Aloe 40g
Code: 2600879
Code sup.: 839064
EAN: 8718951646346
 
3.18 EUR
79.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lady Speed Stick Derma+Care Aloe – freshness and protection you can trust!
Linteo Baby Aloe Vera wet wipes for children 80 pieces
Linteo®
Linteo Baby Aloe Vera wet wipes for children 80 pieces
Code: 49290
Code sup.: 914002
EAN: 8594008876580
93%
1.23 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linteo Baby vlhčené ubrousky Pure & Fresh jsou skvělým pomocníkem při péči o pokožku Vašeho děťátka. Čisticí ubrousky obsahují výtažky z aloe vera. Chrání před opruzeninami a navíc dokonale čistí a zjemňují pokožku Vašich dětí.
Mitia Apple & Aloe Liquid Soap, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Apple & Aloe Liquid Soap, 500 ml
Code: 47718
Code sup.: 787025
EAN: 8595025810113
 
1.59 EUR
3.18EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
With glycerin and extracts of Aloe Vera with soothing and regenerative effects, helps to keep the skin soft and supple.
Nivea Creme Aloe Caring Shower Gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe Caring Shower Gel, 250 ml
Code: 1905588
Code sup.: 795132
EAN: 9005800317045
 
3 EUR
12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Envelop yourself in gentle foam and fresh fragrance. The formula with aloe vera pampers the skin and turns every shower into a little relaxation ritual - NIVEA Caring Shower Gel for a feeling of hydrated skin.
AKCE
Dishwashing Liquid Sensitive Aloe Vera and Jasmine, 450 ml
Jar
Dishwashing Liquid Sensitive Aloe Vera and Jasmine, 450 ml
Code: 1905948
Code sup.: 735076
EAN: 8001090975140
100%
1.34 EUR
2.98EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong on dirt, gentle on hands - Dishwashing Liquid you can rely on. With a pleasant floral scent, it uncompromisingly removes even baked-on food remnants and grease.
Nivea Intimo Aloe Wipes for Intimate Hygiene, 15 pcs
Nivea®
Nivea Intimo Aloe Wipes for Intimate Hygiene, 15 pcs
Code: 2105615
Code sup.: 915563
EAN: 42419884
100%
3.36 EUR
0.22EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aloe intimate hygiene wipes contain aloe vera and magnolia extracts. This combination will provide a feeling of cleanliness and freshness that lasts all day.
Spokar Sanding Disc Hook and Loop, Type 2M4, Grit - Synthetic Corundum, Diameter 125 mm, No. 40, Packaging 25 pcs
Spokar®
Spokar Sanding Disc Hook and Loop, Type 2M4, Grit - Synthetic Corundum, Diameter 125 mm, No. 40, Packaging 25 pcs
Code: 2503337
Code sup.: 558162
EAN: 8593534870628
 
0.77 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sanding disc hook and loop, grit - synthetic corundum, for sanding wood and metals.
Carlson SAE 40 Extra M2T mineral oil for two-stroke engines, 1 l
Carlson
Carlson SAE 40 Extra M2T mineral oil for two-stroke engines, 1 l
Code: 2507606
Code sup.: 485610
EAN: 8591522330956
 
6.68 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Carlson SAE 40 Extra M2T is a mineral motor oil designed for two-stroke engines. It provides reliable protection against wear, corrosion, and excessive friction, ensuring smooth operation and long engine life.
Spokar Evo Profi Flat Brush, No. 1
Spokar®
Spokar Evo Profi Flat Brush, No. 1
Code: 2602150
Code sup.: 523700
EAN: 8593534902343
 
2.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Plastic handle, hollow conical synthetic fibers with finely split ends. Universal use brush for all types of paints.
Alpa Aviril Aloe Vera Moisturizing Hand Cream 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Aloe Vera Moisturizing Hand Cream 100 ml
Code: 2505661
Code sup.: 820181
EAN: 8594001778775
100%
1.06 EUR
10.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The moisturizing hand cream with aloe vera extract and allantoin is designed for caring for strained skin on the hands. The cream softens, moisturizes, and supports skin regeneration. Its lightweight formula absorbs quickly and does not leave a greasy film.
AKCE
Palmolive Hygiene + Aloe Solid Toilet Soap 90 g
Palmolive
Palmolive Hygiene + Aloe Solid Toilet Soap 90 g
Code: 2600947
Code sup.: 785153
EAN: 8718951392458
 
0.70 EUR
7.78EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Hygiene Plus Aloe is a solid soap for all skin types that provides gentle and thorough cleanliness. Thanks to the natural ingredients it contains, such as aloe vera, it refreshes your skin and leaves it feeling soft.
Nivea Aloe & Hydration Lightweight Body Lotion, 625 ml
Nivea®
Nivea Aloe & Hydration Lightweight Body Lotion, 625 ml
Code: 2506695
Code sup.: 810092
EAN: 9005800313719
 
11.13 EUR
17.81EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Nivea refreshing body lotion with aloe vera extracts and moisturizing substances. The larger 625 ml package will last you longer than the 400 ml variant.
AKCE
Pur Secrets of Care Aloe Vera dishwashing liquid, 1.2 l
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera dishwashing liquid, 1.2 l
Code: 2505293
Code sup.: 735196
EAN: 9000101386080
 
2.90 EUR
2.42EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pur Secrets of Care excels with its gentle formulation and neutral pH while also having strong grease-cutting abilities.
Cosmos bandages with aloe vera 1.9 x 7.2 cm, 20 pcs
Hartmann Cosmos®
Cosmos bandages with aloe vera 1.9 x 7.2 cm, 20 pcs
Code: 2508299
Code sup.: 905028
EAN: 8057018293742
 
2.86 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cosmos bandages with aloe vera are ideal for daily treatment of minor injuries, abrasions, and cuts.
AKCE
Sunsilk Detox Peeling Shampoo Aloe Vera, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk Detox Peeling Shampoo Aloe Vera, 200 ml
Code: 2501584
Code sup.: 794641
EAN: 8720182280923
 
1.24 EUR
6.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Detox shampoo for all skin and hair types with 93% natural origin aloe vera ingredients. 0% silicones, mineral oils.
Spokar Evo Profi 81333 flat brush, no. 2
Spokar®
Spokar Evo Profi 81333 flat brush, no. 2
Code: 2504816
Code sup.: 524849
EAN: 8593534802858
 
4.31 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wooden handle, hollow conical synthetic fibers with finely split ends. Universal use.
Spokar Evo Profi 81333 flat brush, no. 1.5
Spokar®
Spokar Evo Profi 81333 flat brush, no. 1.5
Code: 2504815
Code sup.: 524847
EAN: 8593534802841
 
3.28 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wooden handle, hollow conical synthetic fibers with finely split ends. Universal use.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.