en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Kwasny Auto-K Color Škoda, original car paint spray, 8125 rosehip red, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, original car paint spray, 8125 rosehip red, 150 ml
Code: 2504223
Code sup.: 121215
EAN: 4015962107472
 
4.54 EUR
30.27EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint is intended for minor, medium, and larger repairs, has good flow, a high proportion of solids, is economical, dries quickly, is resistant to scratches and weathering, and contains no freons or heavy metals (lead, cadmium, chromium).
Kwasny Auto-K Color Škoda, original car paint spray, 1021 gray-white, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, original car paint spray, 1021 gray-white, 150 ml
Code: 2504248
Code sup.: 121135
EAN: 4015962107069
 
4.54 EUR
30.27EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint is intended for minor, medium, and larger repairs, has good flow, high solid content, is economical, dries quickly, is scratch-resistant and weather-resistant, and does not contain freons or heavy metals (lead, cadmium, chromium).
AKCE
CQ interior film with paper tape, 110 cm x 33 m
Mako color
CQ interior film with paper tape, 110 cm x 33 m
Code: 2507517
Code sup.: 569902
EAN: 8592884000044
 
3.23 EUR
0.1EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality CQ masking tape suitable for interior use.
Max Color primer for plastics, transparent, 400 ml
Mako color
Max Color primer for plastics, transparent, 400 ml
Code: 2503676
Code sup.: 100112
EAN: 8592884003250
 
10.52 EUR
26.3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
To improve the adhesion of paints on plastic materials. Apply in a thin layer directly on the plastic. Then use the primer. Essential for painting plastics containing polyethylene.
Mako Basic masking tape smooth crepe, 3 days, up to 60 °C, 38 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic masking tape smooth crepe, 3 days, up to 60 °C, 38 mm × 50 m
Code: 2500666
Code sup.: 564806
EAN: 8592884004844
 
1.72 EUR
0.03EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Masking tape that holds well for three days. Suitable for painting work. Ideal for one-day masking. Due to the limited adhesion time, there is no risk of damaging the original paint when removing it.
Kwasny Auto-K Color Škoda, original car paint spray, 1026 white candy, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, original car paint spray, 1026 white candy, 150 ml
Code: 2504207
Code sup.: 121137
EAN: 4015962107076
 
4.54 EUR
30.27EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint is designed for minor, medium, and larger repairs, has good flow, high solids content, is rich, dries quickly, is scratch-resistant and weatherproof, and does not contain freons or heavy metals (lead, cadmium, chromium).
CQ exterior film with textile tape, 110 cm x 20 m
Mako color
CQ exterior film with textile tape, 110 cm x 20 m
Code: 2506225
Code sup.: 569910
EAN: 8592884000082
 
3.94 EUR
0.2EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality CQ masking tape suitable for exterior use.
Kwasny Auto-K Color Škoda, original car paint spray, 5550 petrol green, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, original car paint spray, 5550 petrol green, 150 ml
Code: 2504256
Code sup.: 121161
EAN: 4015962107373
 
4.54 EUR
30.27EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint is intended for minor, medium, and larger repairs, has good flow, high solid content, is economical, dries quickly, is resistant to scratches and weather influences, and does not contain freons or heavy metals (lead, cadmium, chromium).
Belton radiator paint spray, ivory, 400 ml
Belton
Belton radiator paint spray, ivory, 400 ml
Code: 2503967
Code sup.: 103138
EAN: 4015962156432
 
8.34 EUR
20.85EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
A spray based on nitro-combination resins. Designed for painting radiators that heat up to temperatures of 80 to 120 °C. With this spray, you will have an easier job painting radiators.
CQ exterior film with textile tape, 210 cm x 20 m
Mako color
CQ exterior film with textile tape, 210 cm x 20 m
Code: 2506229
Code sup.: 569914
EAN: 8592884012986
 
5.59 EUR
0.28EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality CQ masking tape suitable for exterior use.
Mako Initiator paste for PE putty, hardener, red, 8 g
Mako color
Mako Initiator paste for PE putty, hardener, red, 8 g
Code: 2504661
Code sup.: 512017
EAN: 8592884002314
 
1.54 EUR
192.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
DBPO paste - red PE initiator - hardener for polyester putties. Reaction initiator for curing polyester putties. Hardener for polyester putties, hardener for acrylic fillers, hardener for clear coats, hardener for acrylic paints.
Max Color leather paint, brown, 250 ml
Mako color
Max Color leather paint, brown, 250 ml
Code: 2506394
Code sup.: 950178
EAN: 8592884005452
 
6.23 EUR
24.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For the color finishing of leather products, leather footwear, and leather goods.
CQ exterior film with textile tape, 55 cm x 20 m
Mako color
CQ exterior film with textile tape, 55 cm x 20 m
Code: 2507520
Code sup.: 569908
EAN: 8592884000075
 
3.13 EUR
0.16EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality CQ masking tape suitable for exterior use.
Max Color leather dye, black, 250 ml
Mako color
Max Color leather dye, black, 250 ml
Code: 2506261
Code sup.: 950172
EAN: 8592884005445
 
6.23 EUR
24.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For coloring the surface of leather products, leather footwear, and leather goods.
Max Color zinc-aluminum spray paint, 400 ml
Mako color
Max Color zinc-aluminum spray paint, 400 ml
Code: 2503398
Code sup.: 101187
EAN: 8592884002697
 
9.32 EUR
23.3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
With the zinc spray containing aluminum, you can quickly repair the base coat that has been damaged, for example, during welding. The spray ensures clean and quick work, as the paint does not drip and has high spreadability.
Max Color Epoxy paint for white goods, white, 400 ml
Mako color
Max Color Epoxy paint for white goods, white, 400 ml
Code: 2503047
Code sup.: 106212
EAN: 4009506008158
 
8.97 EUR
22.43EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Super hard spray, adheres excellently in kitchens and bathrooms. Ideal for painting refrigerators, washing machines, dryers, bathtubs, glazed tiles, railings, and garden furniture.
Mako corrugated cardboard roll, 250 g/m², 1 × 10 m
Mako color
Mako corrugated cardboard roll, 250 g/m², 1 × 10 m
Code: 2504091
Code sup.: 569820
EAN: 4002168022678
 
7.35 EUR
0.74EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Corrugated cardboard roll, total length 10 meters, weight 250 g/m². Floor protection during painting work, roll.
Mako Comfort masking tape smooth crepe, 7 days, up to 60 °C, 30 mm × 50 m
Mako color
Mako Comfort masking tape smooth crepe, 7 days, up to 60 °C, 30 mm × 50 m
Code: 2504918
Code sup.: 564854
EAN: 8592884004028
 
2.11 EUR
0.04EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Mako Color masking tape sticks for 7 days, suitable for max 60 °C, dimensions width 19 mm and length 50 meters. Paper adhesive tapes suitable for painters and varnishers. The tapes can be removed without leaving adhesive.
Mako electrical insulating tape, width 15 mm, length 10 meters
Mako color
Mako electrical insulating tape, width 15 mm, length 10 meters
Code: 2503007
Code sup.: 565196
EAN: 8592884000396
 
0.67 EUR
0.07EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Electrical tapes are a reliable and simple helper not only where you need to work with cables. Thanks to the high-quality adhesive, they hold very firmly, withstand voltages of up to 6000 V, and are flame retardant.
Mako Premium masking tape smooth crepe, 7 days, up to 80 °C, 50 mm × 50 m
Mako color
Mako Premium masking tape smooth crepe, 7 days, up to 80 °C, 50 mm × 50 m
Code: 2504915
Code sup.: 564838
EAN: 8592884000648
 
3.48 EUR
0.07EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
A masking tape that holds well for seven days. Suitable for painting jobs. Ideal for one-day masking.
Mako Basic masking tape smooth crepe, 3 days, up to 60 °C, 19 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic masking tape smooth crepe, 3 days, up to 60 °C, 19 mm × 50 m
Code: 2500663
Code sup.: 564800
EAN: 4002168830815
 
0.84 EUR
0.02EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Masking tape that holds well for one day. Suitable for painting work. Ideal for one-day masking.
Mako mixer for putties and smoothing compounds, 5 kg, 60 mm
Mako color
Mako mixer for putties and smoothing compounds, 5 kg, 60 mm
Code: 2503394
Code sup.: 568094
EAN: 4002168829666
 
4.89 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Mako color mixer for paint, putties, and smoothing compounds, for mixing tasks. Suitable for 5 kg. Width 60 mm.
Mako woven masking tape, sticks for 7 days, 50 mm × 33 m
Mako color
Mako woven masking tape, sticks for 7 days, 50 mm × 33 m
Code: 2505028
Code sup.: 565122
EAN: 8592884000013
 
7 EUR
0.21EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
For masking and covering work in both exterior and interior, easily removable without a trace for up to 14 days, excellent adhesion, on rough or coarse surfaces, extra strong adhesive, weather-resistant and UV resistant, extra water-resistant.
AKCE
Max Color marking spray, light blue, 500 ml
Mako color
Max Color marking spray, light blue, 500 ml
Code: 2503403
Code sup.: 106357
EAN: 4009506001388
 
4.89 EUR
9.78EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special combination of binders. Suitable for use on construction sites, during excavation works, and in the forestry industry. Extremely fast drying time (approx. 2-3 min.), excellent coverage, resistance to water and weather conditions.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.