en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Bakrylex Universal Mat V2066 paint for wood and metal 0199 black, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Mat V2066 paint for wood and metal 0199 black, 700 g
Code: 2503236
Code sup.: 356418
EAN: 8591235010329
 
6.54 EUR
9.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for both interior and exterior coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0603 ivory, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0603 ivory, 700 g
Code: 2503256
Code sup.: 356564
EAN: 8591235011753
 
8.10 EUR
11.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for indoor and outdoor coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. Provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0240 Dark Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0240 Dark Brown, 700 g
Code: 2503239
Code sup.: 356436
EAN: 8591235010725
 
7.25 EUR
10.36EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for indoor and outdoor coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistance.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 0820 red, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 0820 red, 700 g
Code: 2503257
Code sup.: 356576
EAN: 8591235011517
 
10.43 EUR
14.9EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering paint for interior and exterior coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It has excellent coverage and withstands weather conditions.
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Code: 2601734
Code sup.: ES585158
EAN: 4059729585158
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fuller, smoother, and brilliantly glossy lips in an instant. Try the lip gloss essence what the fake
Essence Gel Nail Colour 29 GRAPE TO SEE YOU, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 29 GRAPE TO SEE YOU, 8 ml
Code: 2601950
Code sup.: ES585691
EAN: 4059729585691
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your nails a delicate and modern look with the essence gel nail polish 29 GRAPE TO SEE YOU in a
Lazurol Alcohol Stain, Light Mahogany, 500 ml
Lazurol
Lazurol Alcohol Stain, Light Mahogany, 500 ml
Code: 2504275
Code sup.: 330012
EAN: 8591235043105
 
3.85 EUR
7.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lazurol Alcohol Stain is a color concentrate based on alcohol. It is intended for staining wood and all porous materials (e.g. concrete, bricks). It highlights the structure of the wood, penetrating deeply into the substrate.
Lazurol Alcohol Stain, Light Walnut, 500 ml
Lazurol
Lazurol Alcohol Stain, Light Walnut, 500 ml
Code: 2504277
Code sup.: 330014
EAN: 8591235043129
 
3.85 EUR
7.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lazurol Alcohol Stain is a color concentrate based on alcohol. It is intended for staining wood and all porous materials (e.g., concrete, bricks). It enhances the structure of the wood, penetrating deeply into the substrate.
Essence Gel Nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Code: 2601712
Code sup.: ES585622
EAN: 4059729585622
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Elegant and radiant gel-like appearance of nails in a few minutes. Try the nail polish essence 22 PI
Novinky
Coach Men Pure Platinum perfume for men 40 ml
COACH
Coach Men Pure Platinum perfume for men 40 ml
Code: 2603407
Code sup.: CC025A03
EAN: 3386460171106
 
43.80 EUR
1 095EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Woody aromatic fragrance was launched in 2026 Coach Pure Platinum is an intense men's perfume inspir
AKCE
Polykar Ml protective coating for car cavities in spray, cartridge, 1 l
Polykar
Polykar Ml protective coating for car cavities in spray, cartridge, 1 l
Code: 2503344
Code sup.: 303315
EAN: 8594007012781
 
10.47 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Anticorrosive preparation for the protection of closed profiles on automotive bodies based on synthetic wax resins.
Lazurol Alcohol Stain, Cedar, 500 ml
Lazurol
Lazurol Alcohol Stain, Cedar, 500 ml
Code: 2504265
Code sup.: 330002
EAN: 8591235043006
 
3.85 EUR
7.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lazurol Alcohol Stain is a colored concentrate based on alcohol. It is intended for staining wood and all porous materials (e.g., concrete, bricks). It enhances the wood's structure, penetrating deep into the substrate.
AKCE
truckFree
Het Brillant Effect interior decorative painting color, tintable, 2.5 kg
Het
Het Brillant Effect interior decorative painting color, tintable, 2.5 kg
Code: 2503788
Code sup.: 400350
EAN: 8594002538576
 
54.76 EUR
21.9EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Interior decorative paint with a distinct visual effect, recommended for representative living and commercial spaces, fireplaces, etc. It allows for the creation of antique effects.
Lazurol Alcohol Stain, Red, 500 ml
Lazurol
Lazurol Alcohol Stain, Red, 500 ml
Code: 2504267
Code sup.: 330004
EAN: 8591235043020
 
3.85 EUR
7.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lazurol Alcohol Stain is a color concentrate based on alcohol. It is intended for staining wood and all porous materials (e.g., concrete, bricks). It enhances the wood structure and penetrates deeply into the substrate.
Lazurol Alcohol Stain, Palisander, 500 ml
Lazurol
Lazurol Alcohol Stain, Palisander, 500 ml
Code: 2504278
Code sup.: 330015
EAN: 8591235043136
 
3.85 EUR
7.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lazurol Alcohol Stain is a colored concentrate based on alcohol. It is intended for staining wood and all porous materials (e.g., concrete, bricks). It highlights the structure of the wood and penetrates deeply into the substrate.
Ceys Special Smaltceys enamel repair glue, 15 ml
Ceys®
Ceys Special Smaltceys enamel repair glue, 15 ml
Code: 2503192
Code sup.: 502948
EAN: 8411519440041
 
4.77 EUR
318EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The white enamel repair product is easy to use and designed for repairing scratches, chips, and blemishes on enameled surfaces and all types of ceramic products (porcelain, stoneware, kitchens, bathrooms, sinks, bathtubs, appliances, tableware, porcelain).
Essence Gel Nail Polish Colour 30 Nude To Know, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Polish Colour 30 Nude To Know, 8 ml
Code: 2601702
Code sup.: ES585707
EAN: 4059729585707
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Elegant and naturally groomed nails in just a few minutes. Try the nail polish essence 30 NUDE TO KN
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Code: 2601703
Code sup.: ES585493
EAN: 4059729585493
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Delicate elegance and perfectly groomed nails in no time. Try the essence 09 SOFT SPOKEN polish and
PONAL Construct PU-Express, 440 g
Ponal
PONAL Construct PU-Express, 440 g
Code: 2506401
Code sup.: 500728
EAN: 4015000402736
 
17.68 EUR
40.18EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
PONAL Construct PU-Express is the perfect choice for those who need not only a strong but also a fast adhesive. It excels in renovations, furniture production, and outdoor installations.
REMAL Standard highly breathable wall paint, 13+2 kg
REMAL
REMAL Standard highly breathable wall paint, 13+2 kg
Code: 2503705
Code sup.: 400816
EAN: 8591235036169
 
16.79 EUR
1.12EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Remal Standard, highly breathable painting finish. It is recommended for coatings in utility and industrial spaces. It is used for painting walls and ceilings indoors on plasters, drywall, and other surfaces.
AKCE
Het Hetline Forte plaster-like appearance paint for drywall, 12 kg
Het
Het Hetline Forte plaster-like appearance paint for drywall, 12 kg
Code: 2503649
Code sup.: 400320
EAN: 8594002531294
 
36.06 EUR
3.01EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Unification of the appearance of various substrates, creation of a grainy surface, resistance to dry abrasion, high hiding power, matte finish, vapor permeability, tintability on tinting machines.
Lazurol Alcohol Stain, Pine, 500 ml
Lazurol
Lazurol Alcohol Stain, Pine, 500 ml
Code: 2504279
Code sup.: 330016
EAN: 8591235043143
 
3.85 EUR
7.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lazurol Alcohol Stain is a color concentrate based on alcohol. It is intended for staining wood and all porous materials (e.g. concrete, bricks). It highlights the wood grain and penetrates deeply into the substrate.
Lazurol Alcohol Stain, Mahogany, 500 ml
Lazurol
Lazurol Alcohol Stain, Mahogany, 500 ml
Code: 2504274
Code sup.: 330011
EAN: 8591235043099
 
3.85 EUR
7.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lazurol Alcohol Stain is a colored concentrate based on alcohol. It is intended for staining wood and all porous materials (e.g., concrete, bricks). It highlights the structure of the wood and penetrates deeply into the substrate.
AKCE
Sokrates Colour Semi-Matt Universal Top Coat for Wood and Metal, 0840 Red-Brown, 0.7 kg
Sokrates
Sokrates Colour Semi-Matt Universal Top Coat for Wood and Metal, 0840 Red-Brown, 0.7 kg
Code: 2503161
Code sup.: 356275
EAN: 8594040502607
 
7.42 EUR
10.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For outdoor and indoor coatings of wooden, mineral, and metal substrates such as metal roofs, gutters, and building cladding, as well as steel structures, metal fences, and hot water pipelines, in the exterior treated with a basic anti-corrosive primer.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.