en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC block in balls, lemon, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC block in balls, lemon, 50 g
Code: 60390
Code sup.: 720131
EAN: 9000100625104
96%
1.41 EUR
28.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
BREF Power Activ is the first WC block with four active balls, which combines attractive design with excellent properties to achieve a hygienically clean and fresh toilet.
AKCE
Bref WC Power Activ Lavender, WC balls, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Activ Lavender, WC balls, 3 × 50 g
Code: 86223
Code sup.: 720179
EAN: 9000100956192
100%
2.82 EUR
0.94EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Activ WC block Lavender 3 × 50 g - perfect protection against limescale, amazing freshness, effective cleaning foam.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC balls, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC balls, 3 × 50 g
Code: 70234
Code sup.: 720181
EAN: 9000100753401
94%
2.82 EUR
0.94EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC block Bref Power Aktiv Ocean - an innovative way to maintain your toilet. The WC block is equipped with four balls, each with a specific formulation for perfect results. With every flush, your toilet will be fresh and hygienically clean.
Spokar 7102 set of school brushes, no. 6, 8, 10
Spokar®
Spokar 7102 set of school brushes, no. 6, 8, 10
Code: 2504562
Code sup.: 523425
EAN: 8593534710047
 
2.65 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality school brush SPOKAR, round, has a wooden lacquered handle, fine animal fibers, visible hair length 14 to 20 mm, set includes sizes number 6, 8, 10.
Spokar 7102 School Brush, No. 6, Pack of 10
Spokar®
Spokar 7102 School Brush, No. 6, Pack of 10
Code: 2503330
Code sup.: 523412
EAN: 8593534710115
 
0.67 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality school brush SPOKAR, round, has a wooden lacquered handle, fine animal hair, visible hair length 14 mm, size number 6.
Spokar 7102 set of school brushes, no. 2, 4, 6, 8, 10
Spokar®
Spokar 7102 set of school brushes, no. 2, 4, 6, 8, 10
Code: 2503537
Code sup.: 523421
EAN: 8593534710054
 
3.78 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality school brush SPOKAR, round, has a wooden lacquered handle, fine animal fibers, visible length of fibers 11 to 20 mm, the set includes sizes number 2, 4, 6, 8, 10.
Coccolino scented sachets Fresh Sky, 3 pcs
Coccolino
Coccolino scented sachets Fresh Sky, 3 pcs
Code: 89479
Code sup.: 775425
EAN: 8000660310282
93%
2.65 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
There is nothing more pleasant than the feeling of freshly washed laundry. Coccolino scented sachets contain beads that gradually release fragrance.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC Balls, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC Balls, 3 × 50 g
Code: 70233
Code sup.: 720182
EAN: 9000100753371
98%
2.82 EUR
0.94EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Aktiv prevents limescale buildup, creates an effective cleaning foam, prevents dirt accumulation, and adds extra freshness to your toilet.
AKCE
Bref WC block Power Activ Pine, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC block Power Activ Pine, 3× 50 g
Code: 70235
Code sup.: 720180
EAN: 9000100753340
100%
2.82 EUR
0.94EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Activ WC block Pine 3 × 50 g - perfect protection against limescale, amazing freshness, effective cleaning foam, hygienic cleanliness.
Coccolino Scented Bags Fuchsia Passion, 3 pcs
Coccolino
Coccolino Scented Bags Fuchsia Passion, 3 pcs
Code: 96033
Code sup.: 775426
EAN: 8710908176852
98%
2.65 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
There is nothing more pleasant than the feeling of freshly washed laundry. Coccolino scented bags contain beads that gradually release fragrance.
Bref WC Power Aktiv Lavender, toilet block in balls, lavender, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lavender, toilet block in balls, lavender, 50 g
Code: 86732
Code sup.: 720127
EAN: 9000101853506
95%
1.41 EUR
28.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
BREF Power Activ is the first toilet block with four active balls that combine an attractive design with excellent properties for achieving a hygienically clean and fresh toilet.
AKCE
Palmolive Sparkling Bloom Shower Gel Orchid&Vanilla, 250 ml
Palmolive
Palmolive Sparkling Bloom Shower Gel Orchid&Vanilla, 250 ml
Code: 2407468
Code sup.: 795355
EAN: 8718951614208
100%
1.48 EUR
5.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Limited edition shower gel that combines exotic orchid with warm vanilla and brings a feeling of relaxation and gentle care during your daily shower.
AKCE
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony shower gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony shower gel 250 ml
Code: 2407467
Code sup.: 61037907
EAN: 8718951614819
 
1.48 EUR
5.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony is more than a shower gel – it is a small ritual full of fragrance, comfort, and fresh cleanliness.
Finish Lemon and Lime, dishwasher freshener, 1 pc
finish - Calgonit
Finish Lemon and Lime, dishwasher freshener, 1 pc
Code: 06837
Code sup.: 748001
EAN: 3141360054405
 
3.71 EUR
3.71EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your dishwasher a fresh scent of lemon and lime! When opening the dishwasher, smell refreshing lemon and cool lime aromas instead of unpleasant odors.
SAVO Original 1.2 l
Savo®
SAVO Original 1.2 l
Code: 2001806
Code sup.: 724069
EAN: 8710522604991
99%
1.94 EUR
1.62EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Liquid disinfectant effective for disinfecting water (pools, wells) and surfaces. Eliminates up to 99.9% of bacteria and viruses.
Herbavera Hemp Dog Balm with Camphor and Herbs, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hemp Dog Balm with Camphor and Herbs, 200 ml
Code: 2501856
Code sup.: 812082
EAN: 8594009476802
100%
2.82 EUR
14.1EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Massage cream containing selected herbs with excellent effects for relaxing the body. A gentle massage on the chest and back makes breathing easier during colds, coughs, and rhinitis.
Alpa Francovka herbal liquid solution, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka herbal liquid solution, 1 l
Code: 10593
Code sup.: 829001
EAN: 8594001771448
96%
7.42 EUR
7.42EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Contains 60% alcohol, liquid solution of natural plant oils and some of their constituents (menthol, linalool, nerol, etc.).
Alpa Francovka, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka, 160 ml
Code: 10613
Code sup.: 00137
EAN: 85911093
98%
1.59 EUR
9.94EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Contains 60% alcohol, alcoholic solution of natural plant oils and some of their constituents (menthol, linalool, nerol, etc.).
Protect Fresh Bait soft bait for rodent control in bags, 150 g
Prost
Protect Fresh Bait soft bait for rodent control in bags, 150 g
Code: 2207957
 
EAN: 8594015802190
100%
2.19 EUR
14.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rodenticide in the form of soft bait in bags that releases an attractive aroma for rodents.
Nivea Sun Protect & Refresh SPF 30 Invisible Sun Spray, 200 ml
Nivea®
Nivea Sun Protect & Refresh SPF 30 Invisible Sun Spray, 200 ml
Code: 2602012
Code sup.: 815170
EAN: 4005900695802
 
12.55 EUR
62.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Forget about white cream stains. Protect your skin in a modern way. The 100% invisible formula protects, cools, and is non-greasy - NIVEA Invisible Sun Spray Protect & Refresh.
Alpa Arnica Massage Cream, 40 ml
ALPA®
Alpa Arnica Massage Cream, 40 ml
Code: 2600156
Code sup.: 812034
EAN: 8594001779086
 
1.30 EUR
32.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alpa Arnica Massage Cream is suitable for massaging stressed areas of the body.
Bio Bione Cosmetics Herbal Balm with Comfrey and Horse Chestnut 300 ml
BC Bione Cosmetics
Bio Bione Cosmetics Herbal Balm with Comfrey and Horse Chestnut 300 ml
Code: 2504704
Code sup.: 810095
EAN: 8595061606503
 
3.36 EUR
11.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Natural emulgel designed to relieve stressed muscles and joints, provide relief for the feeling of heavy legs, and promote pleasant regeneration after physical exertion.
Alpa warming horse balm, 250 ml
ALPA®
Alpa warming horse balm, 250 ml
Code: 2600251
Code sup.: 812053
EAN: 8594001779215
 
4.42 EUR
17.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alpa warming horse balm is designed for massaging the skin of stressed body areas. It creates a pleasant warming sensation.
BIO BIONE Cannabis Herbal Balm with Horse Chestnut 300 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Herbal Balm with Horse Chestnut 300 ml
Code: 2504705
Code sup.: 810096
EAN: 8595061605605
 
3.36 EUR
11.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The herbal balm with Horse Chestnut CANNABIS from the Czech brand Bione Cosmetics is a light emulgel designed for caring for strained muscles, joints, and skin prone to a feeling of heavy legs.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.