en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Somat Excellence 3in1 Lemon dishwasher tablets, 60 pcs
Henkel Somat
Somat Excellence 3in1 Lemon dishwasher tablets, 60 pcs
Code: 2508812
Code sup.: 750251
EAN: 9000101832136
 
13.08 EUR
0.22EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Somat Excellence 3in1 Lemon are multifunctional dishwasher tablets that combine detergent, salt, and rinse aid in one practical form.
AKCE
Ceresit White Teq pistol-mounted PU foam, 750 ml
Henkel Ceresit
Ceresit White Teq pistol-mounted PU foam, 750 ml
Code: 2505613
Code sup.: 516818
EAN: 4740008201011
 
6.68 EUR
8.91EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Single-component, thermal insulation mounting foam with very high resistance to UV radiation.
Atlantic bath massage sponge, mix of colors, 1 pcs
Atlantic®
Atlantic bath massage sponge, mix of colors, 1 pcs
Code: 2506232
Code sup.: 591359
EAN: 8594035000606
 
0.53 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle washing bath sponge that is gentle on the skin.
OVO shrink wrap sleeves chicks for Easter eggs, 1 pc
Druchema Ovo®
OVO shrink wrap sleeves chicks for Easter eggs, 1 pc
Code: 2600148
Code sup.: 976015
EAN: 8594825004500
 
0.70 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shrink film with a design for Easter eggs in the style of traditional Czech pictures with spring motifs.
Solo Wooden Cutlery Knife 16.5 cm, 12 pcs
Solo
Solo Wooden Cutlery Knife 16.5 cm, 12 pcs
Code: 2600335
Code sup.: 960750
EAN: 8595025707192
 
0.95 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
A healthy alternative to traditional plastic or metal cutlery. Disposable compostable knives made from 100% organic BIO bamboo, biologically degradable / decomposable in nature.
AKCE
Corega Power Max Max Clean Tablets for Dentures, 36 pcs
Corega
Corega Power Max Max Clean Tablets for Dentures, 36 pcs
Code: 2601441
Code sup.: 900024
EAN: 5054563060174
 
5.02 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Corega Power Max tablets for cleaning dentures help remove dirt and keep dentures clean and fresh.
ViGO! grilling and baking aluminum dishes, 27.5x18x4, 2 pcs
viGO!
ViGO! grilling and baking aluminum dishes, 27.5x18x4, 2 pcs
Code: 2602608
Code sup.: 956070
EAN: 5902841430969
 
1.76 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Classic baking dishes suitable for grilling and baking vegetables and other dishes.
Frosch Eco All-in-1 Lemon Dishwasher Tablets, 50 pcs
Frosch®
Frosch Eco All-in-1 Lemon Dishwasher Tablets, 50 pcs
Code: 2603097
Code sup.: 706557
EAN: 4001499947315
 
14.67 EUR
0.29EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eco-friendly dishwasher tablets with lemon scent.
Oasis Super Plus Night Wings women's pads, 10 pcs
Fide, Oasis®
Oasis Super Plus Night Wings women's pads, 10 pcs
Code: 75670
Code sup.: 916292
EAN: 8594005931015
100%
1.06 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Oasis Super Plus Night Wings are women's sanitary pads with wings designed for night use with abnormally high absorption capacity. They are intended for days of the menstrual cycle with heavier bleeding. The wings ensure fixation of the pad and thus perfect
Raid hook against clothes moths with cedar scent, 2 pcs
Raid®
Raid hook against clothes moths with cedar scent, 2 pcs
Code: 03106
Code sup.: 675010
EAN: 4000290902844
 
3.18 EUR
1.59EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Raid bags against moths is a product against clothes moths for wardrobes and drawers with cedar wood essence, leaving clothes pleasantly scented. It works for 4 months.
Spokar XML Interdental Brushes, Size 0.5 mm, 6 pcs
Spokar®
Spokar XML Interdental Brushes, Size 0.5 mm, 6 pcs
Code: 2210330
 
EAN: 8593534342330
 
4.56 EUR
0.76EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
SPOKAR XML brushes are designed for thorough interdental cleaning and prevention against periodontitis. They were designed by leading Czech designer Petr Novague.
Harmony Dino 3-ply children's paper handkerchiefs, 10× 10 pcs
Harmony
Harmony Dino 3-ply children's paper handkerchiefs, 10× 10 pcs
Code: 2304248
 
EAN: 8584014022231
 
1.06 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Three layers of soft paper, sturdy texture for extra care. Harmony Dino handkerchiefs will effectively relieve you of cold symptoms, such as a red nose.
Zewa Softis Standard 4-ply paper tissues, 10× 10 pcs
Zewa
Zewa Softis Standard 4-ply paper tissues, 10× 10 pcs
Code: 2505212
Code sup.: 909034
EAN: 4006670380929
 
1.76 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle and strong tissues Zewa Softis Standard without fragrance are the ideal choice for everyday use.
Tidy Home stainless steel scourer 15 g, 6 pcs
Tidy Home
Tidy Home stainless steel scourer 15 g, 6 pcs
Code: 2508842
Code sup.: 588239
EAN: 0710497223188
 
2.12 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Tidy Home stainless steel scourer is a practical helper for effectively removing stubborn dirt, burnt-on food, and grease.
Vileda Universal Cloth 38 × 40 cm, 4+2 pcs
Vileda®
Vileda Universal Cloth 38 × 40 cm, 4+2 pcs
Code: 2502471
Code sup.: 588698
EAN: 4023103139992
 
2.65 EUR
0.44EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vileda universal cloth is very absorbent, soft, and durable. You can wash it in the washing machine at 70 °C. An ideal helper for cleaning your home.
viGO snack bags, 32 × 21 cm, 150 pcs
viGO!
viGO snack bags, 32 × 21 cm, 150 pcs
Code: 2501774
Code sup.: 956117
EAN: 5902841451711
100%
1.94 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Practical plastic snack bags on a roll with a total of 150 pieces. Each bag measures 32 × 21 cm.
AKCE
Melitta Gourmet coffee filters 1 × 4, 80 pcs
Melitta®
Melitta Gourmet coffee filters 1 × 4, 80 pcs
Code: 2509098
Code sup.: 716401
EAN: 4006508208814
 
3.11 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
To make the aroma of your brewed coffee even more diverse!
Velvet Winter 3-ply paper handkerchiefs box, 56 pcs 901.
Velvet
Velvet Winter 3-ply paper handkerchiefs box, 56 pcs 901.
Code: 2600361
Code sup.: 910109
EAN: 5901478004901.
 
0.88 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex Mega Comfort Dish Sponge with Nail Protection, 2 pcs
Parex
Parex Mega Comfort Dish Sponge with Nail Protection, 2 pcs
Code: 2602209
Code sup.: 591701
EAN: 8699971792612
100%
1.16 EUR
0.58EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parex Mega Comfort dish sponge with nail protection offers comfortable dishwashing and effective dirt removal.
Finish Ultimate All in 1 Lemon dishwasher tablets, 100 pcs
finish - Calgonit
Finish Ultimate All in 1 Lemon dishwasher tablets, 100 pcs
Code: 2602746
Code sup.: 750002
EAN: 5999109583406
 
17.67 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Finish Ultimate All in 1 Lemon dishwasher tablets effectively remove grease and dried dirt, ensuring sparkling clean dishes and leaving a fresh lemon scent.
BALhome VILTEX milled bath sponge 125×90×40 mm, 1 pcs
BALhome
BALhome VILTEX milled bath sponge 125×90×40 mm, 1 pcs
Code: 2603082
Code sup.: 588384
EAN: 8591235105025
 
1.06 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome VILTEX is a milled bath sponge with dimensions 125×90×40 mm, practical for everyday hygiene in the shower and bath.
Orion Fragrance Moth Clips Fresh Linen Scent 2 pcs
Orion®
Orion Fragrance Moth Clips Fresh Linen Scent 2 pcs
Code: 79082
Code sup.: 420031613
EAN: 8595059707663
100%
2.29 EUR
1.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Clips with air freshener function for your wardrobe. The Orion Fragrance range offers a special selection of scents for your wardrobe combined with high effectiveness against moths.
Philips Longlife batteries AA R6L4F/10 1.5 V 4 pcs
Philips
Philips Longlife batteries AA R6L4F/10 1.5 V 4 pcs
Code: 2507918
Code sup.: 960942
EAN: 8712581549640
 
0.88 EUR
0.22EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Philips Longlife AA batteries provide a reliable source of power for a wide range of household devices.
AKCE
Well Done Fine Black Guard wipes for restoring black, 12 pcs
Well Done
Well Done Fine Black Guard wipes for restoring black, 12 pcs
Code: 1804649
Code sup.: 761218
EAN: 5998466114667
 
1.59 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wipes suitable for preventing staining and washing dark laundry such as shirts, blouses, pants, jeans, etc...
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.